Що е то домашна ноктопластика?

  • 161 031
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 274
днес си купих същият комплект за домашна ноктопластика за 12лв от САНИ в Пловдив (Санито, което се намира в тц Гранд)

# 46
  • Мнения: 490
Анче Мамче ,сподели твоите трикове за поставяне на изкуствени нокти Praynig
аз се опитвах няколко пъти ,но леппилото много ми излиза и се вижда.

# 47
  • Мнения: 2 631
днес си купих същият комплект за домашна ноктопластика за 12лв от САНИ в Пловдив (Санито, което се намира в тц Гранд)

 Rage   comp03

Еее..... мамка му!  Crossing Arms
Утре съм там да ги търся! На кой по - точно щанд да гледам??

Анче Мамче, освен ноктетата казвай дали трябва да си купувам още нещо, че за понеделник трябва да съм с перфектни нокти  pletka

# 48
  • Мнения: 274


Ами там където е козметиката и има едно табло с пилички,миглоизвивачки,изкуствени мигли и такива подобни неща и там ги има - има 2 вида даже, но са почти еднакви. Става въпрос за Сани в тц Гранд/Пловдив  Hug иначе аз и друг път съм си слагала и трябва да се внимава да не се слага много лепило, защото излиза по кожата на пръстите и става много неприятно.

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 16:13 от ZornitZa

# 49
  • Мнения: 2 631


Ами там където е козметиката и има едно табло с пилички,миглоизвивачки,изкуствени мигли и такива подобни неща и там ги има - има 2 вида даже, но са почти еднакви. Става въпрос за Сани в тц Гранд/Пловдив  Hug иначе аз и друг път съм си слагала и трябва да се внимава да не се слага много лепило, защото излиза по кожата на пръстите и става много неприятно.

Вече си ги купих  Hug
От квадратните си взех, другите бяха заоблени!  Peace
Направи ми впечатление, че продават и на Fing'rs,  също и техни производни!

Слагам си маската на косата от съседната тема и почвам да правя ноктетааа  Laughing

Анче Мамче, съвети щеше да даваш   bouquet

# 50
  • Мнения: 274
и аз си взех от квадратните, след малко ще си сложа и аз ако не забравя ще сложа снимка после. чакаме и от теб да покажеш как си се справила  Flutter

# 51
  • Мнения: 2 631
ZornitZa, ти с лепилото от опаковката ли ще си ги лепиш??

# 52
  • Мнения: 1 668
Ще чакам снимки и ако ми харeса ще тичам и аэ към Сани Laughing

# 53
  • Мнения: 2 631
Аз си ги намелип и сега съм в дилема... Понеже не знам дали трайността на лаковете е еднаква при истински и изкуствени нокти, кой цвят да си сложа...  Thinking
единият е червен, а другия е странен цвят, но пък това ми е любимия лак  Crazy
В нормални условия любимия изкарва по седмица, а червения само 2-3 дни, преди да започне да се лющи!
И двата са една и съща марка!  Tired
Съвети? Че стана късно, трябва да се лакирам  Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 274
ето я моята домашна ноктопластика  Laughing

# 55
  • Мнения: 1 668
ето я моята домашна ноктопластика  Laughing


Ауу много е хубаво Party
С какво лепило си?

# 56
  • Мнения: 2 631
Моите също станаха перфектни, но сега няма как да кача снимки.
Аз съм с Локтайт  Peace

# 57
  • Мнения: 3 313
Някак не ми се струва редно да пусна на хората цените във форума newsm78

  newsm17  е кое му е нередното  newsm78  аз о6те  в 4етвъртък им писах,но досега ни6то не са ми пратили  Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 274
с лепилото,което е заедно с ноктите в кутийката. а за лаковете- определено по-бързо се изтриват според мен, най-вече по върховете, така че с по-трайните лакове е по-добре  Peace

# 59
  • Мнения: 4 447
Нямах 2 дни интернет  Crossing Arms

Така, аз направих смяна на всички 10 нокти. Загубих единия в нас и ги махнах. И открих нещо много важно, а именно:

МНОГО ВАЖНО ЗА ЗАЛЕПЯНЕТО: Слагайте лепилото в долната част на ИЗКУСТВЕНИЯ нокът, като гледате да не е много 2-3 капки са достатъчни, даже са много. Първо приплъзнете няколко пъти леко намазаната част от нокътя по вашия нокът, за да оставите от лепилото и по него, като се уверите, че цялата плочка на естествени нокът има лепил (започва да блести - вижда се веднага). След това притиснете, но в никакъв случай силно, защото лепилото се изтласква на страни и се образуват въздушни джобове. Можете да ги познаете по това, че там където има въздух остава бяло. Не случайно оригиналното лепило е розово - допринася за по-естествения вид на ноктите. Сега дясната ми ръка е без нито един въздушен джоб...за разлика от лявата....

Преди притисках адски силно, мислейки си, че това ще спомогне за перфектното залепяне - уви, бъркала съм.

Все пак няма как да не излезе лепило (ако сте сложили достатъчно и не сте натискали силно няма да излезе). За целта може да си приготвите марля (сгъната на 2 или три с големина колкото тампон за грим) или направо тампон за грим, но задължително навлажнен с вода, за да не залепне и остане по вас.



Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 17:41 от Анче_Мамче

Общи условия

Активация на акаунт