NEW HOME DESIGN

  • 6 988
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Два дена ме няма и сте в нова тема, ама и тя ми е много присърце.  smile3521


тази ми е много любима


И мен ме грабна веднага, но след няколко години ще е демоде.  Thinking


# 46
  • Мнения: 7 605
Тук само за външен дизайн ли ще говорите?Старата тема остава ли?Сори,ако задавам глупав въпрос,но не съм имала време да чета отначало.

Аz така раzбрах  Wink

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Тази я видях, но е на ГМО гаднярите Монсанто  Close

# 48
  • Мнения: 918
Холандци, кой каза холандци Mr. Green
http://www.galerievandenberge.nl/nl-basis/nl-halmans.html

# 49
  • БГ
  • Мнения: 351
Бях видяла в списание къща с едно отворено вътрешно  пространство от партер до покрива и остъклено отгоре, не зная как се казва, но много ми хареса, сякаш светлината огряваше цялата
вътрешност на къщата.Може ли някой от професионалистите да покаже такива къщи , извинявам се не знам дали са по темата. Embarassed

# 50
  • София
  • Мнения: 847
Интересно ми е да видим нещичко от показаното досега на родна земя, дано не липсва напълно (че нямам поглед)... Не са достатъчно смели инвеститорите ли, въображение ли нямат...

Ето това се реализира в момента:





# 51
  • София
  • Мнения: 847
И още една къща в село Доброславци:



# 52
  • Мнения: 1 426
има, има http://www.archidea.bg/list.php?c=aaa&s=date&w=desc&o=&p=&d=5
някои съм ги виждала на живо

# 53
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А защо всичко е толкова ръбато...много ме дразни тази архитектура от кубчета

# 54
  • Мнения: 7 605
Хахаха, много готина снимка, от къде я иzмислиха таzи въртележка?  Laughing

# 55
  • Мнения: 1 080

E ето това много ми допада. Заоблени меки плавни форми преминаващи една в друга......хармония от всякъде.......Малко ниско ми се струва, но нали все пак е под земята....много ми харесва!!!!

# 56
  • Мнения: 6 039
queenmabb, и двете къщи, които си показала, са много много хубави
но визуализацията им е много кофти, без вкус, извинявай ако са твои или на твой познат, но с добро 3Д щеше да блеснат с пълна сила. Много са хубави, пак да кажа Laughing

# 57
  • Мнения: 720
 и на мен това ми направи впечатление-хубави къщи но фона нещо много ... Wink иначе хубавото си е хубаво.

# 58
  • Мнения: 6 039
queenmabb,, сега забелязах, че дъщерите ни са родени на една дата 10.12 Mr. Green
моята е 2004 Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 107
Бях видяла в списание къща с едно отворено вътрешно  пространство от партер до покрива и остъклено отгоре, не зная как се казва, но много ми хареса, сякаш светлината огряваше цялата
вътрешност на къщата.Може ли някой от професионалистите да покаже такива къщи , извинявам се не знам дали са по темата. Embarassed
Не знам дали е точно това, което търсиш, но ето една снимка- Sobek's House на името на архитекта, който я е създал

Общи условия

Активация на акаунт