А пийвате ли си лайт (кола, пепси...)

  • 4 586
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 678
Побут Wink

# 46
  • Мнения: 1 454
Аз не пия , не пия..., но онзи ден си взех два литра и...така до края на вечерта...весело почти си я изпих...

Но честно казано...наистина няма по-слако от водата!  bouquet

# 47
  • Мнения: 2 147
Аз не пия изобщо газирано, но когато пазарувам за в къщи за домашните, вземам лайт Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 2 958
Въобще не пия газирано. У дома много рядко се купува такава напитка, с изключение на бира. Но аз и бира не пия, по принцип.

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пия. Дюкан го разрешава и това е единственото сладко нещо заедно с киселото мляко със степче, което си позволявам. Не подпухвам. Василиса, подпухването по-скоро е от задържане на течности, а не точно от Лайта. Ядеш ли солено? И по колко вода пиеш?
От лайта е. Пия по литър и половина-два  вода на ден (и отделно чай), ям безсолно. Откакто спрях колата, нямам никакви проблеми - лицето ми вече не се подува.

# 50
  • Мнения: 3 241
По принцип ми харесва, но в последно време реших, че няма полза и че се подувам.
Сега гледам да не купувам газирано вкъщи. Аз не страдам от това, но мъжът ми е пристрастен към всякакви безумни питиета, ужасна работа!
 ooooh!

# 51
  • Мнения: 1 279
 Не пия "Лайт"!Предпочитам истинското "Пепси" или "Кока-кола".Макар, че откакто се опитвам да се храня по-здравословно, вече дори не купуваме газирани напитки у дома.Само по празниците и за гости.Децата пият компотите на баба си.И те имат захар, ама ми се струват по-малкото зло.А "Лайт"-а, освен че има по-странен вкус, и се пени доста странно.Все едно сапун съм си сипала в чашата.

# 52
  • Мнения: 4 678
Умнице,изрини си кутията  ooooh!
Писах ти в АБВ  bouquet

# 53
  • Мнения: 8 459
Кола Лайт е с аспартам. Много е писано за аспартама,наистина е по-добре,че си я спряла.
Аз съм забранила дъвките без захар и лайт напитките и синът ми вече сам си чете по етикетите и си избира. Има доста да се каже за аспартама, голям боклук,не си струва да се тъпчем с него, при положение,че може и да се избегне.

# 54
  • Мнения: 779
 определено газираното е вредно,но го консумирам Shocked във всякаква форма

# 55
  • Мнения: 3 459
Нито Кола, нито Пепси Лайт  Peace
Тия, дето се водят Лайт не мога да ги пия  Naughty

# 56
  • Мнения: 11 003
Вкъщи не пием газирано и не купуваме. Ако сме на гости и има Pepsi с лимон, се престрашавам да изпия 1 чаша. Wink Много обичам кисело мляко със степче, но от него не подпухвам.

# 57
  • Мнения: 22 826
Обожавам Кола..направо съм си коломанка...Sad....Отказах се от нормалната,заради килограмите,нядявам се да успея да преборя и Колата  Лайт.Честно да ви кажа мога да не пуша с месеци и години,ама колата не мога да не я пийна всеки ден.Каква е тази истори,не знам!?

# 58
  • Мнения: 1 384
Naughty Не пия газирано от години.  Peace Най-малкото, защото ми се подува корема и почвам да се оригвам като малките деца през носа  Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 1 599
 От ноември не пия газирано, но дори и когато пиех не харесвах лайт.... ужас това е толкова безвкусно... направо не става за пиене а преди аз много пиех колааа

Общи условия

Активация на акаунт