Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 14 ноем. 2007, 14:54 ч.
  • Преглеждания  5 708  Мнения  31  Онлайн  1
Отговори
  • София
Виждам че напоследък се шуми много около дългите ръкавици Flutter.Излизат пак на мода,седят добре с една хубава гривна и пръстен върху тях.Но нещо не-мога да разбера newsm78,освен с официален тоалет с какво може да ги носиш?.
Аз си купих преди 2 дена такива,черни дантелени над лакътя Flutter.Много са красиви и се чудя с какво да ги нося освен официална рокля.Дайте идея,някой в час ли е с тая мода  Thinking.

Реклама
# 1
  • София
Мисля, че можеш и с поло без ръкави, стига обувките и панталона ти да са по-официални. Според мен зависи от стила, не толкова от тоалета.

# 2
  • София
Мисля, че можеш и с поло без ръкави, стига обувките и панталона ти да са по-официални. Според мен зависи от стила, не толкова от тоалета.

един приятел ми каза 4е също е готино риза къс ръкав,бюстие и къси гащи.Ама на мен нещо не ми се връзва тая риза,не си я представям  newsm78
А поло не съм се замисляла  newsm78.и задължително ли е панталона да е официален  newsm78
Абе да не прили4ам на шут,това ме притеснява  Sad

# 3
  • София
а с 4ерни дънки по тялото ,риза и корсай(мойе и тои да е дантелен) от тези за талията?дали 6те стане?

# 4
  • София
а с 4ерни дънки по тялото ,риза и корсай(мойе и тои да е дантелен) от тези за талията?дали 6те стане?

newsm78 ще стане,но ризата ме шашка малко.И какъв цвят да е?

# 5
А може ли да ми кажеш от къде са купени ,че се убих да търся. Praynig

# 6
  • някъде под слънцето...
дантелините, според мен са доста ангажира6ти....,
За ве4ер или коктейл нося сатенени( 4ерни)...
За ежедневна употреба кожени(4ерни), пасват идеално с палто с 3/4 6ирок ръкав....
риза без ръкав или с 3/4 ръкав,
поло без ръкав или блузка с къс ръкав зависи...

# 7
Моля ви кажете ми къде има такива.Аз ще си ги нося с потничета или ризка със полу-късо ръкавче и едно яке от заешка кожа,до под бюста и с къси ръкави.Надолу с дънки от тесничките и боти отгоре.

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 20:47 от Slav4e_Av4e

# 8
  • Все на втория етаж
Не знам защо аз винаги свързвам дантелените ръкавици само с принцесите  Crazy

Иначе ми харесват, но може би аз не бих сложила, стилът ме не е такъв.

# 9
  • На плажа в Бургас
 Трябват ми дантелени или други тънки- финни ръкавици, но нормална дължина. Моля някой ако знае откъде да ми даде информация.

# 10
  • Burgas
Някой може ли да покаже снимка на такива ръкавици? Интересно ми звучат.
Като пусна гугъла, само дантелени ръкавици от секс- шопове ми излизат Thinking Grinning

# 11
Някой може ли да покаже снимка на такива ръкавици? Интересно ми звучат.
Като пусна гугъла, само дантелени ръкавици от секс- шопове ми излизат Thinking Grinning

Кожени са най-яки.Тука има едни зеленки.Пише и с какво да се носят. http://cococona.blogspot.com/2007/11/blog-post.html

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 21:33 от Slav4e_Av4e

# 12
  • Burgas
Кожени са най-яки.Тука има едни зеленки.Пише и с какво да се носят. http://cococona.blogspot.com/2007/11/blog-post.html

Ммм, чуднички са тези Heart Eyes
Казвайте къде да търсим Praynig

# 13

Ммм, чуднички са тези Heart Eyes
Казвайте къде да търсим Praynig

Ох,аз всичко обърнах за такива,зарди едно якенце,а мацките тука дето имат такива кожени не казват. Crossing Arms

# 14
  • някъде под слънцето...
Мислех 4е става въпрос за дантелените...
Кожени има във веригите  zara,mango.... там са на по сносни цени...около 30 евро, по бутиците са доста по скъпи

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт