Вълшебна ръкавичка за премахване на грим

  • 3 960
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 323
http://dionis.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=61812&df=240536&dflid=3 - а това какво е ...за какво по-точно...

# 31
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Това е топлеща възглавничка за ръце, в джобен формат е и може да се носи в чантата....
Краси /жената която се занимава/ ми беше казала, че я има и е много удобна... Дълго време се замислям дали да си я взема

# 32
  • Мнения: 2 323
Айде, ще я видя ако си я вземеш

# 33
  • Мнения: 2 631

Да се топлиш с него.
Скоро четох, че вече има и такива плюшени играчки...  Peace

# 34
  • Мнения: 17 546
Моя колежка си взе такова. Странно е. Има някаква пластина от метал, която като се огъне започва реакция и се отделя топлина, която пък превръща течността в нещо като захаросан мед (такова е на вид) и сърчицето става доста топличко. Голямо е колкота да се побере между двете длани. Но после, за да го приведеш в начален вид и това вътре, което става като мед да стане пак течно, трябва да го сложиш в съд с вода, с кърпа на дъното, на котлона да поври във водата, докато пак се втечни. Малко да се докосне пластината и се загрява отново. И ако го носиш в планината примерно и огънеш пластината, за да се сгрее, после като няма къде да го "свариш" като изстине, не върши никаква работа.

# 35
  • Мнения: 2 113
Марински прането не е трудоемко,но виж свалянето на грима със сигурност Laughing.Дори да предположим,че ръкавичката премахва грима,аз немога да си представя как няма да си измия лицето със лосион за почистване на грим и да ползвам тоалетното мляко,все пак за гримираща се жена,кожата си иска по дълбоко почистване,а не само забърсване.То иначе и с мокри кърпи се маха грима де,ама мое ли така да го караш. Thinking

Карчева,

сори за спама, ама толкова ми стана мило и приятно от снимките, които си сложила.  bouquet

Аз като съм "в дупка" и вечер след душ маам с едни кърпички по очите и после нищо не слагам и така се бухвам в леглото. Не е постъпка за жена, ама като се чувствам зле и не ми се прави нищо Embarassed

 А иначе почиствам нормално с мляко, лосион и т.н.

# 36
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Е за такова чудо не бях чувала. А какво ще стане ако се натопи с лосион или тоалетно мляко.

# 37
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ползва се само с вода.... иначе какъв щеше да е смисъла?

# 38
  • Мнения: 1 685
 PeaceМлякото и лосиона са само начало-докато не мине четка/ръкавичка/ с измивен гел не смятам че съм почистила и не лягам Naughty

# 39
  • Мнения: 10 758
Хъм...интересно ми изглежда.Може и да си поръчам, да я пробвам.

# 40
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


Не ми пращайте лични съобщения не аз съм представителя на Дионис
Краси Кънева 0898527880

# 41
  • Мнения: 463
Брех, че съм Тома Неверни - същото помислих и аз:
Като гледам, същата работа ще свърши и някоя микрофибърна кърпа за прах Wink
Joy

# 42
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Ползва се само с вода.... иначе какъв щеше да е смисъла?


Как тогава ще пада водоустойчиев грим newsm78. Нещо не ми се връзва. Може би за обикновен грим да, но ако ползваш такъв грим просто не виждам как ще стане. Ти за такъв грим ползвала ли си ръкавицата.

# 43
  • Мнения: 103
    Има вероятност да маха всичко, щом е от микро фибър. Както писаха и другите дами за обикновените микрофибърни парцали- вършат удивителна работа, и то само с вода. Тази ръкавичка може да е малко по- фина, специално за лице!?

# 44
  • Мнения: 1 685
 PeaceНо не и за очи и "техния' водоустойчив грим Peace

Общи условия

Активация на акаунт