Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
165-179 от 759 отговора

Момичета,добро утро!!
Изчетох всичките мнения в темата newsm44.Но не видях всъщност това,което ме интересуваше за д-р Александров.
Аз съм с два мисседа  в рамките на една година,имам цитомегаловирус,имунологични проблеми(НК,Афа,т-лимфоцити)и хормонални проблеми(нисък естрадиол ,ЛХ и ФСХ -съотношението не е добре) .
Да си записвам ли час при него ,или той се занимава само със стерилитет?А проблемни бременности ?
Цитирай

Skapa,Leila1192!Az sega sam v 7 mesec predi da zabremineq i kata kazvam predi imam predvid dni.Tai kato sam sigurna 4e,zabremenqh pri d-r Aleksandrov.Az li4no otidoh prinego ne sas diagnoza sterilitet a samo sas samnenie ot moq strana 4e e taka.Neznam toi kakvo napravi pri operaciqtami"laparo"da li me uspokoi ili namesti bebeto no kogato si doidoh v Burgas bqh bremenna.Ako pita6 men otidi ot opit glava ne boli.Uspeh dano ti pomogne!

Цитирай

Пловдив

Skapa,Leila1192!Az sega sam v 7 mesec predi da zabremineq i kata kazvam predi imam predvid dni.Tai kato sam sigurna 4e,zabremenqh pri d-r Aleksandrov.Az li4no otidoh prinego ne sas diagnoza sterilitet a samo sas samnenie ot moq strana 4e e taka.Neznam toi kakvo napravi pri operaciqtami"laparo"da li me uspokoi ili namesti bebeto no kogato si doidoh v Burgas bqh bremenna.Ako pita6 men otidi ot opit glava ne boli.Uspeh dano ti pomogne!

Това е един от най-странните постинги, които съм чела. smile3517
« Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 22:11 от deep »
Цитирай

.
Цитирай
При който и от двамата да отидеш др Козовски или др Александров в АГ Варна няма да сгрешиш.Работят в екип при операциите.Аз отидох при Козовски и съм много доволна.Имам познати дето ходиха при Александров и те забременяха!
Цитирай

Варна/Игнатиево

Здравейте и от мен. След доста години лутане при различни бургаски лекари, от ноември 2008 съм пациентка на д-р Александров. Най-напред ме впечатли положителното му отношение и вяра в успеха на начинанието ни /както и на всички останали пациентки, предполагам/.
 Макар че и аз първият път бях леко разочарована - стори ми се че ме "претупа", сега знам че съм направила верния избор.
 В момента се готвя за инсе и вярвам, че ще имам своето така желано бебче!

Желая на всички да открият своя лекар и заедно да успеят!
Цитирай

Варна

Може ли някой да ми даде телефони на д-р Александров или на д-р Козовски , както и да ми кажете дали преглеждат през здравна каса или ако не, то на каква цена е прегледа? Мерси!
Цитирай

Varna

Може ли някой да ми даде телефони на д-р Александров или на д-р Козовски , както и да ми кажете дали преглеждат през здравна каса или ако не, то на каква цена е прегледа?
http://www.ivfcentre-varna.com/index.php?option=com_content& … =66&Itemid=58 На един от тези телефони може да си запишеш час и да питаш за цената, мисля че ехографския преглед беше 25лв
 Не преглеждат по ЗК.
 Успех!
Цитирай

Може ли някой да ми даде телефони на д-р Александров или на д-р Козовски , както и да ми кажете дали преглеждат през здравна каса или ако не, то на каква цена е прегледа? Мерси!
както и тук http://www.invitro-varna.com/index.php?m=381&lang=1
Цитирай

до големия гьол

Е ,убедихте ме. Това ще бъде моя доктор . Моля,някой ако е ходил скоро да сподели. Интересува ме дали преглежда в клиника Кисьови все още и кога.
Мисля да се пробвам да си запиша час. Благодаря предварително за инфото  newsm03
Цитирай

тук-там

Wish~, най- добре се обади да запишеш час и ще ти каже жената, която записва.
Аз имам час за другия месец, но идея нямам къде точно преглежда, ще питам някой друг ден преди това.
Цитирай

Варна/Игнатиево

Wish~ , на мен ми прави инсе на 06.03. - резултат ще имам другата седмица, но като отношение, внимание към мен и обстойни отговори на всичките ми въпроси съм много доволна, а и теста ако е ++...
Доколкото знам д-р Александров не преглежда в Кисьови, поради липса на време, наистина е много зает в АГ. В тази връзка да те предупредя - въоръжи се с голяма доза търпение, защото там се чака, но пък резултатите наистина си заслужават.
Успех на теб и на всички останали момичета, които сме се хванали на това хоро.
Цитирай

Varna

Интересува ме дали преглежда в клиника Кисьови все още и кога.
Не.
Преглежда само в АГ-Варна на 7-ия етаж, по горе сме дали телефони за връзка и записване.
 Успех!
Цитирай

Варна

Привети от мен ! Ще ви разкажа съвсем на кракто моята история . След 13 години лутане от доктор на доктор и безуспешни опити за бебе , на 16.02 правихме инвитро , на 04.03 видях положителният ми тест за бременност . Днес бях на преглед и видяхме плодното сакче , а след две седмици ме вика пак да чуем пулсът.
Ако има думи с които да изразя благодарността си към този човек - бих ги казала , но дори и едно безкрайно голямо благодаря бледнее в сравнение с това , което направи за това да се сбъдне мечтата ми. Желая му още много успехи и нека ощастливява още много семейства , успех желая на целият екип от доктори , които участват в процедурата , някак си невидимо, но успешно. Хиляди прегръдки от мен - една бременна мама. bouquet bouquet bouquet Hug Hug Hug
Цитирай

до големия гьол

Много благодаря за отговорите,момичета. Минах в Събота покрай "Кисьови" ,но беше затворено. Мисля днес да се обадя за час пък ,каквото стане. Няма смисъл да се мотам повече. Честито klem4e !!!  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
165-179 от 759 отговора