Получавали ли сте оргазъм по време на кърмене

  • 6 705
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
има ли такова животно?Възможно ли е това?

# 1
  • Мнения: 3 161
Не. Само по време на публично кърмене!  Wink

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да, ако паралелно с кърменето правя и секс  loveuuu

# 3
  • Мнения: 485
Защо задаваш тъпи въпроси?

# 4
  • Мнения: 1 586
Има някаква логика, макар на мен да не ми се е случвало, нито пък да съм чувала за такъв случай. Знам обаче за един случай на оргазъм по време на раждане Simple Smile Обяснението е в окситоцина - хормонът, който се отделя при оргазъм, при раждане и при слизане на млякото. Вероятно от количеството му (а може и от други параметри) зависи и проявлението.

Гледах на времето един филм по Дискавъри точно на тая тема. Един учен на базата на гореизложените знания прави хипотезата, че всъщност раждането си е един оргазъм, но с много силен интензитет  Simple Smile Не можа обаче да събере доказателствен материал сред майките, които интервюираше по въпроса Simple Smile Много ми е смътен спомена, но ми се е запечатал Simple Smile

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Vase
Защо задаваш тъпи въпроси?


Как пък реши, че са тъпи?!?!  #Shocked

Скоро една мама обясняваше, че е изпитвала многократно оргазъм при кърменето на първото си дете. Странно и беше, че с второ и дете това не се е случвало.
Какво толкоз?

# 6
  • Мнения: 6 243
Ерика, не съм получавала оргазъм по време на кърмене с нито едно от децата, но ми е било много приятно. За оргазмите ще си поговорим някой ден на кафе като се видим.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Хапке, не помня ника на мамата, която го беше писала, може и ти да си била.  Thinking
Просто исках да кажа, че явно се случва. То това си е екстра, аз ако знаех по- рано, че може да се случи, бих покърмила.

# 8
  • Мнения: 6 243
Цитат на: Erica
Хапке, не помня ника на мамата, която го беше писала, може и ти да си била.  Thinking
Просто исках да кажа, че явно се случва. То това си е екстра, аз ако знаех по- рано, че може да се случи, бих покърмила.

Не съм била аз, гаранция.
То ако ставаше масово, бая народ щеше да кърми Wink

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ей, хора, стига бе. Момичето сериозно задава въпроса, а вие му наскачахте. На мен лично това ми намирисва на чичко Фройд и не съм чувала някой досега да е получавал оргазъм по време на кърмене. Лично аз изпитвам удоволствие докато кърмя, но то е друго и няма връзка с такова усещане като оргазма. Преди време бях чела за човек, който стигал до оргазъм когато стъпи върху топъл асфалт. Така че всичко е възможно.

# 10
  • Мнения: 4 414
още докато бях бременна четох в един американски форум за такава случка...майката, която го беше споделили, хич не беше доволна - все пак целта на кърменето е да нахраниш бебето...иначе, нито аз, нито някоя от познатите ми сме имали подобен случай

# 11
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Когато сестра ми беше бременна, приятелката на майка ми и обясняваше как като кърмила получава оргазми.
Има два варианта:
1) Наистина да е било така;
2) Тази дама никога да не е изпитвала оргазъм и да не знае що е то.
Но все си мисля, че може и да е истина, че тя бая мъже е имала. Thinking

# 12
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Абсолютно е възможно и има бая статии,в които се споменава именно с цел да са подготвени мамите,че може да им се случи,че не е ненормално и не ги превръща в някакво извратено създание.Но предполагам,че важи само за определени жени,които имат много силна чувствителност на гърдите по време на секс когато не са бременни - аз не съм от тях обаче,така че не ми се е случвало Simple Smile
Сигурно и хормоните си имат нещо общо,а и ситуацията - в една от книгите ми се споменаваше,че се случвало най-често докато се кърми нощем в полусън,когато не съзнаваш точно какво те стимулира и се отделя в най-голямо количество пролактин и окситоцин - което пък от своя страна обяснява май защо напоследък призори сънувам едни такива забавни сънища Blush  Grinning
Така че я се замислете пак дали ви се е случвало - не чак оргазъм,ама едни такива леко еротични мотивчета Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 632
Цитат на: Sania
. Лично аз изпитвам удоволствие докато кърмя, но то е друго и няма връзка с такова усещане като оргазма.


И аз така!
То хора и хормони разни,друг е въпросът дали е нормално? На мен лично ми се вижда малко извратено.  Imp

# 14
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
А защо да е извратено?! Би било логично - цялото оцеляване на човешкия род е зависило (а и досега зависи в много голяма степен,независимо от цялата ни цивилизованост) от удоволствието,което носят две доброволно извършвани дейности - секса и кърменето.Като се вземат предвид няколко неща - първо,че и при двете в действие са едни и същи хормони(физиологията е една и съща,което обяснява защо и ефекта е много близък) и второ - че когато жените все още не са изпитвали морално удовлетворение от това,че кърмят,а просто са го виждали навсякъде и лично са го практикували постоянно в продължение на десетки години (изобщо не се бъзикам,и досега има такива жени - Марта Сиърс,жената на д-р Сиърс,има 18 години стаж в кърменето на 8 деца),за да не им втръсне тотално и по този начин да застраши оцеляването на потомството,е трябвало да бъде обвързано и с нещо повече от морално удовлетворение Wink
Та в тази светлина погледнато няма абсолютно нищо ненормално и извратено - просто спрямо кърменето в момента важат нормите,които са важали спрямо секса допреди 100 години - и тогава се се считало за извратено и ненормално жената да изпитва удоволствие от секса,който би трябвало да е единствено онзи свещен духовен акт,с който се зачеват децата,а не отдаване на срамотни наслади Mr. Green Та и с кърменето така Wink

Общи условия

Активация на акаунт