Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора
Мили мами,дайте съвет как успявате да спите 3-мата в една стая.Ние разполагаме с хол и стая и засега намерих вариант бебка да спи от 10-07 в легълцето на количката в хола за да се наспиваме ние в спалнята.Но сложа ли я при нас в стаята в нейното легълце не мога да мигна понякога,защото стаята е мъничка и хем слушам бебето как диша ,хем се отнасям в размисли и понякога не мога да се наспивам с дни.Та вие как се справяте?Отделно чувам всичките си съседи,просто в нашият блок се чува доста.Сложихме килим над ламинат в хола и е по-добре,но за спалнята незнам дали е удачно пак сме на ламинат.
Цитирай

Mарково/Пловдив

успокой се мн си се притеснила... ние спим даже в едно легло не 4е няма къде да се спи... но като беше бебе.. и ние не разполагахме с място и си спяхме без проблем в една стая и аз сам била в блок и чувах саседите просто свикни с тези шумове.....няма начин... Hug
Цитирай

София

Яна винаги си е спала в нейната си стая, а ние в спалнята. Изключение правят няколко почивки, по време на които сме били в една стая, но не съм имала подобен проблем Thinking
Цитирай

в гората

Съжалявам, но като имаш бебе ще забравиш за съня. хе- хе, децата са различни, но аз сън видях, чак като стана на 2.5г Rolling Eyes

При нас, само таткото спеше от време на време в хола, защото пътуваше и ме беше страх да не стане злополука.
Цитирай

Пловдив

Ние си спим заедно в една стая откакто се е родил бебока.Той не се буди през ноща.Спи непробудно и оставя и нас на спокойствие.
Цитирай

Русе

дребния си има събствена стая, но рядко заспива там напоследък- все излиза с номера , че иска да гушка някого- я мен, я баща си, и се примъква при нас. като заспи, баща му го отнася в детската. надявам се бебето да е спокойно и да спи при батко си... ако не- ще има реорганизации и дежурства  Sad
Цитирай

София

Ние живеем в гарсониера - стая и кухня и синът ми спи при нас, като беше по-малък и аз непрекъснато ставах да се ослушвам дали диша и какво ли още не, ще свикнеш не се безпокой
Цитирай

Ние спим и тримата в спалнята откакто се е родило мъничето.Кошаркара му е залепена за нашата спалня и преградата на кошарата му е свалена..За мен е по-удобно да спи до мен защото понякога се буди през ноща и пипа косата ми..успокоява се така и заспива пак,ако е в друга стая трябва да притичвам като се събуди.
Направи го както на теб ще ти е най-добре.
Цитирай

София

Ние също спиме в една стая, така даже се чувствам по спокойна, като е при мен и мога да я видя по всяко време.
Цитирай
и ние 3-мата спим в една стая, но не защото няма място, а защото много по-спокойно ми е да е в креватчето до нас
бебка спи като къпана по всяко време на денонощието, даже понякога ние и пречим като я взимаме при нас да спинка newsm07
Цитирай

София

И ние имаме две стаи - хол и спалня.Детето още от 8 месечно спи в хола самостоятелно.Не ни пречи-напротив ,а и аз спя много леко, даже мъж ми се чуди.
Но си спеше и спи цяла нощ, рядко сме будували.Ако пък случайно е болен за 2-3 нощи спа при него на дивана в хола.Но ако често ти се буди -няма как ,ще спинкате заедно докато се оправят нещата.
По принцип имаш възможност да отделиш детето,според мен. Wink
Цитирай
изкарах страхотна бременност,на етажа сме няколко майки,но над нас се настаниха няколко двойки и денонощно пускат чалга.пият до 5.30 и едната вечер не издържахме и предприехме по-сериозни мерки ,но те явно не разбират и продължават купоните,а идва зима....ние с бебетата по цял ден вкъщи татковците на работа и така хронична преумора.не искам бебетата ни да израстнат с чалга.просто за нея си има място.
Цитирай

София

Че то на мен ми беше по-лесно да ми е до гъза, дет се вика  Mr. Green
И какъв сън те гони, нали си станала майка. Туй чудо сън го видях чааак след втората годинка, ти си седнала да се оплакваш. Mr. Green
Цитирай

София

Живеем в току що завършена кооперация, т.е. голяма част от комшиите тепърва стягат и преустройват апартаментите: много къртене, почти през целия ден, адски шум.Детето просто свикна  - наложи се. В момента спи на работеща под нас бормашина!!! Така си е научена!
А иначе и ние сме в спалня и хол и бокс,тримата спим в спалнята заедно, тя не се буди нощем откакто стана на 2 месеца.
Не ми пречи, по-скоро се притеснявам дали на нея не и пречи хъркането на баща и , ама ...не, хич не и пука.
И аз в началото ставах да я наслушвам, и сега ставам ама по-рядко, и в друга стая да е - пак ще и вися на главата- аз иначе не мога, не съм си го и представяла иначе, както каза някой по-горе : имаш ли дете - сън няма Laughing
Цитирай

Bolyarovo

Дъщеря ми спеше при нас до 1 г,а после я отделих в нейната стая.Никога не ми е било проблем,защото тя от бебе си спеше цяла вечер.Сега синът ми е на 1,5месеци също спи до мен в кошарата,но просто на мен така ми е по-удобно да го кърмя през нощта.Когато навърши 1 год. и него ще го отделя в детската стая.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора