Режим на Пиер Дюкан - 46 част

  • 18 517
  • 536
  •   1
Отговори
# 525
  • Варна
  • Мнения: 2 719
Айде дайте да се скиваме. Бързо ден и час, ама съм на работа до 18, а във вторник и четвъртък по принцип на репетиция. А, и на 23.11 сме на сцена в едно клубче. Иначе съм свободна.

# 526
  • Мнения: 4 428
Леле, колко пишете. Въобще не мога да ви вляза в ритъм  Grinning

Момичета, аз само да се похваля, че пицата стана супер   chef  Peace Наистина ще направите от мен готвач  Laughing

# 527
  • Мнения: 478
Е разсмяхте ме  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Мен ме подгони голям глад тази вечер Blush И за да не прегреша ходих преди малко до магазина за рачешки рулца  Blush че нямах нищо подходящо вкъщи  Laughing

# 528
  • Варна
  • Мнения: 2 719
Е, Алекс, обявявам те за герой. Това в полунощ да се намираш в квартален магазин заради Дюкански хапки... newsm78 Нарича се отдаване.

# 529
  • Мнения: 478
Е, Алекс, обявявам те за герой. Това в полунощ да се намираш в квартален магазин заради Дюкански хапки... newsm78 Нарича се отдаване.
Blush Аз така взимам всичко присърце  Joy Joy Joy Hug

# 530
  • Мнения: 478
Лека нощ сладурки  Heart Eyes Hug Hug

# 531
  • Мнения: 3 202
Е, хора! До късно е имало изненади тук:))
Фоли Hug
Дори!Кри! И майка ме кара да спирам отслабването, че панталона ми бил широк.  Simple Smile)) Знам, че има на къде още.
Сън! Деата! hug thumbsup
Лека нощ smile3524 Дуди, Пепери, Мише, Фрактал, Мишле, Виви, Алекс, Три броя Весета и още на всички:)) То вие вече спите , ама  Joy
ВЕЩИ! Laughing

# 532
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Е, някои още не спим  Mr. Green

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
И я да взема да ви пусна една нова тема за лека нощ. Всъщност за повечето от вас ще е добро утро Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241002.new#new

Ако има корекции - утре ми пишете да ги поправя, че сега ме мързи един час да ровя темата да гледам   Embarassed  , а и е време да лягам, че утре сутринта ...  Crazy

# 534
  • Мнения: 33
proba za vkliuchvane Shocked

# 535
  • София
  • Мнения: 3 789
Запис! Peace
Ама много бързо нова тема newsm78

# 536
  • Мнения: 958
За да не стават грешки,темата е много стара,сега сме тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264499.0

Общи условия

Активация на акаунт