Роклята-удобна, практична, елегантна...

  • 56 331
  • 462
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 897
Ето още есенно/зимни рокли.

# 91
  • Мнения: 3 641
Привет и от мен. Поздраления за хубава тема, обожавам роклите. В седмицата поне  2 пъти съм с рокля. Елагантно, удобно и женствено се чувствам. Имам черни, червени, кафяви.като цяло предпочитам правите модели, по-изчистени с подходящ аксесоар и за зимата ботушки.
Това ми е най-новата, изчистенка е , но аз си я харесвам

http://foto.bg/data/500/medium/0602.jpg

# 92
  • Мнения: X
Забелязвам, че всички роклички са къси Flutter Аз искам да си намеря поне до коляното Blush

# 93
  • София
  • Мнения: 1 450
Хмм, и аз търся до коляното и малко под, не мога да се появя с по-къса на работа...А и тези горе не са ли всъщност блузони?

# 94
  • Мнения: X
Хмм, и аз търся до коляното и малко под, не мога да се появя с по-къса на работа...А и тези горе не са ли всъщност блузони?
Точно.  PeaceИ аз работя в офис и не върви с късичко.  FlutterНе знам дали са блузони newsm78 А вие с по - плътен чорапогащник или с клин носите късичките. Досега не съм попадала на достатъчно малък клин, като за моя скелет Mr. Green

# 95
  • София
  • Мнения: 1 450
Едно време така им казваха, ама знам ли дали още се използва Embarassed  Харесва ми черната рокля, която е показала ULIA, Зебра беше българска фирма нали? Нещо не мога да се сетя къде им е магазина... newsm78


Сетих се - в Мола! Ще ги проверя утре:)

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 11:53 от Illit

# 96
  • Мнения: 142
Аз нося моите с клин който е супер плътен - като панталон е. Нищо не се вижда.
А и работя в доста свободна фирма, събрали се е все приятели от около 10 - 15год. и си се знаем. Като едно голямо семейство сме си. Купони, почивки все заедно прекарваме.
Клиенти в офиса идват рядко и така всеки си ходи както му е удобно.
А за малък клин не мога да помогна, че аз моя от чужбина го взех. 

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 13:13 от Dulce Pontes

# 97
  • Мнения: 1 897
Хмм, и аз търся до коляното и малко под, не мога да се появя с по-къса на работа...

Аз като съм категория дребосък,дължината на всички рокли ми идва някъде до коляното. Party И мога да си ги нося спокойно и в офиса.
Ето и още едно предимство на роклите за мен, в сравнение с панталоните, които винаги ми се налага да скъсявам допълнително. Mr. Green

# 98
  • Шумен
  • Мнения: 555
Момичета запалихте и мене с тези рокли. Аз съм фен на роклите, но лятото, зимата нещо не се възприемам с ботуши и рокля. Изглеждам много обемна.  Sad На други момичета ми харесва, но на мен не.  Thinking
Днес мерих една плетена, лилава с огромна яка, нооооооооооо...... д.то мноооооооого голямо става.  Rolling Eyes Аз съм с широк ханш и не ми стоят особено добре. При мен ефекта от по-секси с рокля няма да се получи май.  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 410
Момичета запалихте и мене с тези рокли. Аз съм фен на роклите, но лятото, зимата нещо не се възприемам с ботуши и рокля. Изглеждам много обемна.  Sad На други момичета ми харесва, но на мен не.  Thinking
Днес мерих една плетена, лилава с огромна яка, нооооооооооо...... д.то мноооооооого голямо става.  Rolling Eyes Аз съм с широк ханш и не ми стоят особено добре. При мен ефекта от по-секси с рокля няма да се получи май.  Mr. Green


Щом си фен, според мен просто трябва да откриеш подходящия зимен модел от гл.точка на кройка, материя и изработка. Плетената естествено уголемява оптически, още повече, ако е едро плетена. Всички големи детайли и щампи водят до същия ефект. Избери нещо изчистено от тъкана материя, без набори и едри елементи в талийната/ханшовата област. И да не е къса, т.е. дължина поне до коляното! Иначе пак има оптическо скъсяване и "раздуване".
Тук бяха поместени доста такива снимчици, поогледай и действай!  Peace

# 100
  • Мнения: 15
Зарибихте ме с тази тема ... лоши хора ... Та, какво да се прави, купих си рокличка и няма как да не се изфукам Simple Smile

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4509022

Е, на дупето изглежда по-добре, но няма кой да ме снима  newsm78

# 101
  • Мнения: 1 897
Деси, не се отваря снимката ти-линка води към стартовата страница на snimka.bg.
От страни до снимката трябва да има бутонче 'копирай адреса на албума'. Дай линка от там,за да се получи.

# 102
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Зарибихте ме с тази тема ... лоши хора ... Та, какво да се прави, купих си рокличка и няма как да не се изфукам Simple Smile

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4509022

Е, на дупето изглежда по-добре, но няма кой да ме снима  newsm78


Аз не мога да я видя , всъщност виждам началната страница на сайта и ми иска парола  Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 15
Извинявам се, но ми е за първи път  Embarassed Дано сега се получи

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4509022

# 104
  • Мнения: 1 897
Готово!Видях я-много е хубава!
Вишнева с горна част тип болеро.
Със здраве да си я носиш!Честито!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт