Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 203
Честита Първа Пролет на всички!Отиваме на конкурс в Стара Загора - Орфеево изворче- пожелайте ни успех!!!

# 77
  • Мнения: 985
dilmi , пожелавам успех и много овации. Нека музиката (народната песен) бъде с вас!
Стискам палци, а моите са вълшебни.
Чакам да се  похвалите с постиженията си. Flowers Bouquet

# 78
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Дилми, стискам палци и съм сигурна, че ще се представите страхотно!
И после поне да разкажеш колко награди сте обрали Wink

# 79
  • Мнения: 2 068
Dilmi ще стискаме  Peace
Успех   bouquet

# 80
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Dilmi, успех и от мен.    newsm10
Запишете я, после да й се порадваме.

# 81
  • Мнения: 203
Здравейте отново! Имаме специална награда - Златна лира на Орфей в 3-та възрастова група!!! Трудно е да се опише вълнението ми при вида на стотиците българчета от цяла България, дошли да вземат участие в този фолклорен фурор! Жива, Жива е българската народна Музика! ВИВА!

п.п.Благодаря на всички Ви, за пожеланията!

# 82
  • Мнения: 2 068
Здравейте отново! Имаме специална награда - Златна лира на Орфей в 3-та възрастова група!!! Трудно е да се опише вълнението ми при вида на стотиците българчета от цяла България, дошли да вземат участие в този фолклорен фурор! Жива, Жива е българската народна Музика! ВИВА!

п.п.Благодаря на всички Ви, за пожеланията!

 Hug Hug Hug бравоооо
много се радвам за вас   bouquet все така да продължавате  Simple Smile

# 83
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Браво на детето! Ако сложите някъде запис, да ни дадеш линк.
Все така отлично да се представя!

# 84
  • Мнения: 985
Здравейте отново! Имаме специална награда - Златна лира на Орфей в 3-та възрастова група!!! Трудно е да се опише вълнението ми при вида на стотиците българчета от цяла България, дошли да вземат участие в този фолклорен фурор! Жива, Жива е българската народна Музика! ВИВА!

п.п.Благодаря на всички Ви, за пожеланията!

Не знам защо се радвам така, сякаш става въпрос за моето дете. Още много награди ЩЕ ви донесе. Сигурна съм!
П.С. И аз очаквам запис на Орфейчето! Grinning

# 85
  • Мнения: 203
Стягаме носията и.....този път във Варна! Дано и сега се представим на ниво! Flowers Bouquet

# 86
  • Мнения: 3 718
Благодаря за чудесната тема  Hug
Един поздрав от мен, "Йовано, Йованке" http://fr.youtube.com/watch?v=f2ftKaP2suU&feature=related това изпълнение ми се стори много миличко.

# 87
  • Мнения: X
Здравейте и от мен Simple Smile
Много се радвам, че ви намирам тук.. Simple Smile От много от изпълненията пуснати тук сърцето ми спира направо.. А на танците с шиници по начало загубвам и говор, и картина.

Моят скромен принос  - търсейки начин да слушам БНР онлайн (в заблудата си, че имат обеден фолклорен концерт) намерих това радио:
http://radiobagri.com/radio.html
Много свежо на моменти Simple Smile

ПС.
Дилми, момиченцето ти е феноменално, пожелавам и да продължава да жъне успехи.   bouquet

# 88
  • Мнения: 985
Радвам се, че все повече почитатели на чистия български фолклор се събираме.  Peace
Дилми, стискам палци. Вярвам, че ще бъдеш пак щастлива майка, която срамежливо се хвали с успехите на славейчето, което е родила. УСПЕХ!

П.С. Чакам клипчета. Искам да  чуя!

# 89
  • Мнения: 50
Благодаря от сърце на dilmi за отзивчивостта - търсех една неоткриваема песен и тя ми я изпрати! Върнах се в темата и открих изпълнение на нейната звездичка...и се просълзих - такава малка душица,а какъв глас! Имам ученичка, която като запее, все така ми въздейства...
Та исках да споделя, че наскоро гледах ансамбъл "Българе" със спектакъла "България през вековете". - Така те хваща за сърцето, че дъхът ти спира! Благодаря им от сърце за подарените сълзи и поклон!

Общи условия

Активация на акаунт