отзиви за д-р Александров - Варна

  • 118 486
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 1 094
В поликлиника "Кисьови" преглежда вторник и четвъртък от 16ч. Ако искаш се обади още сега за час, защото ми казаха че са заети до декември месец.
 След прегледа ще си наясно дали това е твоят лекар или не.  Grinning

# 16
  • Мнения: 844
много ви благодаря момичета , сега се обадих и си записах час ...за 20.12!   love001

# 17
  • Мнения: 456
Айде и аз да се разпиша тук.Скоро бях на преглед при него,и мога  с чиста съвест да кажа че съм очарована от него.Говоря и като професионалист,говоря и като човек.Това е човека,който ми вдъхва надежда,и вярвам че ще  е така.За сега ходя само при него Hug Hug Peace Peace

# 18
  • Мнения: 844
момичета благодарня съм ви затова ,че зародихте в мен доверие към този Човек , когото още не познавам! Надявам се и мен така да ме очарова и най-вече да ни помогне за сбъдване на мечтата ни - да си имаме бебче... стискайте ни палци! smile3503

# 19
  • Мнения: 55
Здравей rossy -pm!
И аз ви пожелавам успех! Доверете се на Д-р Кателия Александров и ще успеете! Пожелавам ти всичко най - хубаво и в най скоро време да се сбъдне най - голямата ти мечта, както ми се сбъдна на мен, благодарение на този лекар и човек!

# 20
  • Мнения: 3 010
Ето и още една "фенка" в мое лице. Много уважавам този човек, той направи доста за мен, наистина незнам как да му се отблагодаря за цялото внимание и компетентна грижа на лекар и Човек към мен. Роси не се съмнявай, 4е д- р Александров е добър специалист и доктор, но ако в началото ти се стори малко небрежен към теб, просто упорствай  и мисля, 4е ще те включи в така претовареният си график. Успех и поздрави на доктора  Laughing като отидеш на преглед, защото не съм го виждала скоро, 4е аз малко си по4ивам сега пък току виж има изненада  Whistling  Grinning

# 21
  • Мнения: 844
  БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА! newsm10

# 22
  • Мнения: 98
виждам че има много положителни коментари за д-р александров така че и аз се почувствах длъжна да изразя мнение тъй като имам лични наблюдения ... аз също от скоро съм негова пациентка и меко казано съм доволна- възхитена съм!!!  никой лекар до сега не ме е напътствал и не ми е обяснявал като него мисля че това е моят лекар newsm44 

# 23
  • Мнения: 1 612
Искам и аз да похваля д-р Александров.
Аз лично не съм му пациентка. Ходила съм веднъж при него за консултация по моя проблем.
Той беше човекът, който ми спести много нерви и пари като ме насочи към инвитро (до този момент доц. Маркова само ме разиграваше и ми взимаше парите за процедури, които още в началото бяха обречени на неуспех).
Ценя лекари, които не заблуждават пациентите си, които им казват истината, без значение дали новините са добри или лоши.
Желая му много успехи!

# 24
  • Мнения: 844
след 20 дена ще се срещна с него и надявам се да даде отговор на моите  въпроси , на които досега не ми е даден такъв! балгодаря ви момичета newsm03

# 25
  • Мнения: 113
С две ръце гласувам за д-р Кателия Александров!!! Благодарение на него и на доц. Маркова имам 2 прекрасни момиченца на 5 месеца. Изключително съм благодарна и на двамата! Също така раждах при д-р Александров. Невероятен лекар и Човек с наистина голямо сърце! А сега, детски лекар ни е неговата съпруга - д-р Александрова. Моите адмирации и за нея!!! Желая успех на всички момичета, които се борят да осъществят своята най-съкровена мечта да имат детенце!

# 26
# 27
  • Мнения: 11
Ние правихме при него спермограма и съм много доволна от отношението му, макар че не ни зарадва особено, ни вдъхна голяма надежда.Страхотен е!А той само с проблемно забременяване ли се занимава?Приема ли жени за обикновени, профилактични прегледи, тъй като мисля да си сменям гинеколога.

# 28
  • Мнения: 844
правят ли се спермограми при д-р александров? а ЦС?

# 29
  • Varna
  • Мнения: 1 094
правят ли се спермограми при д-р александров? а ЦС?

 Точно д-р Александров прави спермограмите. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт