Къде в Бургас (6) ...

  • 39 776
  • 671
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 644
Момичета имам спешно запитване за лабораторията срещу хотел Космос!Телефони?
Знае ли някой в колко часа отваря сутринта, че ми трябва за утре да отидем!
И също освен в окръжната болница и света софия, къде другаде разполагат с рентген?

# 661
  • Мнения: 1 030
Момичета имам спешно запитване за лабораторията срещу хотел Космос!Телефони?
Знае ли някой в колко часа отваря сутринта, че ми трябва за утре да отидем!
И също освен в окръжната болница и света софия, къде другаде разполагат с рентген?
http://www.lina-bg.com/contact.html#burgas

# 662
  • Мнения: 667
В 3-та поликлиника, Транспортна

# 663
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Знаете ли от къде мога да се снабдя с нитроглицерин на таблети внос от Русия?
Няма го в аптеките, а не мога да разбера коя фирма го внася Praynig

# 664
  • Мнения: 4 076
Миленика ,скоро бях с майка ми на преглед на сърцето й и лекарят й даде нитрокор.Каза,че нитроглицерина не се внасял вече.

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Миленика ,скоро бях с майка ми на преглед на сърцето й и лекарят й даде нитрокор.Каза,че нитроглицерина не се внасял вече.

Благодаря ти.
А нитрокор на таблети ли е?Майка ти доволна ли е?

Все пак, ако някой знае нещо по въпроса Praynig

П.П. Кой кардиолог посещавате?

# 666
  • Мнения: 917
Дайте идея къде да празнувам рожденния ден на дъщеря ми която скоро ще стане на 1 год.
първият ни рожден ден празнувахме в Ресторант "Истанбул" на Булайр. Идейлно е за малки дечица, защото е с килим и даже и да не могат да вървят и да седят по земята няма да им е студено. Бяхме поканили и Смарти парти, които освен другото осигуриха и украсата, но същият ефект щяхме да постигнем с две кошници играчки за дечурлигата и малко балони. Иначе беше хубаво, защото целият втори етаж беше само за нас, а имахме доста гости. От ресторанта ни направиха хапки и разни други техни специалитети - много вкусни

# 667
  • Мнения: 4 076
Благодаря ти.
А нитрокор на таблети ли е?Майка ти доволна ли е?

Все пак, ако някой знае нещо по въпроса Praynig

П.П. Кой кардиолог посещавате?
Нитрокорът са едни малки таблетки,май за смучене.Били еквивалент на нитроглицерина.
Ние отидохме по спешност,така че дори не помним името на лекаря,който се случи в "Св.София".Майка имаше болки в сърцето.Направиха и ЕКГ и рентген и ,слава Богу,всичко беше нормално.Затова не съм търсила добър кардиолог.
Дано и при вас всичко бъде добре!

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Момичета, къде в центъра правят оверлог на мокет?

# 669
оверлог на мокет правят на  улица Хан Аспарух

# 670
  • Мнения: 667
на ул. Аспарух, след пресечката на Републиканска, малко по-нагоре вдясно / ако вървиш в посока Морската градина/

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 5 909
дами, заповядайте в новата тема  Blush http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259848.new#new

Общи условия

Активация на акаунт