Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 143 отговора

Анкета

Използвате ли предпазни колани, когато сте на път?

Въведи твоя глас

о`майна лунна нощ е

Използвате ли колани, когато пътувате? Аз съм човек, който не обича да му се налагат някакви правила и въпреки че в началото много се противях, сега съм голям привърженик на предпазните колани. Никога не пътувам, без да съм сложила такъв, ако съм на предната седалка - няма значение колко е кратък пътя, който ще измина.
Има смисъл постоянно да се говори за ползата от тях - те наистина спасяват човешки живот!
Цитирай

До хладилника, който обичам

Да, винаги.
Единствено си позволявам без колан от магазина зад ъгъла до блока, ако съм слизала да пазарувам.
В чужда кола слагам, в такси слагам - изобщо винаги, когато съм отпред, слагам.
И който се вози при мен, настоявам да сложи.
И детето винаги е със столче и/или колан.

Тъй като законът за колани влезе в сила сравнително скоро, след като взех книжка (преди 11г), се научих да слагам. Така свикнах, че чувствам дискомфорт и несигурност, ако съм без колан.
Цитирай

София

Да чакаме ли да се понатрупат мнения (и страници) или направо да скачаме да се караме?
Цитирай

София

Винаги, когато карам слагам колан.
Когато се возя не съм толкова стриктна, особено на дълъг път ...
Цитирай

Варна

Винаги, дори и като бременна.
Цитирай

София

Навик ....  Peace
Слагам колан винаги, дори и да седя задната седалка! Rolling Eyes
Друг е въпросът колко помага и колко понякога пречи, но слагането на колан при пребиваване в кола е задължително според закона! Naughty
Цитирай

Sf

Винаги освен в такси. На задната седалка също не го слагам.
Цитирай

в тълпата

Задължително, независимо къде съм седнала и къде отивам. Навик ми е, не се замислям.
Цитирай

Винаги слагам
Цитирай

София

Абсолютно винаги слагам колан,това прави всеки който се вози при нас с мъжа ми,на бебешката кошница задължително го слагам,независимо колко е кратко разстоянието! Peace
Цитирай

в Низината

Винаги, дори и като бременна.

Моят отговор е същият!
Цитирай

София

Да-винаги, и когато карам, и когато се возя.
Дори не се замислям- правя го автоматично.
Цитирай

София

Всички сме околанчени. Бременна като бях - също.
Цитирай

да, винаги
до такава степен съм свикнала с колан, че ако го няма, ми е странно и некомфортно
и много ме отвращават хора, които смятат, че колана е излишен и  "ох, най-мразя да слагам колан да ме стяга"  Tired
Цитирай

в тълпата

да, винаги
до такава степен съм свикнала с колан, че ако го няма, ми е странно и некомфортно
и много ме отвращават хора, които смятат, че колана е излишен и  "ох, най-мразя да слагам колан да ме стяга"  Tired

Или пък си мислят, че си някакъв промит мозък, щот си слагаш колана. Или пък "Няма нужда от колан, аз съм добър шофьор"  35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 143 отговора