Как да пренеса сателитна чиния със самолет

  • 2 774
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Ами това ми е питането до всички,които гледат бг.телевизия в чужбина!Как пренесохте вашата сателитна чиния?Като допълнителен багаж ли ви я таксуваха?В сака/куфара/ ли я пъхнахте или я опаковахте отделно?Благодаря ви предварително Peace

# 1
  • Мнения: 1 526
Просто не сме я пренасяли чинията  Laughing.
Взех си декодера, окото и дистанционното, а сателитна чиния си купих тук на място. Евтини са и не си заслужава усилията  да я носиш от БГ.

# 2
  • България
  • Мнения: 1 090
Ами аз питах половината град преди да се реша,накрая стана така:декодера в ръчния багаж,а самата чиния в оригиналната кутия,добре опакована между малко дрехи,да не дрънчи,но понеже се води съмнителен багаж не си я получих веднага ,а след няколко дни ми звъннаха от летището да отида да си я взема,имаше извинителна бележка вътре за закъснението.Чинията е на Булсатком...друг е въпроса ,че още си стои в кутията вече една година! Grinning
Таксуваше се като обикновен багаж,не ръчен!!Не платих нищо понеже е лека,тази година едни италианци видях да пренасят опаковани велосипеди,така че не е голям проблем явно newsm78

# 3
  • Мнения: 3 804
Евтини са и не си заслужава усилията  да я носиш от БГ.
bowuu

# 4
  • Мнения: 103
Чудя се/колкото и тъпо да звучи/дали ще мога да хващам каналите с друга чиния т.е. купена на място,а не оригиналната?

# 5
  • Мнения: 3 804
важен е приемника,и картата с която 4ете каналите а за 4инията всяка 4иния става моя приятелка която има приемник с крипто 4етец си взе само картата и си гледа вси4ки програми

# 6
  • Мнения: 103
 Peaceблагодаря на всички!

# 7
  • Мнения: 764
Няма смисъл да носиш.На мен майка ми я донесе с автобус,но после се оказа,4е този спътник тук се приема с по-голяма 4иния и съответно тази от комплекта така си и остана....Става въпрос за Булсат.Пренеси си декодера и картата,после проу4и как стои въпроса с интересуващия те спътник на място Peace

# 8
  • Мнения: 3 804
не пишеш за коя страна и от коя фирма го взимаш,аз имах на булсатком но сигнала беше много слаб и го смених с итв партнер
ето един сайт от който можеш да провериш дали спътника има обхват при теб
www.lyngsat.com

# 9
  • Мнения: 4 399
Честно да ти кажа и през ум не би ми минало да пренасям чиния. Толкова са евтини, не виждам смисъл.

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Ако се пренася от тук, може да бъде вакуумирана в найлона (така се и вижда какво е) и да се пусне на лентата като багаж. Една позната така си пренесе нейната.

# 11
  • Мнения: 3 932
Що не пробваш  на части  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 103
не пишеш за коя страна и от коя фирма го взимаш,аз имах на булсатком но сигнала беше много слаб и го смених с итв партнер
ето един сайт от който можеш да провериш дали спътника има обхват при теб
www.lyngsat.com
Става въпрос за Кипър.Там май гледат булсатком newsm78,но аз така или иначе се отказвам да я пренасям,щом мога да си я купя на място Peace

# 13
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Просто не сме я пренасяли чинията  Laughing.
Взех си декодера, окото и дистанционното, а сателитна чиния си купих тук на място. Евтини са и не си заслужава усилията  да я носиш от БГ.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт