Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

При любимите ми мъже

Да сте виждали или чували някой да си играе с бебе като го даржи за крачетата и го остави да увисне с надолу главата?На мен ми се струва много опасно това,нали ставите не са още здрави  в 5 /6 месец?
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Брррр, кой играе така?
Цитирай

В красивите ми сбъднати мечти!

Първата ми  реакция - голяма идиотия , ама като се замислиш хора всякакви. Какво обаче е виновно детенцето , че е попаднало на такива родители/предполагам , че те са си позволили тази  "игра".
Цитирай

луди хора Crazy
Цитирай

София

Нямам думи просто. Confused
Цитирай

Бургас

Найстина странна игра.Не бих позволила на никой да играе така с детето ми,а какво остава докато е бебе още.
Цитирай

София

Чувам за втори път за подобно нещо. Първият път - моя бивша съученичка ме попита дали правим това упражнение с бебка, а аз определено помислих, че се е смахнала (да ме прощава Господ!). Във всеки случай, определено смятам моето слънце да мине без тези "упражнения", "игри" или кой както там ги нарича...според мен са си чисти УЖАСИИ...
Цитирай

София

А,такива експерименти с децата НЕ!
Цитирай

Аз доста пъти съм я обръщала на долу с главата като я държа за крачетата и не виждам какво толкова опасно има? Тя много се радва като виси така, има ли някой който може да каже кое е толкова опасно,да не я изпусна или имате друго в предвид?
Цитирай

София

Аз доста пъти съм я обръщала на долу с главата като я държа за крачетата и не виждам какво толкова опасно има? Тя много се радва като виси така, има ли някой който може да каже кое е толкова опасно,да не я изпусна или имате друго в предвид?
А кое е нормалното да се държи така детето? Ти как ще се чустваш ако те държат надолу с главата. Аз определено не го приемам това нещо.
Цитирай

Дори не ми е минавало през ума да практикувам такава игра. Че го обръщам надолу с главата - така е, но е гушнат и го обръщам за малко. Но да го държа увиснал само за крачетата... Не ми се струва редно. Още повече на тази възраст.
Цитирай

Само да поясня ,че като я оставям така имам предвид за няколко секунди не я държа продължително време.
Цитирай

някьде

Това го правя вече 2-3 пъти и на него му хресва- но е вече на 1г и 3 м и го държа съвсем малко ва тази поза! Но за малко детенце определено не вярвам да е хубаво Peace
Цитирай

За дете на 1 г бива, но за 5-месечно бебче ... ужас.  Crying or Very sad
Цитирай

у нас

Ради много обича да виси, но сме доста големи  Laughing

Справка: виж лентичката  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора