Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

някъде под слънцето

Здравейте момичета, може ли някой да ми обясни обърната матка проблем ли е за забременяване?И въобще какви са шансовете? Извинявам се ако е обсъждано вече.може и линкове.Благодаря предварително
Цитирай

Не е проблем.
Пусни търсачката на форума. Ще ти излязат доста теми.
Успех!
Цитирай

София

Не проблем, но понякога се препоръчва смяна на позата.
Цитирай

B HONDA CIVIC

Не проблем не се  шашкай Wink
Цитирай

Варна

Аз съм чувала, че се забременява малко по трудничко, но после матката си заемала нормалното положение през бременността.
Цитирай

някъде там......

Май си е индивидуално. Моя прителка е така, пък забренява три пъти от раз! Дано и при теб е така. чела съм, че се препоръчва позата мъжът зад теб. И после - позе свещ. Не знам колко е вярно.
Успех!
П.П. И аз съм така, но проблемът с незабременяването при мен е друг
Цитирай

Моят дом е моята крепост.

И аз съм с такава матка, освен, че е обърната е и малка и прегъната. Имам син на 9 години забременях без проблем тогава,доктора обаче каза на мъжа ми "Браво майсторе" имаше предвид, че при моето положение е малко по-трудно.По време на бременността матката застава в нормално положение, но след това (поне при мен) пак се обръща. Във всички теми които прочетох тук за забременяването при обърната матка разбрах, че по-лесно става когато мъжа е отзад- задна прашка.
Цитирай

Бургас

Не е проблем!Аз съм с обърната матка и сега съм бременна .Майка ми съща е с обърната, така че няма за какво да се притесняваш Peace Успех  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.