ПЛЕВЕН - студ без сняг

  • 11 175
  • 278
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 026
Плевен е на 4-то място от 35. Засега  Grinning
Твърде добре  Peace
 А живата елха как ще я опазиш от дзвера? И на мен ми харесват повече, но с тоя бяс, не ми е ясно къде ще я сложа. Освен да виси от тавана  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 872

Плевен е на 4-то място от 35. Засега  Grinning
На четвърто място в читателската класация,иначе по точки е на трето,ама отзад-напред.
За постите - неосъществимо при мен.И то не заради месото или секса  Mr. Green без тях мога да издържа,но нали не трябва да се ядат млечни продукти и яйца ,а 40 дена само на боб и леща - не става.Само на Бъдни вечер се въздържам и то до 12 часа

# 77
  • Мнения: 1 951
Само на Бъдни вечер се въздържам и то до 12 часа
И ние така.  Joy

А живата елха как ще я опазиш от дзвера?
Ми, общо взето както ще опазиш и изкуствената. Миналата година беше с проходилка. Ходеше до нея, дърпаше топките, но аз нали го наблюдавам. И тази ще е така  Whistling

# 78
  • София
  • Мнения: 9 857
Не постя..по никакъв начин,непосилно ми е Mr. Green.Аз без сиренце и мляко не мога да живея.Месото не ми е проблем,ама сиренето..Едно време баба и дядо ни караха задължително да постим.А те имаха 150 овце.Мляко и сирене до припадък.И ние с брат ми и братовчедите ми все се криехме и ядяхме.Баба се правеше,че не вижда.Но как да не си хапнеш пресно сиренце,току що направено...ммм.То си ми и личи,да ми е здраве  261uu

# 79
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенце, много сладко слонче.   261uu

# 80
  • Плевен
  • Мнения: 238
За постенето имам желание,но мъжо е месояден и няма как да го превъзпитам,пък и аз 9 месеца май си постих,месо хич не мога да ям от както съм бременна,много,много рядко,то затова и хемоглобина никакъв ми го няма

# 81
  • София
  • Мнения: 9 857
Красето още е тука Laughing.Красе,айде да не ти казвам моята гинеколожка какво ми препоръчваше да правя,за да не преносвам много Mr. GreenМалко трудничко с тоя корем,ама не е невъзможно. Laughing

# 82
  • Мнения: 5 026
Красето още е тука Laughing.Красе,айде да не ти казвам моята гинеколожка какво ми препоръчваше да правя............................
И аз я следя неотлъчно  Mr. Green
 Ейй,голяма ми е тъпотия. Рових се в multiply -то , смених си облика на сайта няколко пъти  Crazy , тъпооооо

# 83
  • Мнения: 22 430
Да, в това ужасно време човек не може да мръдне.
Много кофти. Стоим си с Калина на топло и това е.
И направо се чудя какво да правя.

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ади и аз да се оплача.  И на мен ми е адски тъпо. Какво ли не изчетох вече в нета.
Само се чудя кво да си поръчам от разглеждане Sad. Сега дилемата ми е велоергометър или кростренажьор newsm78
Ще да се стягам,уж. Ако не ме мързи. Оффффф, скука и половина.
Валя,разчисти си пощата.

# 85
  • София
  • Мнения: 9 857
plamsi ,ти не си ли на работа?И там ли е скучно Laughing.
Я като ви е толкова скучно,хайде на среща?Ама тия дни,може и утре.Ходи ми се накръчма,ресторант или каквото и да е!

# 86
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валя,разчисти си пощата.
Пощата ми не е запълнена. Имам свободно място. newsm78

# 87
  • Плевен
  • Мнения: 238
Тук съм си още пробвах с натоварване,изчистих цялата къща,наготвих,пуснах пералня обаче бебка не дава признаци да излиза.ще взема да пробвам довечера и на Валенцето метода Wink та ако утре не се навъртам тук значи метода действа,само татито да навием че го е страх милия Laughing

# 88
  • Мнения: 1 951
ще взема да пробвам довечера и на Валенцето метода Wink та ако утре не се навъртам тук значи метода действа,само татито да навием че го е страх милия Laughing

Оффф, сетих се сега по този повод един виц, ама ми е неудобно да ви го разкажа  Mr. Green
Но все пак накратко : Като пораснал сина, викнал баща си, започнал да го блъска с два пръста по челото и го питал "Хубаво ли ти е така? А? Хубаво ли ти е..."

# 89
  • Мнения: 5 026
Оффф, сетих се сега по този повод един виц, ама ми е неудобно да ви го разкажа  Mr. Green
  Joy  Joy  Joy Eйй, голяма веселба-аз се хиля на глас,Божидар ми се чуди и от нямане какво да прави и той с мен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт