Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора

София

Здравейте,

Чудя се кога ще се избистрят очите на бебо, че все още не се знае какъв цвят ще са? На каката някъде по това време вече си личеше, че ще са кафеви. При вас кога стана това?
Цитирай

и на мен ми е интересно Peace
Цитирай

Бургас

и на мен ми е интересно ще следя темата! Stop
Цитирай

На дъщеря ми се избистриха като стана на 8 месеца.До тогава беше с ярки сини очи,спрях да и давам кърма като беше на 4 месеца.След 8 месеца очите започнаха да придобиват зеленикав цвят и сега са повече зеленикави,отколкото сини(но тя на сини няма почти на кой да се метне,докато за зелени има на кой)При нея не доминира кафявото-аз съм със зелени очи,мъжа ми е с кафеви Very Happy
Цитирай

Може би към 3-я месец вече ясно си личеше какви ще са,но аз я кърмих само месец   Wink
Цитирай

на морския бряг

на 2 месеца вече се виждаше цвета на очичките , но аз кърмих само 2 седмици
Цитирай

Варна

И аз тези дни си мислех за това. Нашите сега са сиво-сини. Да видим какви ще станат. Ние с баща му сме с тъмни очи.
Цитирай

Винаги са му били сини..
Цитирай

София

Очите на дъщеря ми се променяха до втората!!!! и година.
Цитирай

Варна

Към 6 месец почнаха да му кафенеят,но още не са му се избистрили напълно.Още кърмя,ако това има някаква връзка.Преди това бяха сиво -сини.
Цитирай

Старата столица

Чувала съм,че до 6-я месец трябва да се променят.А вие сте едва на 18 дни.
Цитирай

Varna

Каката ми се роди със сивосини очички.Много скоро след това се избистриха и станаха сини. Мислех,че ще е така цял живот, но не .Тя сега е на 7 и тази година малко преди рожденния и ден  очите и се промениха - сега са пъстри.
Ако някой ми го каже това за голямо дете няма да му повярвам,но все пак това си е моето детенце и знам, че е така.

Малката също се роди със сивосини очи,  от първия месец и станаха бистро сини и досега си е така, но още я кърмя и не знам дали ще останат такива!

Цитирай

На сина ми около 3-4 месец, на дъщерята - чак на две години. При всеки е индивидуално.
Цитирай

Варна

Дъщеря ми до 10-я месец беше със сини очи, но сега станаха шарени.
Цитирай

Там,където живеят Мишетата

Smile Жуто,да се запиша и аз в темата ти...  Ная е със  сиво-сини очички. Аз съм със зелени,таткото е с кафеви. Моля се  Praynig  Беба да има поне пъстри очички ... защото във всичко останало е одрала на баща си кожата ... искам и аз да имам някакъв принос  Flutter
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора