Към пловдивските мами....

  • 1 246
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте,
Трябва да отида на гениколог, имам закъснение вече от9 дни,правих 2 теста-първия отрицателен, втория тази сутрин излезе бледа 2-ра черта. Та...моля да ми препоръчате лекар, насочила съм се към д-р Васил Велевски, работи след моста на Герджика. Някой да е ходил при него, мнения...Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 155
Аз съм ходила при него и съм доволна, но той е подходящ за проследяване на нормална брем,енност. Ако възникне проблем, не съм сигурна колко е надежден... Аз лично ходя при Пелев, той е завеждащ АГ клиниката в окръжна болница, хубавото е че има опит във всякаква ситуация. Ако искаш негови координати пиши на ЛС. Успех!

# 2
А с какво работно време е? Спомняш ли си? Събота и неделя работи ли? Ехографа добър ли е?

# 3
  • Мнения: 155
Работи от Понеделник до Петък след два след обяд. Ехографа му е от старите, но от опит знам, че е по-важно този който гледа, от качеството на картината.

# 4
  • Мнения: 42
Аз бих препоръчала с две ръце д-рДаскалов Hug

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Всички в Торакс са много добри. Peace

# 6
  • Мнения: 683
Д-р Здравко Минев, един от собствениците на АГ "Сeлена",
GSM: 0888450269

# 7
  • Мнения: 77
Д-р Здравко Минев, един от собствениците на АГ "Сeлена",
GSM: 0888450269
Peace  Peace

# 8
  • Мнения: 983
D-r Minew i Topalowa-0888 636314 i 032/642819

# 9
  • Мнения: 141
Д-р Заимов ,работи и събота и неделя в частен кабинет

# 10
  • Мнения: 728
Др.Даскалов-Медикус Алфа,(но само частна практика)-препоръчвам го от личен опит,добър специалист за проследяване на бременност,с добра апаратура в кабинета си.
А иначе втората бледа черта си е направо за честитка!!!

Общи условия

Активация на акаунт