Можете ли да мразите?

  • 1 720
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Отдавна не съм пускала тук тема. Но реших да попитам - има ли хора, които мразите? Можете ли всъщност да мразите?

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не ми се е случвало.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 193
Има хора, които не понасям. Даже си мисля, че ги мразя.
Но ако някой ме дразни свеждам до минимум или изобщо избягвам контактите с него. След време дори забравям за съществуването им Mr. Green

# 3
  • някъде
  • Мнения: 4 955
мога, но не с истинска омраза, просто има мноооооого неприятни хора и по-точно един индивид от женски род не мога да понасям и не искам да виждам Sick Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 17 546
А можете ли да четете? http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=232245.msg5262369#msg5262369

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 23:09 от DarkMoon

# 5
  • София
  • Мнения: 3 390
Да, мразя една жена, която накара най-добрата ми приятелка някога да се съмнява в мен.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Да,мога да мразя предателите!За съжаление има такива в живота ми!

# 7
  • Мнения: 263
Случва ми се да изпитам моментна омраза към някого за нещо. Но за по-дълго не си позволявам. Когато има зли хора в обкръжението ми, просто се опитвам да се дистанцирам.

# 8
  • Мнения: 161
мога и то много силно. хората които съм намразила повече нямат място в живота ми- просто не ги забелязвам

# 9
  • софия
  • Мнения: 636
Не мразя. Просто зачерквам хора от живота ми. Без съпровождащите го негативни емоции за мен.

# 10
  • Мнения: 581
Мога, истински и от сърце.

# 11
  • Мнения: 1 761
Мога.Но не искам.
Тези, които не са ми приятни не ги каня на гости и не пия кафе с тях.
Омразата е загуба на време и енергия.
Ако съм много ядосана за нещо или някого,почвам да се грижа за себе си и ми минава много бързо.Една нова фризура,хубаво кафе с интересно списание или дори комплект белъо може да ми оправи настроението много бързо.

# 12
  • на майната си
  • Мнения: 425
Немога.
Имам приятели; симпатични/несимпатични и тези които би трябвало да мразя са мъртви души за мен.
Мноооого е здравословно, не обременява  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 475
ами не мога, винаги ако намразя уж някой, на следващия ден вече не го мразя- бързо ми минава и пак си контактувам с този човек ! Така, че не мисля, че това мойто е точно мразене, по-скоро ми става много гадно от някой постъпки и попържвам на ум, човека който ме е наранил!

# 14
  • Мнения: 5
Не мога да кажа,че мразя някого,но бога ми по някога някои хора си го заслужават.Омраза е силно казано по скоро са ми неприятни.

Общи условия

Активация на акаунт