Детски рожден ден във Варна- 2

  • 103 935
  • 834
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Не видях Гранда  в списъка. Те имат много промени тази година ,но все пак....
В Ал Бънди рожденните дни ги правят отзад,не където е къщичката. Само следобед -13-16ч и е с DJ. Според мен подходящо за по големи деца - над 6-7 години. Това в началото на тази година ,незнам дали сега има промени.
Еta ,а като цени как е Портокал?

# 46
  • Мнения: 2 768
снимки ще покажа, само дето още не е останало време да ги прегледам

Ценово е доста прилично - парти 2 часа за 22 деца, почерпка за около 15-на майки, украса, торта със свещи... всичко 340лв.
За родителите почерпката е като за децата - сандвичи, фурнети и ядки и безалкохолни, но все пак не стояха гладни.
Добре ще е в бъдеще ако работят с фирма за кетъринг, макар че и сандвичите им са много вкусни  Laughing

# 47
  • Варна
  • Мнения: 10 789
снимки ще покажа, само дето още не е останало време да ги прегледам

Ценово е доста прилично - парти 2 часа за 22 деца,

Малеее, сигурно е било една малка лудница.   ShockedКак се занимават толкова деца наведнъж?  newsm78

# 48
  • Мнения: 2 768
помещението е доста глямо, побира повече от 20 деца
а персонала е страхотен, никаква лудница не настана  Grinning още с влизането всички деца бяха облечени с костюми и маскирани, а партито беше с танци

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 22:18 от eta

# 49
  • Мнения: 2 768
ето част от обещаните снимки  http://etaiveta.multiply.com/photos/album/41

# 50
  • Мнения: 108
В "Маестро", Младост (бивш бар Камео) са обособили детски кът и в самото заведение. Има пързалка, къщичка и някоя и друга играчка. Всъщност там традиционно се празнуват РД, но доскоро го нямаше това кътче в пицарията.

# 51
  • Мнения: 8 769
В "Маестро", Младост (бивш бар Камео) са обособили детски кът и в самото заведение. Има пързалка, къщичка и някоя и друга играчка. Всъщност там традиционно се празнуват РД, но доскоро го нямаше това кътче в пицарията.
О, приятно съм изненадана. Там ходих в началото на есента, бяха направили ремонт, но все още нямаше детски кът вътре. БРАВО! smile3501

# 52
  • Мнения: 5 178
В "Маестро", Младост (бивш бар Камео) са обособили детски кът и в самото заведение. Има пързалка, къщичка и някоя и друга играчка. Всъщност там традиционно се празнуват РД, но доскоро го нямаше това кътче в пицарията.

Посетено вече.. Детски кът много силно казано една къщичка, една пързалка и няколко мърляви играчки сбутан в ъгъла до бара.
Иначе заведението е добро, облужването също, пиците биват и запеканките и те

# 53
  • Мнения: 97
Аз пък съм възмутена от това заведение  (Маестро) или по-точно от управителката му newsm11
Моят син миналата седмица стана на 1 годинка. Бяхме решили да направим рождения му ден там. Дни преди това питах един сервитьор трябва ли да заявим места, час и т.н. Той каза, че това може да се направи сутринта на самия рожден ден. Отиваме сутринта да резервираме маса и управителката каза:"НЕ МОЖЕ!" Като питах каква е причината, тя ми отвърна, че детски рождени дни НЕ се правят през седмицата. Пропуснах да ви кажа, че става въпрос за 2 деца (моето и едно 2-годишно) и 5 възрастни. Та според нея децата щели да бягат в залата и да притесняват клиентите и. След дълги увещания, все пак бях поканила вече гостите, тя се съгласи. След като гостите ни пристигнаха, тя дойде нагло при нас и каза, че рождения ден НЕ МОЖЕ да продължи повече от 2 часа. В противен случай губим капарото от 20лв. Направо бях изумена от арогантното държание на тая женица. Та така - успя да развали настроението на всички. И повече в това заведение - НЕ  Naughty

п.п. Съжалявам за дългия пост, но исках да споделя и  да ви предпазя от грешката, която направих аз.

# 54
  • Мнения: 5 178
Ние също бяхме на РД през седмицата и то вечерта. Заведението не бъкаше от клиенти, тъй като бягах след моя звер из залата ми се стори, че повечето посетители бяха младежи за по кафенце ..
Ние бяхме 2 маси - една възрастни и една деца. Черпихме се по пица, алкохолец и торта, внесена отвън

# 55
  • Мнения: 8 769
SANTANGELA , направо си е за убиване тая кокошка.  #2gunfire Ама пък и вие сте едни честни.... не е трябвало да казвате, че е за РД-нали всеки може да отиде и да хапне там с децата си? Какво, ще ви изгонят ли? И не са ли вдянали, че за две деца 5 възрастни ще направят сигурно повече оборот от двама възрастни и 5 деца? Егати глупавите хора... ooooh!
Аз мислех довечера да отидем там да хапнем с приятели...и сега твоят пост ме хвърли в размисъл. newsm78 Дали ще ни изгонят, защото моите деца са повече от палави и са за два РД взети заедно? Twisted Evil

# 56
  • Мнения: 97
Доня Туфиня , не можахме да скрием, че е рожден ден, защото искахме синът ми там да "духне" свещичката на тортата си и това нямаше как да остане незабелязано. Но определено си права, че сметката на 5 възрастни е доста по-голяма отколкото 5 деца, ама толкова и стига акъла на "управителката".
Доколкото разбрах управителките са две, сменят се, и вие можете да попаднете на готината.Успех  Wink

# 57
  • Мнения: 2 839
Аз не бих рискувала да уредя детски РД със сервитьор и то, ако ми е казал, че няма нужда от резервация  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 8 769
Аз не бих рискувала да уредя детски РД със сервитьор и то, ако ми е казал, че няма нужда от резервация  Rolling Eyes
Мдам, вярно е. Забравих да го напиша в предния си пост.
Обаче преди малко ходих да резервирам-обърнах се към сервитьорка, която докато чу думата "резервация" веднага припна да доведе управителката. Последната беше много любезна и усмихната, даже ме попита имаме ли претенции за масите и т.н. Може да сме попаднали на свястната, ще видим след по-малко от час. Wink
А това Маестро на същите собственици ли е на другото Маестро (което е в центъра...май там беше... Embarassed)?

# 59
  • Мнения: 127
Интерсуваме къде се намира Ал бънди и сладкарница Гес? Ако някой има телефони техни ще съм много благодарна   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт