Дайте ми съвет!

  • 551
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 353
От това, което четох дотук разбрах, че малко или много всички имате опит с лечението с хомеопатия.
Всичко започна преди един месец, когато големият ми син се разболя. Добре отидохме на лекар каза нищо страшно само кашлица. След два дни всичко се промени започна да кашли много повече. Отидохме на друг лекар каза Бронхит - антибиотици и какво ли още не. Така за 10  дни на детето /две опаковки АБ/  му нямаше нищо. Отиде на градина всичко беше ОК. Ходи 5дни и пак кашлица!!! Пак на друг лекар казах за лечението преди 5 дни и каза пак АБ и други с него лекарства. Така пак 2 опаковки, че и бебето разболяхме. Пак се оправи и пак на градина така до петък /5 дни/ и пак кашлица. ПОБЪРКАХ СЕ!!! Вече един месец -голям кошмар. Реших, че ако отида пак на традиционен лекар ще е пак АБ, а сина ми през 3-те години от живота си не е пил толкова лекарства, които испи през този месец.
Взех решението да отида при Хомеопат, който ми препоръчаха. Още при разказа дотук  Лекарката- хомеопат каза "бактериална инфекция". "Досега никой ли не Ви е казал да му направите изследвания?" аз казвам НЕ. Нейните думи бяха "разбирам, че по принцип детето ти не е от болнавите, но с тези АБ  ти си го отровила. Той в момента няма никъква имунна защита от това погрешно лечение и евентуалните бактерии ." Сега ще ходим на микробиологично изследване.
Изписа ни серия от хомеопатични лекарства да оправим това му с/ние препоръча ни компрес с ракия на гърлото и топене на краката във вода с морска сол. Снощи така и направих. Да не се хваля, но снощи той спа доста по- спокойно и почти не е кашлял.
Възможно ли е да има толкова бързо действие  това лечение? И ще ни помогне ли в този случай?

Благодаря Ви за разбирането!  bouquet

# 1
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
аз също от скоро започнах с хомеопатия.детенцето ми почти през седмица беше с запушено носле и кашлица.Личната ни каза че незабавно трябва да извадим носната сливица.Итака последен опит трябваше да направя и с хомеопатия.Отидохме и ни исписаха хистамин след два дена нослето беше отпушено та дори и спря ношното хъркане.На мен също не ми се вярва но мисля че ще избегнем операцията.На много деца е помогнала да се надяваме че и при нас ще действа.Успех и на вас...

# 2
  • Мнения: 164
Само да попитам- какво ще рече "Изписа ни серия от хомеопатични лекарства ".Предполагам знаеш ,че в класическата хомеопатия винаги се изписва едно определено хом. лек-во.Поздрави.

# 3
  • Мнения: 353
Ами честно казано не зная нищо в тази област и нямам никаква информация. Изписа ни 5 такива флакончета. Каза, че по принцип не изписва толкова, но в нашият случай се налага.  Аз без никаква информация реших да опитам този вид лечение, защото съм чувала че помага.

Общи условия

Активация на акаунт