Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Привет

аз новак и май обърках под-форума, но поне шльокавицата ще оправя Smile

Та питането ми е :
от къде в София може да се намери стилна дамска бизнес чанта (евентуално папка) на разумна цена. Под разумна цена се разбира 100-120 лв. Не ми трябва чанта за лаптоп, а нещо, което да е само за документи.

Мерси предварително!

« Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 17:06 от petruna »
Цитирай

Sverige

1. Пиши на кирилица.
2. Тук други чанти освен фурли няма, грешна дестинация си избрала. Сори  Mr. Green
Цитирай

Sverige

Така е по-добре Smile За фурлите беше шега, която ако не си чела тук е нормално да не разбереш  Laughing Не си объркала подфорума, но не съм от София и не мога да ти помогна...
Цитирай

Преди време купихме за подарък хубава мъжка бизнес-чанта от един магазин на ъгъла на Витошка и Алабин. За жалост не помня как се казва магазинът, но имаше голямо разнообразие от бизнес-чанти и куфарчета и цените не бяха бомбастични.
Цитирай

samsonite имат не лоши чанти
ако искаш кожена- може българска на дакс- естествена кожа
(и двете марки имат сайтове)
Цитирай

София

Виждала съм страхотни бизнес чанти на Petek във фирмения им магазин на Съборна, но ми се струва, че ще са доста над лимитите, които си поставила.
Цитирай
Благодаря за инфото. Самсонайт наистина имат много хубави неща. До магазините на Алабин и на Petek ще се разходя, че от сайта на Petek не ми стана ясно има ли каквото ми трябва.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.