**СОФИЯ** Първа Ла Лече Лига среща - 17 ноември, 11 ч.**

  • 1 920
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Срещата продължава около час и нещо, час и половина Grinning

# 16
  • Мнения: 5 401
Май съм се прибрала първа! Моите мъже ме разтовариха от тях си - единия на работа, другия заспа пътьом, та ще си напиша отзива за срещата.  Laughing

Много приятен и ползотворен разговор се получи, атмосферата беше приятелска и разтоварваща.  Hug Малко съжалявам, че когато Каби беше мъничък и определено имах нужда от такива срещи, в София още не се плануваха. Но пък се надявам да бъда полезна с каквото мога на настоящите и бъдещите майчета и да съм активна.  Simple Smile  Hug   bouquet

# 17
  • Мнения: 35 987
патка заспала съм - това е положението  Twisted Evil
все по-рядко посещавам този форум и определено изпуснах много важно и чакано от мен събитие  Rolling Eyes

# 18
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Бубанке, аз мислих да ти пиша, мислих... и с мисленето си останах покрай 100-те други работи, дето трябваше да свърша Confused
Този път срещата беше много задушевна и в много камерен състав - съвпадението с лошото време и форумската среща довечера си оказаха своето влияние и малко майки се бяха престрашили. Следващата сигурно ще бъде по-голяма навалица, защото ще има и коледно настроение, пък и повече народ ще се амбицира да дойдел
Но пък така камерно стана много хубаво - седяхме си на маса, на сок и бисквити по кърмачески, децата играха, имаше една бременна, една майка с едномесечно бебе (без бебето), две мами с дечица на различна възраст (Пърли и още една мама, на която така и не разбрах ника, ама има много сладка бузанка - Ана; тя ще си каже коя е) и дъртите кърмачки - Бу с Мая и аз без Ева Laughing
Имахме и репортери с фотограф даже - следете декемврийския брой на списание Едно за подробности Mr. Green

# 19
  • Мнения: 35 987
Хедра, благодаря ти, но само аз съм си виновна! Embarassed
Ще следя за следващата среща, ще си платя надлежно членския внос и ще дойда на следващата с +-  деца  Laughing
а със списание Едно определено ще е сдобия  Wink

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 18:30 от bubanka

# 20
  • София
  • Мнения: 6 659
...............Но пък така камерно стана много хубаво - седяхме си на маса, на сок и бисквити по кърмачески, децата играха, имаше една бременна, една майка с едномесечно бебе (без бебето), две мами с дечица на различна възраст (Пърли и още една мама, на която така и не разбрах ника, ама има много сладка бузанка - Ана; тя ще си каже коя е) и дъртите кърмачки - Бу с Мая и аз без Ева Laughing
Имахме и репортери с фотограф даже - следете декемврийския брой на списание Едно за подробности Mr. Green
Аз съм с бузанката Анна, много ни беше приятно и на двете и пак ще дойдем следващия път Grinning.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Много се радвам и аз за срещата Simple Smile Мина много приятно, задушевно и и леко Simple Smile Надявам се да е била интересна за майките.
Другия месец пак Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 614
Много се радвам и аз за срещата Simple Smile Мина много приятно, задушевно и и леко Simple Smile Надявам се да е била интересна за майките.
Другия месец пак Simple Smile

Може ли по-отраничко да знаем за срещата. Кога-къде? Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 252
И аз едва сега видях темата  Embarassed Но за следващия път ще гледам да не пропусна. [

# 24
  • Мнения: 1 328
Аз забравих.  Embarassed А дано другия път се организираме с бебо Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 695
И аз едва сега видях темата  Embarassed Но за следващия път ще гледам да не пропусна.
И мен как ме е яд....  smile3511

# 26
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
На 15. декември ще е следващата среща - чакаме ви Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 195
Наложи ми се да замина в петък и сега се прибираме сега чета и ми е много мъка, но на 15 декември ще гледам да дойда.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 695
На 15. декември ще е следващата среща - чакаме ви Heart Eyes
На същото място и час ли? Или това допълнително ще се изясни?

# 29
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Същите място и час. Темата ще е как се организираме и справяме с ежедневни неща наред с кърменето на поискване на бебета и малки деца Grinning

Общи условия

Активация на акаунт