Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора

здравейте, миналата година използвах силиконов гланц на голден роус, но не бях особено доволно,може ли да ми препоръчате някакъв силиконов гланц който ще прави устните ми по сочни,но да не е много скъп до 15 лв.... Thinking
Цитирай

София

Не е силиконово, но има на Евелин едни леко люти, които увеличават обема на устните за известно време. Не са скъпи - 5-6-7 лв. Надявам се да си доволнО  Laughing
Цитирай

евелин сайт имат ли,за да видя как изглеждат...
Цитирай

София

Ох, изгасна тока в офиса.
Ето сайта:
http://www.eveline.com.pl/pl/en_content.html
Цитирай

София

Извинявам се, но може ли да попитам откъде в София може д ас екупи червило на Евелин?  bouquet
Цитирай

София

Виждала съм в Драка козметиката  + кремове за лице и тяло, а гримовете ги има и в разни малки парфюмерии. Има на пазара в Х. Димитър, например. В Блик парфюмерии също.
Цитирай

София

Виждала съм в Драка козметиката  + кремове за лице и тяло, а гримовете ги има и в разни малки парфюмерии. Има на пазара в Х. Димитър, например. В Блик парфюмерии също.
Благодаря, ще проверя задължително  bouquet
Цитирай

Не е силиконово, но има на Евелин едни леко люти, които увеличават обема на устните за известно време. Не са скъпи - 5-6-7 лв. Надявам се да си доволнО  Laughing

а наистина ли има ефект?
Цитирай

Благоевград

Аз ползвам такова глосче на Евелин и да Ви кажа честно съм учудена от качеството му. Малко щипе като се сложи, но след минута всичко минава. Е, не мога да кажа, че устните стават като след пластична операция, но все пак червилцето седи доволно дълго на устните и добре ги омекотява. Абе за мен това си бяха добре похарчени 6 лева.
Цитирай

Някой дали не може да сложи една снимчица,за да го видим как изглежда.Мисля,че съм го ползвала,ама така без да го видя,не съм сигурна на 100%
Цитирай

Варна

Някой дали не може да сложи една снимчица,за да го видим как изглежда.Мисля,че съм го ползвала,ама така без да го видя,не съм сигурна на 100%
Аз не съм го ползвала, ама гледах в сайта им и мисля, че е това http://mariel44e.hit.bg/Evelin.bmp
ама и аз не съм сигурна.
Цитирай

София

Това е, да Wink
Цитирай

mariel444e, мерси   bouquet
И аз ще го потърся,не съм ползвала него.
А,дали знаеш във Варна къде може да го има?
Цитирай

София

Нямате ли Драка или Блик? А и в повечето магазини (не най-висок клас, де) ги има, просто трябва да се оглеждаш иначе няма да ги забележиш.
Цитирай

във сайта им е показано само розово,има ли различни разцветки от това гланцче.. #Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора