Машинка за подстригване-как да наточа зъбите?

  • 7 252
  • 3
  •   1
Отговори
  • Монреал
  • Мнения: 631
или много я използваме - 2 пъти месечно за косите, много гъсти, на двамата мъже или просто "живота" й свърши за 2 години, но мъжа ми се оплаква, че много скубе, а и аз виждам, че не подстригва както преди. Възможно ли е да се наточи, близките месеци няма да мога да отделя за нов Филипс.  Rolling Eyes

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
По принцип има хора, които ги точат. Но не всеки може. Поне аз знам само за един човечец в Пловдив, при който майка ми носи ножовете на нейната машинка. Но това беше мнооого отдавна, а той май беше възрастен доста.
Разпитай чичковците, които точат ножици и ножове.

# 2
  • Мнения: 22 782
По принцип има хора, които ги точат. Но не всеки може. Поне аз знам само за един човечец в Пловдив, при който майка ми носи ножовете на нейната машинка. Но това беше мнооого отдавна, а той май беше възрастен доста.
Разпитай чичковците, които точат ножици и ножове.
По-скоро питай маникюристките или педикюристките къде си точат инструментите.

# 3
  • Мнения: 658
Отвори гребенчетата-трябва да има един болт. Развиваш,отваряш гребенчетата - между тях има една гъбичка, която се набива с косъмчета - почистваш я и по обратния ред на разглобяването - сглобяваш. Новите машинки са самозаточващи, освен китайските еднодневки. Но твоята разбрах не е такава, така че проблема й е в затлачването на предпазната гъбка... Peace

Общи условия

Активация на акаунт