Отговори
  • Мнения: 35
Интересува ме на колко месеца вашите бебета са се изправили от легнало в седнало положение сами в креватчетата без никава помощ  Peace

# 1
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Сам започна след 8-мия месец. Peace

# 2
  • Мнения: 1 217
За първи път видях Калоян да се изправи преди половин месец.
Сега го прави редовно. Peace

# 3
  • Мнения: 865
Беше навършила 7 месеца.

# 4
  • Мнения: 105
Почти се изправя - подпира се на лакът. Ако му държа краката сяда спокойно сам.

# 5
  • Мнения: 35
Благодаря на всички за отговорите, чудесни сте   Hug

# 6
  • Мнения: 2 131
Моят син се изправя откакто стана на шест месеца. Обаче от положение по корем - извърта се на една кълка, подпира се с ръчичката и си сяда сам, без чужда помощ. След два дни ще навърши седем месеца и от, може би, около седмица се изправя прав в кошарата. Въобще навсякъде се изправя - от земята на фотьойла, от земята на паяка, за нечий крак, стига да му е удобно да се хване.

# 7
  • Мнения: 46
Според мен е много индивидуално,дъщеря ми седи сама стабилно повече от месец и половина.Не съм я подпирала и всякакви такива неща,а преди 2-3 седмици отново сама се изправи в креватчето.  Hug

# 8
  • Мнения: 47
на 9 месеца

# 9
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
На 8 месеца и половина някъде  Whistling оттогава мира нямам, а вече прохожда, лудвам  Crazy  Laughing
Мечтая си за онова малко и спящо бебе - и където си го оставя, там да си го намирам  Crossing Arms

# 10
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
На 5,5 месеца се изправяше с помощта на лакътя,  а на 6 месеца самичка.

# 11
  • Мнения: 4 111
Към седмият месец.

# 12
  • Мнения: 576
Точно в деня когато навърши 8 месеца

# 13
  • Мнения: 27 524
Слд 10-ти месец.

# 14
  • Мнения: 1 174
Ами през девети месец.Прави го много странно: от лег по гръб се обръща по корем, след това вдига дупето и с ръце си помага назад, докато се изправи и застане седнала. Simple Smile  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт