Въпроси за Сливенските АГ болници?

  • 742
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 242
Здравейте момичета!
Не намерих всичкото инфо което ме вълнува за момента за това пускам нова тема.
Интересува ме къде в Сливен може да присъства на раждането и таткото, колко струва и какви са изискванията?
Също така в коя болница бебетата са при майките денонощно?
Дали няма да имам късмет да има болница със съчетани и двете екстри?
Интересуват ме и координати на доктор Дичева в клиника Ева.
Благодаря ви!  Hug

# 1
  • Мнения: 466
Здравей
аз раждах в частната болница Ева в Сливен - и двете "екстри" ги нямаше дори и срещу заплащане . Незная в коя болница може да стане това което искаш .

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз раждах в Окръжна в Сливен и там екстрата с присъствието на таткото я имаше.Имаше ВИП родилна зала,таткото може да присъства и таксата беше 100 лв.(инфото ми е от Февруари т.г.).Бебетата са дооооста голяма част от времето с майките си,но има нощна пауза от няколко часа когато не са.Има обаче и ВИП стаи,където е вероятно да оставят бебето с майката,но не съм сигурна.Условията в тази болница са супер,всичко е след основен ремонт и изглежда като частна,аз лично останах много доволна!

# 3
  • Мнения: 4 242
zlobi благодаря за отговора, аз точно за Ева се бях насочила но явно няма да стане.

DoGma_PrObe благодаря, даваш ми надежда, звучи чудесно всичко, значи може би това ще е болницата.  Peace

# 4
  • Мнения: 23
здравей аз раждах при Дичева и съм доволна от нея,но не и от болница ЕВА  Телефон 0887508796 д-р Дичева дано да съм ти била полезна

# 5
  • София
  • Мнения: 2 734
Радвам се,че мога да помогна!За присъствието на таткото съм абсолютно сигурна,че го предлагат,но трябва да се поинтересуваш за бебетата,защото немога да кажа със сигурност дали дори и във ВИП стая ще го оставят денонощно.Аз бях в обикновена стая и бебата стоеше при мен с часове.Вземаха я нощем след 12 и я носиха сутрин към 5,това май беше най-дългата пауза.Твърдяха,че АМ дават само при съгласие на майката,не се размотаваха шишета с вода и такива неща...

# 6
  • Мнения: 4 242
Много ви благодаря за отговорите! Hug
Ще звъня да питам за подробности, но си е друго да чуеш минал по пътя човек! Peace

Общи условия

Активация на акаунт