Добра новина за пищните жени

  • 3 224
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Преди време имаше тема, в която се коментираше как може пищни жени най-нагло да се появяват на плаж. Но ето че има добра новина за нас по пищните жени. пищните жени са по-умни и имат по-интелигентни деца на всички пожелавам усмихната и спорна седмица

# 1
  • Мнения: 25 551
Е, сега те изядоха вече!  Joy

Между другото, отдавна е доказано, че за майчинство и раждане на деца най-подходящи са жените с широк ханш и тесен кръст. Както се изобразяват богините на плодородието.  Не случайно и мъжете предпочитат да се женят за такива, нищо, че иначе се заглеждат по скумрии.  Mr. Green

Нищо лично дами, аз също не съм от тях.  Peace Joy

# 2
  • Мнения: 4 585
Жените с тясна талия, широки в таза и с голяма тераса а ла София Лорен
са по-женствени, процента на женски хормони при тях е много голям,
агресията, активността и инициативата в леглото по-малка.
Да живеят мустакатите мацки, с косъми по краката.

# 3
  • Мнения: 1 897
Да са ви живи и здрави дечицата, мили пищни дами!  bouquet
И аз не съм от тях, Как' Сийке!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 9 899
сега разбирам защо детето проходи късно и още не е проговорило. Ще си имаме проблеми с интелекта май  newsm78 Да бях тъпкала навремето баници и кифли......

доколкото разбирам, и аз самата съм била глупава, глупава с моите 42 момински кила.

# 5
  • Мнения: 3 447
Резултатите показали, че жените с по-голяма разлика между кръста и ханша имат значително по-високи резултати.

Това ми звучи като описание на Шакира, ще ме прощавате, а не на това, което във форума се разбира под "пищна жена"  Peace

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
сега разбирам защо детето проходи късно и още не е проговорило. .


  ConfusedИма грешка в базата данни Mr. GreenИ моето проходи късно и сега проговаря, но аз никога не съм била кльощава newsm78Явно проблема е, че през бременността се храхех разделно и  съм развалила омега-3 мастните киселини по ханша Rolling Eyes

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Оу, мойту дяти затуй проговаря на инглиш. То било от мама му. Мислех днес да почвам понеделнишката диета, но ще се откажа. Отивам да си отрежа парче торта.

# 8
  • Мнения: 2 013
Влязох във форума тази сутрин с идеята да пусна такава тема. Само се колебаех дали не е за "красива мама".
Най-после нещо добро за нас с повечкото мастни киселини по ханша Laughing
А децата са ми умни, даааа

# 9
  • Мнения: 46
хей мили момичета слаби и пищни /като мен/ целта ми да пусна темата не беше да противопоставям слаби срещу пищни, а просто като любопитен факт предизвикващ усмивка и повод за забавни коментари. Хайде усмихнат ден на всички.

# 10
  • Мнения: 157
Отивам и аз да се тъпча , че съм мераклийка за трето дете.Докато не нагодя ханша никаква бременност, а след година ще имам гений/първите две ще се дипломират в университет на 12/

# 11
  • Мнения: 2 723
Мдам, ей сега се светнах защо мойто проходи на 10 месеца.
Утре ще му купя 4значни таблици, време му е вече.
И отивам да сгъна още един сандвич, че да може и другото да е умно кат батко си, а не някой гьон  hahaha

# 12
# 13
  • Мнения: 516
Ето и лошата новина- Мъжете на пищните жени ще продължават да се заглеждат по лолитки с тесни ханшчета.

# 14
  • Мнения: 337
Сега разбрах защо дъщеря ми е такова чудовище на интелекта  Joy Joy Joy - от мамка й идвало  Crazy
Ето и лошата новина- Мъжете на пищните жени ще продължават да се заглеждат по лолитки с тесни ханшчета.

- Важното е, че ще се прибират вкъщи при пищните си жени и интелигентните си деца  newsm44 newsm68 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт