Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Заведения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sandhausen, Germany

Здравейте Smile
Тази година на мен се пада честта да намеря подходящо заведение за Коледното парти на фирмата ни. Проблема е,че сме малко хора, а искаме да сме сами. Варианта е бар или малко клубче, в което по възможност да има някаква храна и задължително възможност за танцуване, защото иначе ще трябва на по късен етап от вечерта да се чудим къде да ходим и да се ръгаме по клубовете.. Аз лично се сетих само за Его бар, където съм карала една Нова година и беше много приятно, но ми се иска да имаме няколко варианта. Като бройка сме 20 човека. Давайте идеи, моля  Praynig
Цитирай

Бургас

Мони, работила съм в Его бара и наистина е доста подходящо място. Можете да си запазите вътрешния салон ... хем ще сте в по-задушевна обстановка! Ако ти трябва някакъв тел ми пиши на лични.  Hug
Цитирай

София

Black Label - намира се във Военния клуб. Много е приятно.
Цитирай

Клуб "Антре" на ул.Врабча - много е готино и не е голямо, така че може да сте си само вие там  Peace
Цитирай

София

Клуб "Антре" на ул.Врабча - много е готино и не е голямо, така че може да сте си само вие там  Peace
Подкрепям за Антре. Минала година бях поканена на парти там.  Много добре подбрана музика, добро облужване. Стана наистиna готин купон Peace
« Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 10:20 от Jeny_J »
Цитирай

Sandhausen, Germany

Много благодаря! Помогнахте ми много, ще ги прозвъня още утре.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.