«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 731 отговора

ћнени€: 453
Ѕлагодар€ ти, афе,н€ма как да ги скъс€вам сега,въпреки че не мога да си вдигна ципа на дънките  Mr. Green...сега ще карам така,пък за следващи€ път ще имам впредвид.ј този лак мисл€ да го махна,ще сложа червен bowuu.

newsm78 Ќ€ма ли да се развали нокът€ от лакочистител€??  Thinking
Ќе,само побел€,но какво от това,нали не се вижда Peace...аз обаче размислиш зачервеното и се направих така:

ƒа,¬ики,това са ‘ингърс,доста попул€рни са.
VND,мисл€,че всички са на€сно с плюсовете и минусите и на едното и другото Peace
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 63
ћ»—“» ј, страхотни нокти - много добре са станали! Hug
÷итирай

Manchester

ћнени€: 754
Много хубава тема, искам да попитам някой видял ли ги е тези нокти да се продават някъде другаде освен в Била? За София питам. Анче Мамче, в Билата в Младост имаше ли и други пакетчета от тези, които ти си си взела или взе последното? Благодаря  bouquet
÷итирай

¬арна

ћнени€: 812
a vav varna ot kade moga da si gi kypa newsm78
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 750
ћомичета, добро утро!
јз като най - несериозна, най - накра€ ще се отчета с моите френски нокти (които си б€х направила преди 1 седмица  Embarassed), да видите как се б€х справила  Wink

много са хубави,бравооо Peace
÷итирай

≈то ме пак,само че,с други нокти:

но ми се изпочупиха много бързо и сега съм временно така:
÷итирай

ѕловдивъ

ћнени€: 2 631
Мистика, снежинките са ти върха!!
Кажи ми, че си от Пловдив, че да ми направиш и на мен такива  Laughing Mr. Green
÷итирай

«а съжаление вече не Crossing Arms,сега съм на 40 минути,в посока ¬елинград 35,м€тай се на колата и идвай Wink
÷итирай

ѕловдивъ

«а съжаление вече не Crossing Arms,сега съм на 40 минути,в посока ¬елинград 35,м€тай се на колата и идвай Wink

јми  Party
ћалко ми е акъла за такива работи.... колко му е  35
Ќо след празниците...  Peace

—пам:
ј как си слагате в подписите да ви излизат картинки??  newsm78 Ќа мен защо ми излизат линковете само??  Thinking
÷итирай

јми  Party
ћалко ми е акъла за такива работи.... колко му е  35
Ќо след празниците...  Peace

—пам:
ј как си слагате в подписите да ви излизат картинки??  newsm78 Ќа мен защо ми излизат линковете само??  Thinking
ами слагаш ли newsm78
ок,значи след празниците ще се лакираме bowuu
« ѕоследна редакци€: пт, 21 дек 2007, 15:05 от ћ»—“» ј »
÷итирай

ѕловдивъ

dani$,
с тези нокти б€х на сбирката в –ивиерата  bouquet

ѕак спам:
јми опитах се да си промен€ профила и да сложа там адреса на снимката, но после като вид€х какво е станало се показваше само линка... —игурно има хитринка, ко€то не знам...
ћоже да ми пишете на лични  Mr. Green
÷итирай

¬ полето на неограничените възможности.

ћнени€: 4 451
Ехо? Весела Коледа, момичета!
 Hug

Аз отнов съм с нокти.... Вчера отново си закупих от Била, защото от стария комплект ми свършиха ноктите за показалците и безименните.

Има и нови комплекти на Бродуейнейлс, на същата цена - 9,90лв, но по-малко бройки. Доста се чудих дали да не си купя направо готови френски маникюри - бяха страхотни, но само 24бр. Реших, че ще се мацам пак сама.

Последните нокти, бяха с уникална декорация, но с целия си акъл забравих да ги знимам и те се развалиха. Вече нямам такава декорация, за да повторя, но на кратко:

Розова основа, а там където трябва да е бялата линия налепих бели цветчета съвсем малки, като на безименния между цветчетата имаше и камъче. Стана много нежно и ефектно, но няма как да видите.

И, нещо, в което ме светна мъж ми. Лепилото е най-добре да се държи в хладилник. Аз не го държах там и се наложи той да изреже капачката, за да мога да до използвам количеството,което е останало. Сега когато е в хладилника няма проблеми и най-интересното, е че дори отворено не изветрява и не променя консистенцията или лепливостта си.

Днес когато довърша ноктите, ще се постарая да ги снимам и покажа.

Mr. Green Rolling Eyes

Мистика, снежните ти нокти са страхотни! Браво! Как толкова търпение за тия снежинки - не знам!  Crazy

И на дани$ маникюра се е получил страхотно! Доста естествено!
÷итирай

¬ полето на неограничените възможности.

ћнени€: 4 451
Ето и последното "творение" . Rolling Eyes

Нямах изобщо идеята да слагам тези сребърни точки, но това спаси положението, защото лентичките за фр. маникюр, които пробвах от комплекта за фр. маникюр ( който си купих за последно от 5лв.) не струват! Не ги използвайте! Изключително тънки и с много силно лепило!  ooooh!

Отлепиха се на половина и остана слоя с лепилото и част от хартията по ноктите! Едвам съм го махнала. Сребърните точки направих с маркер, който да замаже положението, но на места се вижда как съм повредила белия слой. Търках уж внимателно след като бях намокрила с гореща вода, за да махна слоя с лепилото. Не се сетих да снимам, защото много се бях ядосала.

На лявата ръка на безименния се опитах да направя някаква снежинка, но маркера се оказа дебел'Шък...  Crossing Arms Пък и после, като запечатвах с безцветния лак се поразмазаха и точките.... абе, въобще се изложих тоя път....

И така. Не ми се занимаваше да трия 3 слоя лак и го оставих така. Все пак по-добре от нищо.

Весела Коледа на всички!!!!! Hug Hug Hug Hug

÷итирай

¬арна

ћнени€: 119
  јз да попитам.. Laughing
ќпитът ми, единствени€т, с истинска ноктопластика/акрил/, се оказа плачевен - на трети, четвърти ден удължителите, заедно с гела и залепнала към т€х връхна част на мо€ нокът, започнаха да падат Twisted Evil¬ момента съм с късо изр€зани нокти, с наранена и разслоена повърхност!
»скам за Ќова година да съм с нормални нокти, но съм от ¬арна и не знам от къде да си набав€ такива ноктета, а също ме интересува това цели нокти ли са или удължители? —трада ли нокът€т от тази процедура?
ѕредварително благодар€ и весели празници! Laughing
÷итирай

ѕловдивъ

lenochka,
моите нокти не страдат от изкуствените нокти, както и нико€ мама тк не се е оплакала от т€х...
÷ели нокти са, не са само удължители.
јко имате във ¬арна Ѕонжур тр€бва да има изкуствените нокти на Fing'rs. ѕоследно не б€х доволна от т€х, но ако не бъркам, ћ»—“» ј си беше слагала такива.  Peace
”спех!  Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 731 отговора