Хайде да си направим блузки за през зимата!!!

  • 9 364
  • 199
  •   1
Отговори
# 195
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Тогава логично идва вторият вариант Grinning
Без да се препира и бърза излишно (хубавите работи искат време) се събират парите по сметка и чак тогава се действа.

# 196
  • Мнения: 738
Аз започнах да правя екселската таблица, за да може да се вижда по-ясно всичко, като накрая ще я кача, за да видим дали не съм пропуснала някой или не съм сбъркала!!!Ако ще събираме пари, то ще стане голяма хамалогия, защото все още не знаем конкретни цени, пък и помня ,че на лятната кампания имаше и майки, които се влачиха да плащат и през есента!!!Ако имаме нужда от сметка една майка работи в банка и е освободена от банкови такси, сега ще я потърся и може би тя ще свърши работа, за да не закачаме тази на ЛЛЛ!

ПРедния път паричките се превеждаха по сметка на Експрес ако не се лъжа, като в основанието за превод се изписваше ника и броя тениски.
По принцип аз бих могла да събирам парите в моята сметка ( работя в банка и не плащам такси  Mr. Green). Може да се обяви един срок- примерно седмица- за превеждане на парите, и в края да се види кой е платил, да се изтеглят паричките и да се платят тениските.
Все пак предния път не съм участвала в организацията, да си каже Бу тежката дума.

Ето,я!

# 197
  • Мнения: 126
Има ли някакво развитие?

# 198
  • Мнения: 11 003
Казвайте сметката и превеждам парички. Peace

# 199
  • Мнения: 3 718
Момичета, в другата тема ще се публикува и сметката и списъка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт