Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора

Варна

Преди време имаше тема, в която се коментираше как може пищни жени най-нагло да се появяват на плаж. Но ето че има добра новина за нас по пищните жени. пищните жени са по-умни и имат по-интелигентни деца на всички пожелавам усмихната и спорна седмица
Цитирай

През девет форума в десети

Е, сега те изядоха вече!  35

Между другото, отдавна е доказано, че за майчинство и раждане на деца най-подходящи са жените с широк ханш и тесен кръст. Както се изобразяват богините на плодородието.  Не случайно и мъжете предпочитат да се женят за такива, нищо, че иначе се заглеждат по скумрии.  Mr. Green

Нищо лично дами, аз също не съм от тях.  Peace 35
Цитирай

Жените с тясна талия, широки в таза и с голяма тераса а ла София Лорен
са по-женствени, процента на женски хормони при тях е много голям,
агресията, активността и инициативата в леглото по-малка.
Да живеят мустакатите мацки, с косъми по краката.
Цитирай

Да са ви живи и здрави дечицата, мили пищни дами!  bouquet
И аз не съм от тях, Как' Сийке!  Mr. Green
Цитирай

Abu Dhabi

сега разбирам защо детето проходи късно и още не е проговорило. Ще си имаме проблеми с интелекта май  newsm78 Да бях тъпкала навремето баници и кифли......

доколкото разбирам, и аз самата съм била глупава, глупава с моите 42 момински кила.
Цитирай

София

Резултатите показали, че жените с по-голяма разлика между кръста и ханша имат значително по-високи резултати.

Това ми звучи като описание на Шакира, ще ме прощавате, а не на това, което във форума се разбира под "пищна жена"  Peace
Цитирай

UK, Harlow/София

сега разбирам защо детето проходи късно и още не е проговорило. .

ConfusedИма грешка в базата данни Mr. GreenИ моето проходи късно и сега проговаря, но аз никога не съм била кльощава newsm78Явно проблема е, че през бременността се храхех разделно и  съм развалила омега-3 мастните киселини по ханша Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Оу, мойту дяти затуй проговаря на инглиш. То било от мама му. Мислех днес да почвам понеделнишката диета, но ще се откажа. Отивам да си отрежа парче торта.
Цитирай

София

Влязох във форума тази сутрин с идеята да пусна такава тема. Само се колебаех дали не е за "красива мама".
Най-после нещо добро за нас с повечкото мастни киселини по ханша Laughing
А децата са ми умни, даааа
Цитирай

Варна

хей мили момичета слаби и пищни /като мен/ целта ми да пусна темата не беше да противопоставям слаби срещу пищни, а просто като любопитен факт предизвикващ усмивка и повод за забавни коментари. Хайде усмихнат ден на всички.
Цитирай

Отивам и аз да се тъпча , че съм мераклийка за трето дете.Докато не нагодя ханша никаква бременност, а след година ще имам гений/първите две ще се дипломират в университет на 12/
Цитирай

Zeist, NL

Мдам, ей сега се светнах защо мойто проходи на 10 месеца.
Утре ще му купя 4значни таблици, време му е вече.
И отивам да сгъна още един сандвич, че да може и другото да е умно кат батко си, а не някой гьон  hahaha
Цитирай

BE, 2260

Супер! Made my day!
 hahaha
Цитирай

Ето и лошата новина- Мъжете на пищните жени ще продължават да се заглеждат по лолитки с тесни ханшчета.
Цитирай

1229

Сега разбрах защо дъщеря ми е такова чудовище на интелекта  35 35 35 - от мамка й идвало  Crazy
Ето и лошата новина- Мъжете на пищните жени ще продължават да се заглеждат по лолитки с тесни ханшчета.

- Важното е, че ще се прибират вкъщи при пищните си жени и интелигентните си деца  newsm44 newsm68 newsm44
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора