«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕроблемно забремен€ване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
165-179 от 759 отговора

ћнени€: 343
ћомичета,добро утро!!
»зчетох всичките мнени€ в темата newsm44.Ќо не вид€х всъщност това,което ме интересуваше за д-р јлександров.
јз съм с два мисседа  в рамките на една година,имам цитомегаловирус,имунологични проблеми(Ќ ,јфа,т-лимфоцити)и хормонални проблеми(нисък естрадиол ,Ћ’ и ‘—’ -съотношението не е добре) .
ƒа си записвам ли час при него ,или той се занимава само със стерилитет?ј проблемни бременности ?
÷итирай

ћнени€: 7
Skapa,Leila1192!Az sega sam v 7 mesec predi da zabremineq i kata kazvam predi imam predvid dni.Tai kato sam sigurna 4e,zabremenqh pri d-r Aleksandrov.Az li4no otidoh prinego ne sas diagnoza sterilitet a samo sas samnenie ot moq strana 4e e taka.Neznam toi kakvo napravi pri operaciqtami"laparo"da li me uspokoi ili namesti bebeto no kogato si doidoh v Burgas bqh bremenna.Ako pita6 men otidi ot opit glava ne boli.Uspeh dano ti pomogne!

÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 96
Skapa,Leila1192!Az sega sam v 7 mesec predi da zabremineq i kata kazvam predi imam predvid dni.Tai kato sam sigurna 4e,zabremenqh pri d-r Aleksandrov.Az li4no otidoh prinego ne sas diagnoza sterilitet a samo sas samnenie ot moq strana 4e e taka.Neznam toi kakvo napravi pri operaciqtami"laparo"da li me uspokoi ili namesti bebeto no kogato si doidoh v Burgas bqh bremenna.Ako pita6 men otidi ot opit glava ne boli.Uspeh dano ti pomogne!

“ова е един от най-странните постинги, които съм чела. smile3517
« ѕоследна редакци€: сб, 28 фев 2009, 22:11 от deep »
÷итирай

ћнени€: 3 003
.
÷итирай
ѕри който и от двамата да отидеш др  озовски или др јлександров в ј√ ¬арна н€ма да сгрешиш.–абот€т в екип при операциите.јз отидох при  озовски и съм много доволна.»мам познати дето ходиха при јлександров и те забремен€ха!
÷итирай

¬арна/»гнатиево

ћнени€: 46
 «дравейте и от мен. —лед доста години лутане при различни бургаски лекари, от ноември 2008 съм пациентка на д-р јлександров. Ќай-напред ме впечатли положителното му отношение и в€ра в успеха на начинанието ни /както и на всички останали пациентки, предполагам/.
 ћакар че и аз първи€т път б€х леко разочарована - стори ми се че ме "претупа", сега знам че съм направила верни€ избор.
 ¬ момента се готв€ за инсе и в€рвам, че ще имам своето така желано бебче!

∆ела€ на всички да откри€т сво€ лекар и заедно да успе€т!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 131
ћоже ли н€кой да ми даде телефони на д-р јлександров или на д-р  озовски , както и да ми кажете дали преглеждат през здравна каса или ако не, то на каква цена е прегледа? ћерси!
÷итирай

Varna

ћнени€: 1 094
ћоже ли н€кой да ми даде телефони на д-р јлександров или на д-р  озовски , както и да ми кажете дали преглеждат през здравна каса или ако не, то на каква цена е прегледа?
http://www.ivfcentre-varna.com/index.php?option=com_content& … =66&Itemid=58 Ќа един от тези телефони може да си запишеш час и да питаш за цената, мисл€ че ехографски€ преглед беше 25лв
 Ќе преглеждат по « .
 ”спех!
÷итирай

ћнени€: 822
ћоже ли н€кой да ми даде телефони на д-р јлександров или на д-р  озовски , както и да ми кажете дали преглеждат през здравна каса или ако не, то на каква цена е прегледа? ћерси!
както и тук http://www.invitro-varna.com/index.php?m=381&lang=1
÷итирай

до големи€ гьол

ћнени€: 57
≈ ,убедихте ме. “ова ще бъде мо€ доктор . ћол€,н€кой ако е ходил скоро да сподели. »нтересува ме дали преглежда в клиника  исьови все още и кога.
ћисл€ да се пробвам да си запиша час. Ѕлагодар€ предварително за инфото  newsm03
÷итирай

тук-там

ћнени€: 4 327
Wish~, най- добре се обади да запишеш час и ще ти каже жената, ко€то записва.
јз имам час за други€ месец, но иде€ н€мам къде точно преглежда, ще питам н€кой друг ден преди това.
÷итирай

¬арна/»гнатиево

ћнени€: 46
Wish~ , на мен ми прави инсе на 06.03. - резултат ще имам другата седмица, но като отношение, внимание към мен и обстойни отговори на всичките ми въпроси съм много доволна, а и теста ако е ++...
ƒоколкото знам д-р јлександров не преглежда в  исьови, поради липса на време, наистина е много зает в ј√. ¬ тази връзка да те предупред€ - въоръжи се с гол€ма доза търпение, защото там се чака, но пък резултатите наистина си заслужават.
”спех на теб и на всички останали момичета, които сме се хванали на това хоро.
÷итирай

Varna

ћнени€: 1 094
»нтересува ме дали преглежда в клиника  исьови все още и кога.
Ќе.
ѕреглежда само в ј√-¬арна на 7-и€ етаж, по горе сме дали телефони за връзка и записване.
 ”спех!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 323
ѕривети от мен ! ўе ви разкажа съвсем на кракто мо€та истори€ . —лед 13 години лутане от доктор на доктор и безуспешни опити за бебе , на 16.02 правихме инвитро , на 04.03 вид€х положителни€т ми тест за бременност . ƒнес б€х на преглед и вид€хме плодното сакче , а след две седмици ме вика пак да чуем пулсът.
јко има думи с които да израз€ благодарността си към този човек - бих ги казала , но дори и едно безкрайно гол€мо благодар€ бледнее в сравнение с това , което направи за това да се сбъдне мечтата ми. ∆ела€ му още много успехи и нека ощастлив€ва още много семейства , успех жела€ на цели€т екип от доктори , които участват в процедурата , н€как си невидимо, но успешно. ’ил€ди прегръдки от мен - една бременна мама. bouquet bouquet bouquet Hug Hug Hug
÷итирай

до големи€ гьол

ћнени€: 57
ћного благодар€ за отговорите,момичета. ћинах в —ъбота покрай " исьови" ,но беше затворено. ћисл€ днес да се обад€ за час пък ,каквото стане. Ќ€ма смисъл да се мотам повече. „естито klem4e !!!  Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
165-179 от 759 отговора