Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Искам да предложа на дъщеря ми безмлечна безглутенова каша от елда на Хип. Мога ли да я приготвям с преварена вода или задължително с кърма (АМ) ?
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

Гигилче, понеже нямаш заместено хранене, може. Ти кърмиш през останалото време Peace
Цитирай

Дени,   bouquet
И аз на такъв отговор се надявах. bowuu
Цитирай

Пловдив

Никога не съм слагала кърма или АМ в безмлечните каши. Просто си го кърмех (а и още го кърмя) на поискване  Smile
Цитирай

София

И аз мисля че спокойно можеш да си я приготвяш с преварена вода . Smile
Цитирай

София

Няма никакъв проблем,стига да й харесват на вкус.Моята дъщеря,която е всеядна,не понася безмлечна каша направена с вода.Като вариант може да пробваш да прибавиш и плод,ако си въвела.
Цитирай

Днес дадох кашата от елда с ябълка и банан, но не й хареса изобщо. Утре ще пробвам да прибавя плод - отново ябълка или банан.
Цитирай

София

Аз ги приготвях с вода и слагах малко плодово пюре, но преди това задължително кърмех.
Цитирай

елда, ябълка и банан е доста.. що не пробва примерно с ориз, чист първо /каша де/...
Цитирай

Пловдив

Елдата не винаги се харесва от децата. На моят син много му харесва, но и аз обичам елда. За разлика от нас двамата никой друг от роднините не обича и не яде елда.
Но пробвай да я смесиш с пюре, може да и допадне.
Цитирай

София

Моята дъщеря ядеше безмлечните каши смесени само с кърма.За мен не беше проблем сутрин да изцедя необходимото колчество за тази цел.Но и плодовото пюре вътре е добра идея.
Цитирай

Sofia

Пробвай да я дадеш с круша - Ян само така я яде  Wink
Цитирай

Аз само с вода ги правя като кърмя преди и след кашата. Понякога прибавям плод, понякога не.
Цитирай

София

Добавям вода, бисквити и сурови плодове. АМ слагах само няколко пъти и понеже беше ХА, никак не му харесваше.
Цитирай

Днес смесих кашата с малко пюре от ябълка и банан и беше изядена с апетит. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора