Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора
Здравеите, нова съм тук и моля за Вашето мнение. Имам нередовен цикъл - идва ми 3-4 пъти годишно. Сега с приятеля ми искаме бебе. Последния ми цикъл беше на 30 септември, октомври премина в опити, но за съжаление тестовете показват 1 чертичка. Даите ми съвет моля Ви.
Цитирай

Най-добрия съвет който мога да ти дам е марш на доки, защото най-вероятно имаш хормонални проблеми. 3-4 пъти годишно е много претиснително! Потърси специалист, обясни му как стоят нещата, нека те прегледа и да действате по въпроса. Според мен трябва да се работи първо в посока откриване на проблема и нормализиране на цикъла. Успех ти пожелавам и да пишеш!
Цитирай

Най-добрия съвет който мога да ти дам е марш на доки, защото най-вероятно имаш хормонални проблеми. 3-4 пъти годишно е много претиснително! Потърси специалист, обясни му как стоят нещата, нека те прегледа и да действате по въпроса. Според мен трябва да се работи първо в посока откриване на проблема и нормализиране на цикъла. Успех ти пожелавам и да пишеш!
Peace Peace
Цитирай

Благодаря за отговора )) Ходя от 4 ри години по доктори, пила съм какво ли не, но не се нормализира цикалът ми. Накрая 4ри доктора единодушно решиха- че просто съм си такава. )) Нямам проблеми, намам ПКЯ - нищо... Може би трябва да чакам да ми дойде и чак тогава да се опитаме с бебеправенето ....... и аз незнам какво да правя
Цитирай

Ми това наистина е странно, но аз си мисля, че трябва да има някаква причина. Мисля, че може би поради лиспата на цикъл, липсва и овулация и може би от там трябва да тръгнете. Следили ли сте овулацията? Може би наистина трябва да потърсиш специалист по стерилитет( не твърдя че го имаш), но такъв лекар е по еродиран в случаи като твоя, защото и 20 год. да минат, ако се занимават с твоя проблем обикновени аг-та няма да намерят проблема. И на мен обикновени докторчета ми казваха, че нямам проблеми, а специалиста по стерилитет само ми видя един косъм поникнал не където трябва и ми каза с кой хормон имам проблем- после резултата от изследването потвърди неговата диагноза. Така че, мисля, че не си попаднала на специалист. Какви изследвания си правила до момента?
Цитирай

Кръвни, 8 хармонални / всичките аха-перфектни/, видеозони
Цитирай

Наистина е странно, че хормоните са наред, а няма цикъл... Дано повече момичета се включат, защото май ставам безсилна по твоя въпрос. Все пак успех, дано намериш точния лекар и постигнеш заветната цел-да имаш бебе!
Цитирай

Ходя от 4 ри години по доктори, пила съм какво ли не, но не се нормализира цикалът ми. Накрая 4ри доктора единодушно решиха- че просто съм си такава. )) Нямам проблеми, намам ПКЯ - нищо... Може би трябва да чакам да ми дойде и чак тогава да се опитаме с бебеправенето ....... и аз незнам какво да правя
Все едно прочетох за себе си...Съчувствам ти, зная колко е неприятно. Въпреки всичко и въпреки перманентно нередовния си цикъл имам почти 10 годишно момиченце. В момента се правят опити за второ дете, но на този етап нищо...Дано се получи при вас.
Цитирай

И аз съм с доста нередовен цикъл на 2-3 месеца се явява,и аз нямам ПКЯ,но за разлика от теб при мен има хормонални смущения,и докторите при които съм ходила ми казаха че е генетично,повечето доктори твърдят че като родя едно дете и ще се нормализира цикъла...е да ама засега нямаме успех.При мен единствено със схема от лекарства идва редовно иначе не.
Дано да се похвалиш скоро  Hug 
Цитирай

nokia, какво ще рече, че хормоналните са "аха перфектни"? Има ли някой не в норма? Изобщо какви са ти резултатите?
Цитирай

Здрасти  newsm03!
Не искам да те успокоявам, но аз съм с същия проблем като теб и преди седмица разбрах , че чакам бебче. Но за да си сигурна в постигане на целите, при първа възможност тичай при лекаря си. Аз лично отказвах да пия всички хормонални таблетки, с които се мъчеха да ме натъпчат. Но не се притеснявай, може да не е нищо опасно. Успех  smile3525
Цитирай

Здравей Нокия...ще ти разкажа една история...На моята сестра когато и дойде след това и идваше през пет, шест дори осем месеца...майка ми се беше притеснила доста...къде ли не я откара и нищо всичко нормално...след това се омъжи и още първия опит беше бременна...след като роди същата история през два през три месеца и идваше...решиха да имат второ дете и хоп от първия път дори след като роди и второто дете има и един аборт пожелание..сега е със спирала щот както е думата от плюнка забременява...ние с милото пробваме вече осми месец и нищо..сестра съм и и сме толкова различни..дано да ти помогна с това и на всички момичета с такъв проблем, че може би когато дойде менструацията същия месец си има овулация....
И още нещо наскоро ми каза,че пие едни билкови хапчета на някой си доктор и и беше дошло след това...незнам точно как се казваха, но ако някой се интересува ще я питам и ще ви кажа..тя поне беше доволна..
« Последна редакция: Ср., 14 Ноем. 2007, 15:50 от kostadinka79 »
Цитирай

Имам приятелка със същия проблем - идва и на три или четири месеца веднъж. Има си обаче две дечица. Единствено я тормози защо не и идва всеки месец, тъй като се чувства по напрегната и нервна. Препоръчах и да пробва овесени ядки/бях чела, че са много добри за регулиране на хормоните/. И знаете ли какво се получи? След редовна употреба/всеки ден по пет супени лъжици/, три месеца беше с редовна МЦ. Можете да пробвате, само дето много омръзват - иначе са много, много полезни/дори за мъже/.
Цитирай

...
Това ще го пробвам. Само един нелеп въпрос..Ядките сурови или 5 лъжици варени?
Цитирай

Kasidy, аз съм си ги приготвяла варени, а приятелката ми за която писах ги е заливала с гореща вода/ захлюпват се да набъбнат, може и с мляко/. Пробвай така щом тя така е намерила полза. Аз просто ги консумирах не по тая конкретна  причина. Купи си от ситните, че по лесно се преглъщат и нямат люспи. На опаковката също има начин на употреба. Успех! Дано също намериш полза.
Цитирай

1-14 от 31 отговора