Какво ще подарявате на половинките за Коледа

  • 9 335
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Вече не знам какви подаръци да мисля. То не са рождени дни, именни дни, годишнини, св. Валентин .... Какво ще подарите вие на мъжете си за Коледа? Дайте идеи

# 1
  • Мнения: 2 149
Оф и аз имам такъв проблем...скоро е именник,после празниците..изчерпаха ми се идеите Crossing Arms
Може би парфюм ще е,поне знам че ще му се зарадва Peace
Ще следя за идеи Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 819
Нищо, подарявам само на детето. Също така не очаквам подарък от него, разбрали сме се да няма изненади, защото 99,9% ще са неприятни и тъпи и за двамата Peace

# 3
  • Мнения: 1 072
В издирване на идеалния подарък съм и аз. Но по-тежка ми е задачата с малката. То имен ден, то рожден, Коледа и на новогодишната нощ се подготвяме........

*****************

може едно такова да му подаря за студените зимни дни - шушонче

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 21:31 от Летящата крава

# 4
  • Мнения: 6 167
Winter Snake на GEOX.

# 5
  • Мнения: 1 418
Аз на него още незнам,той на мен ботушки от Виктория сикрет.

# 6
  • Мнения: 516
Ще му подаря себе си.Вярвам, че ще бъде трогнат и доволен.

# 7
  • Мнения: 148
В издирване на идеалния подарък съм и аз. Но по-тежка ми е задачата с малката. То имен ден, то рожден, Коледа и на новогодишната нощ се подготвяме........

*****************

може едно такова да му подаря за студените зимни дни - шушонче

това шушонче жтначало не можах да загрея какво е, след това го оприличих на нещо, но дано да не ми е много мръсно подсъзнанието. Това ли е, за което го помислих? Ако да, много е оригинално.

# 8
  • Мнения: 1 072
Не, че нещо но се очаква зловеща зима.  Mr. Green

Много обичам да подарявам изненадващи и полезни подаръци. Но моите другари си имат всичко по няколко пъти и това много ме затруднява. Та, съм решила да наблегна на шеговитостта и оригиналността.  Grinning

# 9
  • Мнения: 148
Нищо, подарявам само на детето. Също така не очаквам подарък от него, разбрали сме се да няма изненади, защото 99,9% ще са неприятни и тъпи и за двамата Peace

Стига,де. Всеки се радва на подаръци, дори и да са малки. Аз винаги подарявам нещо, може 2 лв. да струва, но е по-важен жеста. Миналата година сглупих. Реших да му подаря за Коледа камера и ... какво да ти кажа, получи се този ефект, за който споменаваш - тъпа изненада. Не му хареса модела, параметрите и реакцията  му определено не беше това, което очаквах. За пръв път не си хареса подаръка /заедно сме от 10години/, но не се отказах от подаряване. Просто гледам да не е техника.

# 10
  • Мнения: 148
Идеята е прекрасна, повярвай ми, дори да не за Коледа, може на Сурваки да му го подариш, ами ние, дето не можем да плетем, какво ще правим? Трябва да ги топлим с други средства  Joy

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Летящата крава сега му твори подаръка  Grinning За което съм й благодарна.

# 12
  • Мнения: 5 282

може едно такова да му подаря за студените зимни дни - шушонче

 Joy, само да няма алергия към вълнени изделия.

# 13
  • Мнения: 6 417
Летящата крава може да подхване сезонен бизнес по коледните празници.  Thinking

# 14
  • Мнения: 3 423
Какво ще подарите вие на мъжете си за Коледа? Дайте идеи

Трябва да ти дам една идея какво ще подаря
на мъжа си за Коледа. Хм. Познавате ли се?
Снежанке, така кажи, де, ще ти се обадя.

# 15
  • Мнения: 6 167
Чак сега загрях за какво е това шушонче.  Mr. Green
Как се плете - на една кука, на две., английски ластик, на колко бримки се хваща, че моят не обича да му стиска... Дайте инструкции да го захвана и аз Laughing

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 336
Ако Летящата крава е захванала вече този бизнес, моля  да ми се даде номерче  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 072
Всички желаещи, довечера да си легнат с ролетка в ръка и да внимават за контузии.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 22 766
Шапка,чанта или риза.Всиките обаче имат опеделени критерии как да изглеждат,което прави задачата трудна.Дано успея да намеря едно от трите,което би му харесало.

# 19
  • Мнения: 6 417
А за мен има отстъпка-всеки пети шушон е безплатно  Crossing Arms Запазена марка е все пак.

# 20
  • Мнения: 27 524
Сърцето ми е на много, много т.нар. половинки. Всяка е част от него. За коя точно питаш  Heart Eyes

На майка ми - козметика, кафе и дрешки.
На баща ми - обувки, зареждащи се батерии със зарядно, кожена чанта.
На сестра ми - козметика, дрехи, пухено яке.
На племменника ми - ракета за тенис, топки.
На племенничката ми - костюм на Пепеляшка, обувки.
На зет ми - двд плейър.
На баба ми - нощница и чехли за вкъщи.
На чичо ми - кожени ръкавици.
На леля ми - бельо, нес кафе.
На сина ми - купон за имения му ден на 25-ти декември в Студентски град.
На мъжа ми - ще видим...

 Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 186
Сърцето ми е на много, много т.нар. половинки. Всяка е част от него. За коя точно питаш  Heart Eyes

На майка ми - козметика, кафе и дрешки.
На баща ми - обувки, зареждащи се батерии със зарядно, кожена чанта.
На сестра ми - козметика, дрехи, пухено яке.
На племменника ми - ракета за тенис, топки.
На племенничката ми - костюм на Пепеляшка, обувки.
На зет ми - двд плейър.
На баба ми - нощница и чехли за вкъщи.
На чичо ми - кожени ръкавици.
На леля ми - бельо, нес кафе.
На сина ми - купон за имения му ден на 25-ти декември в Студентски град.
На мъжа ми - ще видим...

 Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

Малеее....Блонди, ти като Дядо Коледа ще си Wink
А по въпроса -  направо незнам newsm78........

# 22
  • Мнения: X
Мисля да му купя пуловер.  Thinking

# 23
  • Мнения: 3 423
Хей, Блонди, няма да е лъжа, ако кажа,
че и аз съм ти своего рода половинка.
Имаш повече от месец да измислиш и
какво на мен ще подариш от все сърце.

# 24
  • Мнения: 1 100
Сърцето ми е на много, много т.нар. половинки. Всяка е част от него. За коя точно питаш  Heart Eyes

На майка ми - козметика, кафе и дрешки.
На баща ми - обувки, зареждащи се батерии със зарядно, кожена чанта.
На сестра ми - козметика, дрехи, пухено яке.
На племменника ми - ракета за тенис, топки.
На племенничката ми - костюм на Пепеляшка, обувки.
На зет ми - двд плейър.
На баба ми - нощница и чехли за вкъщи.
На чичо ми - кожени ръкавици.
На леля ми - бельо, нес кафе.
На сина ми - купон за имения му ден на 25-ти декември в Студентски град.
На мъжа ми - ще видим...

 Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile


Пък мама и тате ме лъжат, че дядо Коледа не съществувал.  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 2 386
Мила Блонди, и аз съм като теб. Знам какво трябва да ни подарят - куфари, да има повече място!  Laughing

Аз не мога да се ориентирам в американската мол джунгла и купувам наред..  Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 732
Аз нямам половинка, но ако срещна - ще му подаря себе си!

# 27
  • Мнения: 2 161
Нищо,ще му пожелая много здраве и щастие.

# 28
  • Мнения: 3 622
Ще му подаря себе си.Вярвам, че ще бъде трогнат и доволен.

Е това е едното  Mr. Green
Може би годишен абонамент на любимо негово списание

# 29
  • Мнения: 218
ако мога да ви помогна....

козметика и дрехи, както и техника - обичам да си ги избирам аз, иначе събира прахоляк...

аз искам лети джанти за колата Mr. Green ,  ама няма да стане...

един мъж би се зарадвал на някои дребни, но полезни нещица - примерно спрей против замръзване на ключалката на колата, спрей за замръзнали прозорци на колата и разни други такива - сега ги има на промоция в Метро.

аз бих се зарадвал и на някой инструмент за домашен майстор, щото обичам да си човъркам некой работи в къщи, примерно една акумолаторна електрическа отверка.... един френски ключ... ама гледайте да не се изтълкува като намек, че нещо не е свършил, че нещо трябва да се свърши...



# 30
  • Мнения: 2 161
Може също фенерче,ножче,малка метална бутилка за уиски.

# 31
  • Мнения: 4 371
Ще му подаря фабрика за бира, ама друг път.

# 32
  • Мнения: 7 947
Аз пък на половинката съм решила да взема пижама и халат - комплект, та да се чувства истински мъж вкъщи, хаха!
На малчо - детски фотьоил с масичка, преди 2 седмици ги видях и направо се влюбих!
На майка - крем за околоочния контур на Виши, тя все не й се дават толкова пари а много го е харесала!
На брат ми - труден въпрос, на 19 год е и просто не знам...
На всички останали роднини - по някой сувенир с коледен привкус! Laughing

# 33
  • Мнения: 90
Нищо, подарявам само на детето.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 632
В Ларедут гледах една USB подгревалка за кафе, или нещо такова. Пак USB странна джаджа  Simple SmileНа всички баби и дядовци - семейна снимка на мен, мъж и дете с коледни мотиви.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 791
Както всяка Коледа - пуловер, защото иначе не се сеща да си купи нови. Laughing

# 36
  • Мнения: 24 467
Ще си подарим нов фотоапарат и нов компютър.  Laughing За да считаме, че сме персонално удовлетворени можем да се споразумеем, че едното е подарено на мен, а другото- на съпруга ми.

# 37
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Измислих,вече подаръците и на децата и на половинка и на мен,естествено. Mr. Green
Но тъй като темата е за това какъв подарък,ще подарим на половинката,ще карам по същество.

Ще му подаря GSM Неговият окончателно издава багажа,ама той,човека от мен,не успя да се вреди да си купи,нов,защото аз се оборудвах първо. Rolling EyesТа сега ще му върна жеста със нов телефон.Със сигурност ще се зарадва страшно много,а радоста ще му е пълна,ако е и марка "Сименс"защото,той е почитател на тази марка телефони. Laughing

# 38
  • Мнения: 337
Ще му подаря парфюм. Той ще си избира

# 39
  • Мнения: 7 109
Карта за WoW.  Mr. Green
За всички празници ще получава този подарък.   Crossing Arms
Евентуално, ако цвъкнат подобренията по играта, може и тях да получи.  Laughing

Родителите получават общи подаръци за улеснения в бита.

А аз ще получавам подаръците, но умножени по две.
Даже и сама ще си подаря нещо. Още не съм решила обаче какво да бъде.

# 40
  • Мнения: 5 539
Ох, писна ми вече. То мине се, не мине и пак дошла Коледа ooooh! Че мисли, премисляй на кой какво ще му хареса, кой от какво има нужда. И накрая вземеш нещо, колкото да не е без хич, защото няма какво да се лъжем - всичко си имаме, презадоволени сме и вещите вече не ни радват толкова. Голям подарък е да купиш на любимия шестия пореден парфюм или 12-ия пуловер, няма що. Tired
Да не говорим, че къщата вече прелива от вещи, сувенири, дрехи, играчки и всевъзможни джаджи, защото то нали не е само Коледата, ами и именни дни, рожденни дни, пък и шопингът върви целогодишно.
Така че тази година не мисля да му подарявам нищо Crossing Arms Ако той си набележи нещо, добре. Също важи и обратното.
Виж, децата са друга работа - за тях си струват усилията.

# 41
  • Мнения: 210
Моя приятел си има от всичко по много...
Всяка седмица си купува и дискове и списания, а аудио-видео техниката му струва към 30 000 лв. Cry А телефона му струва две мои заплати...
Изкупих пуловерите на Франко Роси... тъпо е пак да му подаря пуловер... а и той обича да си ги купува сам Sick

С моята смехотворна  заплата какво да му подаря... печена тиква Sad

Единственото което се сещам е някакъв комплект прибори за излет, щото често ходим и влачим торбички с храна, но не знам къде се продават... Той половин час се радва на  един такъв комплект, но го видяхме в Австрия и струваше към 300 евро cry

Или някъкъв модерен уред за здравословно готвене, но нищо не харесах по магазините...

Давайте идеи момичета...

# 42
  • Мнения: 397

Единственото което се сещам е някакъв комплект прибори за излет, щото често ходим и влачим торбички с храна, но не знам къде се продават... Той половин час се радва на  един такъв комплект, но го видяхме в Австрия и струваше към 300 евро cry


Има в ловно рибарските магазини. Скоро ходих в един и ми направи впечатление точно такъв комплект за излет. Много беше красив и практичен разбира се. Струваше около 100 лева.

# 43
  • Мнения: 6 167
Моя приятел си има от всичко по много...
Всяка седмица си купува и дискове и списания, а аудио-видео техниката му струва към 30 000 лв. Cry А телефона му струва две мои заплати...

Идея за негов подарък не мога да ти дам, но ти искай Фурла  Peace

# 44
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
В издирване на идеалния подарък съм и аз. Но по-тежка ми е задачата с малката. То имен ден, то рожден, Коледа и на новогодишната нощ се подготвяме........

*****************

може едно такова да му подаря за студените зимни дни - шушонче

това шушонче жтначало не можах да загрея какво е, след това го оприличих на нещо, но дано да не ми е много мръсно подсъзнанието. Това ли е, за което го помислих? Ако да, много е оригинално.

Ще ви се карам-свеки снове зад гърба ми и попита какво е това ,а аз помислих че е дрешка за бебе и досега разучавахме модела... Joy Joy hahaha Joy

# 45
  • Мнения: 2 161
Моя приятел си има от всичко по много...

Защо не му вземеш яхта на изплащане?

# 46
  • Мнения: 210

Единственото което се сещам е някакъв комплект прибори за излет, щото често ходим и влачим торбички с храна, но не знам къде се продават... Той половин час се радва на  един такъв комплект, но го видяхме в Австрия и струваше към 300 евро cry


Има в ловно рибарските магазини. Скоро ходих в един и ми направи впечатление точно такъв комплект за излет. Много беше красив и практичен разбира се. Струваше около 100 лева.

СУПЕР, и не е много скъпо...
Мерси! Hug

# 47
  • Мнения: 22 766
Моя приятел си има от всичко по много...

Защо не му вземеш яхта на изплащане?
Mr. Green

# 48
  • Мнения: 210
С моя доход и колело на изплщане няма да ми дадът...  Wink
А и той вече си е харесал една надуваема лотка и сега си събира пари... е цената й разбира се е в хиляди... Немам и за надуваема лотка Sunglasses  Почвам да обикалям рибарските магазини... Laughing

# 49
  • Мнения: 6 167

А и той вече си е харесал една надуваема лотка и сега си събира пари... е цената й разбира се е в хиляди...

Разбира се. Все пак е надувама, тази негова лоТка.
Вдигни му малко летвата на този твой приятел, запознай го с Феретти.

# 50
  • Мнения: 210
Е лодката струва 7500 с колесаря... Нямам кирилица на клавишите И ме мързи да търся, ще ме прощавате за лоТката

Бях решила да взема на заем и да му купя скъп часовник, но след последната караница Joy да си ходи с очуканото кандино...

Пък и той все парфюми ми подарява, аз вече ще започна да ги раздавам... Sunglasses



# 51
  • Мнения: 1 464
Аз яко съм загазила,моя иска пушка ooooh!щото е ловец Tiredама ще си я подари сам естествено та аз пак си останах в чуденка какво да му подаря.И прецакана останах освен това,той ще има хем от мен подарък,хем от него си Twisted EvilОсвен нещо друго ловно да му подаря,че сега е на тази вълна ThinkingМиналата година беше скиорско яке...

# 52
  • Мнения: 210
И ти си за ловно -рибарския като мен hahaha Поне има много аксесоари за ловци по тези магазини...

# 53
  • Мнения: 7 947
Ха ха, ние не сме от тези дет си имат всичко и затва си подаряваме често подаръци, които избираме лесно! Мисля си, че не е важно колко имаш, а важен е жеста! Един оригинален не толкова скъп подарък може да зарадва всеки!

# 54
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Мисля си, че не е важно колко имаш, а важен е жеста! Един оригинален не толкова скъп подарък може да зарадва всеки!

Абсолютно-за Рожд.ден се бях изръсила за скъпа маркова риза ,а като допълнение бях прибавила снимка на малката в красива рамка и мило пожелание...Резултата е- ризата,така и си стои неразопакована,но снимката на слънчицето според него е най- красивият подарък в живота му!

# 55
  • Мнения: 7 947
 PeaceТова имах впредвид!

# 56
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Обувки /вече купени и прибрани/,панталон и пуловер. ConfusedНищо оригинално,ама това му трябва. Crazy

# 57
  • Мнения: 4 371
Е какво означава има си всичко? Аз като се сдобия с някоя мечтана вещ, си набелязвам нова цел.
Плюс това като обикаляме с мъжа ми пускам по едно ухо какво му се ще и изненадата е готова.

# 58
  • Мнения: 210
Е иска много неща... ама ако иска самолет аз не мога да му го купя...  Има поне пет неща които мога да му купя още днес, но ми се иска да го зарадвам и изненадам, а не да си измивам ръцете с парфюм - както прави той на всеки празник Wink
И нищо да не му подаря, щастливи сме че сме заедно, а и подаръци не се правят за протокола... искам да му подаря нещо на което ще се радва като малко дете ... това искам да кажа...

# 59
  • Мнения: 4 371
Маргарете, да ти кажа малко ме обърка.
Постоянно натякваш, че прителят ти е платежоспособен, пък ти не си. Ако наистина:
Цитат
Има поне пет неща които мога да му купя още днес, но ми се иска да го зарадвам и изненадам, а не да си измивам ръцете с парфюм
няма значение колко ти е заплатата, нещо оригинално може да се намери и за по-малко пари. Скъпите играчки си ги купува той.
Пък ти му отвори очите, че ти е дошло до гуша от парфюми и също ти се ще нещо оригинално.

# 60
  • Мнения: 7 947
Е все пак темата беше за подарък за половинката, а не кой колко пари разполага, затова нека се върнем на нея!  Laughing

# 61
  • Мнения: 210
Приемам ,че не се изразявам правилно...
Не натяквам нищо, просто казвам че някой мъже не мечтаят за нещо до 500 лв. Не че няма да се зарадват и на подарък от 5 лв.  Въпроса е ,че мога но не искам да подарявам комп.игра, пуловер, парфюм, спално бельо... Те и без друго вече са свършили по магазините Rolling Eyes  

Оригинални неща той ми подарява през цялото време, но на празник се панира и ми носи парфюм за разнообразие... Wink

Не бъркай желанието ми да зарадвам безкрайно някого с други неща...   Искам да му купя порше, но така и не спечелих от тото Laughing
Не мога да си го простя и за това рева тук като стара баба на гробище!

Извинете ме! Embarassed

# 62
  • Мнения: 7 947
Мноооооооооооого противоречиво звучиш, ама нищо... Flutter
Само не разбрах кое е свършило по магазините, ти къде живееш та "комп.игра, пуловер, парфюм, спално бельо" свършват? Защото при нас в града това не ни се случва, хаха Joy

# 63
  • Мнения: 326
Аз пък мисля да подаря на съкровището нов халат за баня-чух го веднъж като си мрънкаше че искал да си купи още един Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че аз съм си решила проблема Simple Smile Simple Smile

# 64
  • Мнения: 210
Мноооооооооооого противоречиво звучиш, ама нищо... Flutter
Само не разбрах кое е свършило по магазините, ти къде живееш та "комп.игра, пуловер, парфюм, спално бельо" свършват? Защото при нас в града това не ни се случва, хаха Joy

В София мила, на Алабин живея, "свършиха" беше шега... защото масово това се подарява, но си давам сметка, че е трудно да се разбере, когато взимаш изказванията на непознати твърде на сериозно и буквално... newsm53

# 65
  • Мнения: 7 947
Ами то и аз се пошегувах, ама карай...дано намериш подарък за любимия си имащ мнооооого гооолеми възможнощи мъж!

# 66
  • Мнения: 7 947
Аз пък мисля да подаря на съкровището нов халат за баня-чух го веднъж като си мрънкаше че искал да си купи още един Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че аз съм си решила проблема Simple Smile Simple Smile
Да, и аз това май ще взема, както писах, ама с пижама. Явно идеята е добра, щом и друг се е сетил...

# 67
  • Мнения: 1 426
Нищо, подарявам само на детето. Също така не очаквам подарък от него, разбрали сме се да няма изненади, защото 99,9% ще са неприятни и тъпи и за двамата Peace

и аз така, освен ако не съм му изпилила мозъка до костите му за нещо месеци преди това, ама то рядко се случва защото всеки каквото иска отива и си го купува, като му е мерак

# 68
  • Мнения: 422
Посмях се от сърце като се почне от оригиналното шушонче на Летящата крава, мине се през Яхтата на изплащане  та се стигне до разучаването на плетката от Марианик. Joy
Аз и аз сигурно телефон че неговия се е скапал и има нужда ако не ме изпревари. Иначе ми се искаше екскурзия но на този етап няма как пък и по скоро това е подарък който ще зарадва мен от колкото него. Но аз големия подарък направих монитор за юбилея му септември, сега ако ме изпревари с телефона ще е нещо малко но от сърце. Много обичам да правя коледни подаръци.

# 69
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз пък мисля да подаря на съкровището нов халат за баня-чух го веднъж като си мрънкаше че искал да си купи още един Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че аз съм си решила проблема Simple Smile Simple Smile
Да, и аз това май ще взема, както писах, ама с пижама. Явно идеята е добра, щом и друг се е сетил...
Още един сетил се... Peace,значи идеята ни наистина е добра... Hug

# 70
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Халата наистина много добра идея, само че аз ще взема халат за баня.
Мерси за идеята!

# 71
  • Мнения: 1 516
Моя приятел си има от всичко по много...
Всяка седмица си купува и дискове и списания, а аудио-видео техниката му струва към 30 000 лв. Cry А телефона му струва две мои заплати...
Изкупих пуловерите на Франко Роси... тъпо е пак да му подаря пуловер... а и той обича да си ги купува сам Sick

С моята смехотворна  заплата какво да му подаря... печена тиква Sad

Единственото което се сещам е някакъв комплект прибори за излет, щото често ходим и влачим торбички с храна, но не знам къде се продават... Той половин час се радва на  един такъв комплект, но го видяхме в Австрия и струваше към 300 евро cry

Или някъкъв модерен уред за здравословно готвене, но нищо не харесах по магазините...

Давайте идеи момичета...


И в JYSK съм виждала комплекти за излет - идеята много ми хареса . Цена не помня... И във веригата ТМАркет (не знам дали ги има в СФ  newsm78)....

# 72
  • Мнения: 1 800
Аз пък мисля да подаря на съкровището нов халат за баня-чух го веднъж като си мрънкаше че искал да си купи още един Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че аз съм си решила проблема Simple Smile Simple Smile
Да, и аз това май ще взема, както писах, ама с пижама. Явно идеята е добра, щом и друг се е сетил...
Още един сетил се... Peace,значи идеята ни наистина е добра... Hug

Сега и халатите ще свършат по магазините  Crossing Arms

# 73
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз пък мисля да подаря на съкровището нов халат за баня-чух го веднъж като си мрънкаше че искал да си купи още един Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че аз съм си решила проблема Simple Smile Simple Smile
Да, и аз това май ще взема, както писах, ама с пижама. Явно идеята е добра, щом и друг се е сетил...
Още един сетил се... Peace,значи идеята ни наистина е добра... Hug

Сега и халатите ще свършат по магазините  Crossing Arms
Аааа,верно бре,да взема да скоча до магазина още сега да взема ,че като свършат пак тябва да мисля,,,а не ми се отдава... Laughing

# 74
  • Мнения: 2 818
Кутия за инструменти, електрическа отверка (тези двете са негови желания) и неразливащата се чаша

# 75
  • Мнения: 7 947
Аз пък мисля да подаря на съкровището нов халат за баня-чух го веднъж като си мрънкаше че искал да си купи още един Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че аз съм си решила проблема Simple Smile Simple Smile
Да, и аз това май ще взема, както писах, ама с пижама. Явно идеята е добра, щом и друг се е сетил...
Още един сетил се... Peace,значи идеята ни наистина е добра... Hug

Сега и халатите ще свършат по магазините  Crossing Arms
Аааа,верно бре,да взема да скоча до магазина още сега да взема ,че като свършат пак тябва да мисля,,,а не ми се отдава... Laughing

Хахаха, да не се засечем пред някой магазин Joyи да се сбием за последния...

# 76
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
 hahaha hahahaпредставяш ли си...да се хванем за косите...

# 77
  • Мнения: 210
Моя приятел си има от всичко по много...
Всяка седмица си купува и дискове и списания, а аудио-видео техниката му струва към 30 000 лв. Cry А телефона му струва две мои заплати...
Изкупих пуловерите на Франко Роси... тъпо е пак да му подаря пуловер... а и той обича да си ги купува сам Sick

С моята смехотворна  заплата какво да му подаря... печена тиква Sad

Единственото което се сещам е някакъв комплект прибори за излет, щото често ходим и влачим торбички с храна, но не знам къде се продават... Той половин час се радва на  един такъв комплект, но го видяхме в Австрия и струваше към 300 евро cry

Или някъкъв модерен уред за здравословно готвене, но нищо не харесах по магазините...

Давайте идеи момичета...


И в JYSK съм виждала комплекти за излет - идеята много ми хареса . Цена не помня... И във веригата ТМАркет (не знам дали ги има в СФ  newsm78)....

Аз окончателно се спрях на това newsm68, казаха ми че има в Бриголаж и Практикер и почивните дни ще се пусна на проверка...
Ако успея да намеря хубав ще ударя десетката Laughing

# 78
  • Мнения: 2 723
Не съм измислила още, попитала съм го какво иска, да ми даде няколко жокера та да помогна на дядо Коледа да сбъдне поне едно негово желание

# 79
  • Мнения: 132
Аз мисля че подаръкът трябва да казва нещо, ако е само за отбиване на номера, няма смисъл. Мисля да подаря на мъжа ми нов харпун, с което да му кажа, че следващото лято ще го пускам по-често да ходи за  риба и октоподи  Laughing

# 80
  • София
  • Мнения: 4 575
Кутия за инструменти, електрическа отверка (тези двете са негови желания) и неразливащата се чаша
Дай линк за чашата, плс. И аз искам да е нещо интересно. Ако може и да ми кажете за нещо с USB, четох за подгревател за чаши....

# 81
И аз съм се спряла на хубав часовник, но ако нямам премия тази година, ме интересува дали е възможно да се лизингова?
Някой чувал ли е за такъв опит? Срам ме е да питам по лъскавите магазини.

За мен не е важно подаръкът да е скъп, но и аз не искам да е ефтинджос или тривиален.

Халата пожъна голям успех при мен в комбинация с пижама и хубави пантовки. Още се радва като му кажа,че е супер сладък в него...

# 82
  • Мнения: 2 818
Кутия за инструменти, електрическа отверка (тези двете са негови желания) и неразливащата се чаша
Дай линк за чашата, плс. И аз искам да е нещо интересно. Ако може и да ми кажете за нещо с USB, четох за подгревател за чаши....

http://bebe.to/Vuzrastni/shisheta3.html

# 83
 Hug Hug Hug Здравейте, за първи път влизам. Ама вие сте били много свежи бе!!! Браво - и аз да се поотпусна малко - аман от шефове и дърти клюкарки. Та какво ще кажете за моята идея за подарък. Календар с мои еротични снимки - естествено ретуширани на фотошоп! Мисля, че всеки мъж ще се зарадва на такова нещо./ако обича жена си естествено/. Ако някой вече е правил такъв подарък ще съм благодарна ако сподели. Едва ли ще излезе много скъпо! - 12 снимки - за всеки месец + малко работа на фотографа на компютъра. А, какво мислите - има ли хляб в тази идея?

# 84
  • Мнения: 7 947
И къде ще си го сложи - в работата ли  Joy
И къде ще се снимаш - в първото квартално фото влизаш и почваш да се разсъбличаш, така ли... Joy
Майтапя се, разбира се...

# 85
  • Мнения: 422
Достатъчно е да има снимана главата останалото е фотошоп  Wink

# 86
  • Мнения: 210
Идеята е доста свежа!

Харесваш си един календар, отиваш на фризьор, теглиш един прекрасен грим  и в най-близкото фото...  снима ти наконтената главица в поза подходяща за календара, сканира календара, налага ти мутричката , оправя контраста и хоп!

Жена ми я издават на календар smile3521 Не е ли страхотна?  Ще си го закачи в офиса  Joy

Аз не бих избрала твърде еротичен, че мъжете не обичат да показват голи снимки на жена си и творението ще си остане в спалнята Laughing

# 87
  • Мнения: 4 668
Ще му подаря телефон  Grinning Спряла съм се на един Сони - Ериксон !

# 88
  • Мнения: 148
Календарът е страхотна идея, но още по-интересно би било да се направи не само със  снимки на любимата половинка, т.е. съпруга, приятелка, любовница, а с такива, на които сме заедно, или дори с детето /децата/

# 89
  • Мнения: 4 371
А детето каква работа има в еротичен календар Shocked

# 90
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Палто, нов ГСМ, ботуши ... каквото си хареса, ама тя се бави и съм дал ултиматум - или кава какво иска или и купувам комплект тигани  Twisted Evil

# 91
  • Мнения: 7 947
А детето каква работа има в еротичен календар Shocked
Хахаха Joy

# 92
  • Мнения: 7 947
Палто, нов ГСМ, ботуши ... каквото си хареса, ама тя се бави и съм дал ултиматум - или кава какво иска или и купувам комплект тигани  Twisted Evil
Че идеята за тиганите никак не е лоша, при положение че жената прекарва повечето време в кухнята...

# 93
  • Мнения: 6 167
А, какво мислите - има ли хляб в тази идея?

Не няма хляб. Къде ще ги сложи? В шофьорската кабина зад зарчетата за табла?
Не ми харесва идеята, сори. Мисля, че е ниска топка.
Зависи и какъв е човека, разбира се.
Ако ще правиш календар го направи с някаква друга тема - например 12 начина да кажеш "обичам те" или нещо такова, 12 покани за различни места и тн. Но цици. Бляк.

# 94
  • Мнения: 148
А детето каква работа има в еротичен календар Shocked

Да не е еротичен, имах предвид. Да е сладък тематичен семеен календар, струящ любов, за да го приеме таткото за подарък и от мама, и от детенце.

# 95
  • Мнения: 210
А, какво мислите - има ли хляб в тази идея?

Не няма хляб. Къде ще ги сложи? В шофьорската кабина зад зарчетата за табла?
Не ми харесва идеята, сори. Мисля, че е ниска топка.
Зависи и какъв е човека, разбира се.
Ако ще правиш календар го направи с някаква друга тема - например 12 начина да кажеш "обичам те" или нещо такова, 12 покани за различни места и тн. Но цици. Бляк.
Joy    За момент си представих мама и тати голи и детето реди пъзел до тях hahaha
Аз мисля, че никой нямаше предвид календар с актови снимки... а по-скоро такива които да радват половинката... а под еротични аз не разбирам плеймейтски ... за моето гадже еротична е ефирната рокля...

Ако мъжа ти е запален рибар и се снима с улова си ,защо да не избереш 12 снимки и да не направиш каледнар? Като си го гледа ще се радва...

# 96
  • Мнения: 192
Аз съм се замислил за нова кола... и сега проучвам въпроса.

# 97
  • Мнения: 7 947
Лично мен това с календара нещо не ми допада...то вкъщи така или иначе е пълно със снимки и рамки и т.н.... Wink
Охооо, кола, ми добра идея, за тези които могат да си го позволят! Е, аз не съм от тях и обмислям по-достъпни вариянти...

# 98
  • Мнения: 127
Решихме да си направим заедно подарък .Нова кола. Laughing

# 99
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Летящата крава може да подхване сезонен бизнес по коледните празници.  Thinking
smile3532
Каква е схемата за поръчки? Crazy

# 100
  • Мнения: 7 947
Летящата крава може да подхване сезонен бизнес по коледните празници.  Thinking
smile3532
Каква е схемата за поръчки? Crazy
???

# 101
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Календарът е страхотна идея, но още по-интересно би било да се направи не само със  снимки на любимата половинка, т.е. съпруга, приятелка, любовница, а с такива, на които сме заедно, или дори с детето /децата/
Харесва ми идеята ти, аз смятам да взема акъл от теб Embarassed..Ще подбера 12 наши снимки и ще поръчам календар Simple Smile Ще се разтопи човекът, гаранция, той си пада по такива неща.
Моля те кажи къде мислиш, че може да правят такива поръчки?

# 102
  • Мнения: 55
Леле, посмях се от сърце...  Joy
И аз съм в чуденка, миналата Коледа му взех наргиле и ароматни тютюни, определено се изкефи, ама за тази... пък и е именник.. newsm78
Иначе ми хареса идеята със шушончето, пишете ме в поръчката  Hug

# 103
  • Мнения: 3 641
Себе си с една червена панделка.  Crazy Сега сериозно, да си призная черпя идеи от вас момичета. Ще се колебая между компютър и нов моб. телефон. Прозаично, но нали е ТЕЛЕц държи и на материалните неща Mr. Green

# 104
  • Мнения: 179
Аз още незнам....Имах списък, но в избици на доброта и любов вече купих без конкретен повод повечето неща. И сега пак съм в шах. Миналата година купих халат за баня и чехли- халата се сви (той си го изпра)и го ползвам аз, чехлите се скъсаха Confused....Сега като повдигна въпроса, ми се напомня съдбата на миналогодишните подаръци.

# 105
  • Мнения: 307
mama Zori ме подсети. Наргиле и тютюн ще е много добре за тази Коледа. Той и без това ми кади
постоянно на главата - поне ще мирише на хубаво.   Party

# 106
  • Мнения: 19
Ох, момичета, и аз мнооого се чудя newsm78
Бяхме си намислили да си направим един общ подарък - велоергометър, че да си спортуваме вкъщи, но ми се иска и нещо по-лично да му подаря, но вече с тези многото празници всички идеи ми се изчерпаха.

# 107
  • Мнения: 685
Е как какво? Себе си  Joy Joy Joy

Сериозно още обмислям идеята, но пък тази ми хареса...
миналата Коледа му взех наргиле и ароматни тютюни, определено се изкефи, ама за тази... пък и е именник.. newsm78
И моя е именник, та трябва да е нещо специално...

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 17:08 от Cantariny

# 108
  • Мнения: 2 199
Кутия за инструменти, електрическа отверка (тези двете са негови желания) и неразливащата се чаша
Дай линк за чашата, плс. И аз искам да е нещо интересно. Ако може и да ми кажете за нещо с USB, четох за подгревател за чаши....

Ох виждала съм го тва с USB-то едни колеги си правят кафе в офиса  Crazy
даже го снимах, ще го покажа по-късно ако някой има интерес  Flutter
Та сега по темата
Мисля да му оплета не шушон, а шапка и шал, по този начин, ще му покажа, че един вид правейки плетен подарък за него аз през цялото време съм мислила за него и съм го плела с любоФ  Heart Eyes
Винаги ми е казвал, че това което съм направила с моите ръце за него е много специално за него   Blush  и му се радва като дете
 Hug

# 109
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
я, и аз да следя темата, че да черпя идейки

и аз плета шал в момента за половинката
а ние нали си нямаме още цифрова телевизия мисля да му подяра точно такава - с всичките му там устройства и апаратури

# 110
  • Мнения: 2 498
Това шушонче направо ме разби Joy....
Казвайте как се плете? Съвсем сериозно питам....голям майтап ще стане, ако му изплета едно такова....

# 111
  • Мнения: 386
А детето каква работа има в еротичен календар Shocked
Хахаха Joy
детето ще е на деветия месец  Joy

# 112
  • Мнения: 148
Чашата я видях преди малко в каталог на Орифлейм, който ми донесоха да гледам. На промоция е, 7 и нещо струваше. И аз се замислям сериозно за шушона. Откъде може да се докопа такова нещо? Laughing Може да му го подаря на Нова година, след като ме сурвака с кожената си сурвакница, ще му го подаря Joy

# 113
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Общия подарък ще е домашна хлебопекарна, че отдавна съм се наточила за нея Mr. Green И идея си нямам какво ще е  лично за него, както и за другите newsm78 Измислила съм само дреболийката, която ще придружава подаръците на близките ми. Към всеки подарък ще прикрепя по една такава джаджа  http://gift.bg/index.php?lng=&prod=738
Другото ... ще следя темата и ще го мисля още newsm78

# 114
  • Мнения: 48
за имения ден хубава запалка за коледа часовник Simple Smile няма начин да не му харесат  Praynig

# 115
  • София
  • Мнения: 1 890
Тоя шушон е уникален !  smile3532 Сега всеки път като видя ника на Шушон, все за това се сещам.  smile3534 Аз подарък още не съм измислила, но вижте тоя сайт http://laptopmoda.com/laptop-skin16 , има много интересни джаджи, включително и поставката за подгряване.  Peace Аз лично съм си харесала това http://laptopmoda.com/notebook-skin-large2419 и мисля това да е моят подарък.  smile3506

# 116
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
това за скиновете е супер, не знаех, че има такива неща вече

ама все пак човек трябва да знае къде си дава парите, понеже лампата за лаптоп, която е на сайта 15 лв. си я взех от магазин - за 6 лв., така че да сме умни потребители

# 117
  • Мнения: 738
Аз смятам звезда да му подарявам... Flutter

# 118
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами може би парфюм.Искаш нещо друго, ама няма да има парички за повече.

# 119
  • Мнения: 2 774
Ами мисля електрическа самобръсначка,че все брадясал ходи(веднъж му казах ,че е много секси така с леко набола брада ooooh!-груба грешка -не правете като мен ) ,ама  дали ще я ползва  newsm78
За детето май ще има една топка от онези с ушите  Joy(не знам как се казват)и още нещо......

# 120
  • някъде
  • Мнения: 4 955
мен и детето Wink
в друга държава е и точно за бъдни вечер по план трябва да сме при него

# 121
  • Мнения: 9 865
Още не знам. Колебая се дреха или аксесоар. То техничар вкъщи съм аз така че техника не върви. Рибар е, но не маниак, а и аз от рибарлък не разбира и не бих могла да му избера нещо.
И другото - книги, много обичам да подарявам книги и да получавам - също е добра идея.

# 122
  • Мнения: 30
Решихме да си направим заедно подарък .Нова кола. Laughing
И ние проучваме,пазара Thinking

# 123
  • Мнения: 209
Той си е харесал една Нокиа и мисля да му я подаря нея..за друго просто не се сещам

# 124
  • София
  • Мнения: 426
аз на моята половинка вече купих парфюм Iceberg fluid

# 125
  • Мнения: 2 407
каквото си хареса му го купувам и той на мене така.и Ще ма и малка изненада ,но още не съм решила каква.

# 126
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 491
В момента му рисувам любовен сервиз.Две чаши за вино+подходящи чинии към тях.Купа за плодове от натрошено огледало и свещник.

# 127
  • Мнения: 77
ще му взема уайърлес клавиатура - майкрософтска, с вградена мишка Rolling Eyes... това иска, това му трябва, пък и аз обичам да подарявам неща с практическа стойност, не си падам по сувенири...

--сат

# 128
  • Мнения: 851
Глейте моля ви се кво открих

http://pazar.bg-sex.com/sex-jokes/?734

дали става, а? newsm78 а кви други бисери имааа.....

# 129
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
браво    

# 130
  • Мнения: 3 622
Последното ми хрумване е да изненадам мъжа ми и сина ми за Коледа с персийско котенце  Laughing
И двамата много обичата котки и месля, че ще ги зарадвам

# 131
  • Мнения: 8
Глейте моля ви се кво открих

http://pazar.bg-sex.com/sex-jokes/?734

дали става, а? newsm78 а кви други бисери имааа.....
става става ако някой каже че не му е харесал подаръка значИ лъже штото рано ИлИ късно далИ от любопИтство ИлИ от нужда ше опре  до него (говоря за онезИ по ИнтереснИте нещИца)

# 132
  • Мнения: 3 459
Нямам си и на идея. Обикновено тия работи ги мисля все в последния момент, щот купя ли нещо по-рано после ме е яд, че съм видяла нещо по-хубаво и така. Абе женска му работа и аз не мога да се разбера  Laughing

# 133
  • Мнения: 924
Момичета само да ви кажа, че "подгревателят" за чаша не топли, а само запазва напитката топла. Има и такива изстудяващи. Вече съм купувала на мъжа ми...

# 134
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ето това http://pazar.bg-sex.com/sex-jokes/Ribarski-gashti.1440.html

 hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

Може нови рамки за очила,той си е харесал нова самобръсначка или нов халат,има време да реша.

За мен харесах това http://pazar.bg-sex.com/sex-jokes/Mqukashti-prashki.1112.html 

# 135
  • Мнения: 4 358
Ето една идея за подарък  Peace
Хеликоптерчето може да се намери и на по-ниска цена. Гледах го някъде за 50 лв., а в разни брошурки с детски играчки го имаше и за 25 лв. Не знам обаче какво е качеството на по-евтините  newsm78

# 136
  • Мнения: 1 479
Нищо,че така ми е по-лесно.Каквото си хареса,сам си го купува.

# 137
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
нЕмЪъъъ пЪЪЪЪ  да ви кажЪЪЪЪ hahaha
хм бтв добри идеи имаше тук, повечето за жалост безмилостно използвани от мен през годините  ooooh!
Телефон ще му купувам, ама той неговия взел-дал така или иначе,опс редактирам се записвам се за шушона на Лятящата Крава Mr. Green Летяща плс пиши тука цена, време за изплитане, адрес,  телефон,  за да си правим сметката  Mr. Green  Whistling

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 17:46 от Камамбер

# 138
  • Мнения: 2 100
 Joy hahaha Joy hahaha
Много весели идеи  Laughing Ще разгледам в този секс сайт, струва си  Mr. Green

А тоя шушон  smile3532 влюбих се в него.  Joy

Иначе не съм мислила какво да подаря на половинката, но добре, че сте вие, та да започна да мисля от сега. Ми така де...иначе всеки път предния ден се чудя какво да купя и се получава тъпо. Но към този момент най-хубавия подарък за него би бил 3 нощи спокоен сън, че с нашия ревльо... Crazy Шегичка Simple Smile  Засега съм се спряла на електрическа отверка (той е техничар), но ми се ще да е нещо оригинално, на което да се изкефи като идея  Flutter
А досега съм му подарявала часовник (много си го хареса, но се развали Sad После го сменихме заедно обаче  Peace ), машинка за подстригване (голям му е кеф да го стрижа с нея  Mr. Green ), халат за баня (времето, за което трябва да го пера и да изсъхне е в траур, много си го обича! Но не носи другия халат подарен от майка му  Mr. Green - даже не го е разопаковал още  Mr. Green )
На мен най-сладките неща, които ми е подарявал са-снимка на нас двамата в рамка и комплект спално бельо (на чаршафите и калъфките имаше наши снимки и надпис под тях - Happy First Anniversary )

# 139
  • Мнения: 386
подарявам скъпи книги и албуми обикновено или някое лимитирано издание музика.
тази година може би е вече ред на халата за баня обаче.

# 140
  • Мнения: 108
моето мъжле имаше имен ден в началото на месеца и му купих две ризи и една голяма рамка.Отидох във фотото и изкарах всички възможни хубави снимки. Изрязах ги и ги налепих в рамката.Освен нас двамата присъстват още - кучето,сестра ми,майка и татко,майка му и брат му.Най-много на това  се зарадва. Общо отидоха около 50-60 снимки, но си струваше Simple Smile
Та пак от фотото- вече правят снимки върху чаши, пъзели от снимки. Има и рамки, които сами сменят снимките (забравих как се казваха  Embarassed )
Моя приятелка изненада преди време гаджето си като му поръча да му доставят вкъщи 50 балона и на всеки пишеше "Обичам те".А преди време същата тази приятелка беше подарила на свой приятел 19 балона (той ставаше на толкова години) и във всеки балон имаше по една дума.Номерирани листчета и трябваше той да разгадае изречението -пожелание Simple Smile
За момента не се сещам за друго, но обещавам, че ще помисля.
Дано ако искате да е изненада да бъда полезна Simple Smile
Айде сега лека нощ

# 141
  • Мнения: 14 133
Нов GSM, защото неговият вече е много стар.

# 142
  • Мнения: 2 270
Измислих,вече подаръците и на децата и на половинка и на мен,естествено. Mr. Green
Но тъй като темата е за това какъв подарък,ще подарим на половинката,ще карам по същество.

Ще му подаря GSM Неговият окончателно издава багажа,ама той,човека от мен,не успя да се вреди да си купи,нов,защото аз се оборудвах първо. Rolling EyesТа сега ще му върна жеста със нов телефон.Със сигурност ще се зарадва страшно много,а радоста ще му е пълна,ако е и марка "Сименс"защото,той е почитател на тази марка телефони. Laughing
Тожва все едно аз съм го писала  Laughing Неговата марка обаче е "Нокиа"

Общи условия

Активация на акаунт