За пръв път виждам такова сиво-синьо коте. А вие? Котето се подарява

  • 1 360
  • 6
  •   1
Отговори
Наистина за пръв път виждам такова коте - толкова наситено сиво, чак синьо. Очичките му са зелени, котето е на възраст 4-5 месеца.
Майката и останалите котенца са били разкъсани от куче  Cry, само това котенце е останало.
Котето май е момченце. Досега е било на улицата и ако не бяха престоящите зимни температури, нямаше да се тревожа. Социализирано е, мърка и се гали и те гледа в очичките с благодарност  Simple Smile.

Котенцето е уникално на визия и много се надявам някой да си го хареса и да го поиска.

Ето малко снимки, не излезнаха качествени, но се надявам да успеете да видите този нечовешки цвят:
http://images20.snimka.bg/004495057.jpg

http://images20.snimka.bg/004495059.jpg

http://images20.snimka.bg/004495078.jpg

Какво ще кажете, а?!  Laughing

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела
Когато желаете да покажете дадено изображение в мнение, но изображението е с по-голям размер или обем, може просто да укажете линк към него - така, хората, които проявяват интерес ще могат да го видят без да се натоварва трафика на останалите потребители.
Изображения в мненията, неотговарящи на условията, ще бъдат замествани с техния адрес, указан като линк.

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 15:50 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 4 390
Котенце!? Та, това си е голям котарак!
Мен специално, би ме било страх от него. Не ми допада.
А, ти, защо искаш да се отървеш от него?

# 2
Котенце!? Та, това си е голям котарак!
Мен специално, би ме било страх от него. Не ми допада.
А, ти, защо искаш да се отървеш от него?

Може би на снимките не се вижда добре и снимките ви заблуждават, но наистина е малко коте. Дълго е сигурно около 20-ина сантиметра. На 4-5 месеца. Снимките съм ги правила с мобилен телефо... Embarassed и сигурно знаете, как променят ракурса!

Котето е улично и останало само. Не искам да се отърва от него, просто искам да го спася от зимните студове, надявам се да помогна да оцелее.

Въпреки че е улично, котето е социализирано, тоест не бяга, гали се, мърка. Прилича на породата "Синя руска". Може не на всеки да допадне, но ако го видиш наживо е друго.

Не мога да го взема вкъщи, вече имам.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 889
Много е сладко, и има данни да стане голям котарак  Simple Smile, но изглежда наплашено.  Sad Дано си намери дом скоро !  Hug

# 4
  • Мнения: 5 313
Страхотно е,това е точно като породата Синя руска.

Имах същия,беше станал огромен и изчезна някъде. CryТуцьо се казваше,беше много верен,глезен и любвиобилен.

това коте ще е такова и то,дано се грижат за него добри хора.

# 5
Засега една съседка, която живее в къща и която "отглежда" доста котки в двора си, се съгласи да го приюти във входа на къщата си, на стълбите. Аз нося и ще нося храна от време на време и се надявам да го погушкам и погалвам също.

Не знам дали това е правилното решение за момента, но поне така ми се струва - котето все пак е улично, и засега (и през зимата) ще има покрив над главата и стени отстрани. Във входа има още 2 котенца и ще има компания. И храна. А живот и здраве, на пролет ще може пак да скита на воля.

Разбира се, ако се появи някой кандидат-желаещ да го вземе, нека се обади!

А така ми влезе под кожата това мъниче, че голям рев ударих, като го отнесох при съседката  Cry

# 6
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Ох, много е сладко Hug Добре, че поне има покрив и компания и ще се грижат за него. Сладкиш абсолютен!

Общи условия

Активация на акаунт