Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 284 отговора

Cтраната на лалетата...

българско училище в Холандия

предишни теми:
тема 1
тема 2
тема 3
тема 4
тема 5
тема 6
тема 7
тема 8
тема 9
тема 10
тема 11
тема 12
тема 13
тема 14
тема 15
тема 16
Цитирай

Somewhere over the rainbow

Пу първа  Mr. Green
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Пусни една Синтерклааска тема  Laughing или май е рано  още  newsm78
хаха изпреварила съм  си постинга с  новата тема...и мен хич не ме търсете за Синтерклаасова дейност... Blush
ама ако някой има желание за оформление и тн.. казвайте...в смисал че ще добавя каквото трябва , пък може и тази многооо бързо да я изпишем и новата да е с нов автор Hug

за сведение в съседна Германия за 17км/ч глобата е 10 ? и ти изпращат снимка дори 35 Mr. Green

а лютеницата дето я бях намерила от ПЛЮС е многоооо гадна Sick и лютаааа Sick
megan79
нали шЪ си напечеш д-то и заради мен Praynig Hug

Milika
сериозно ли не е валяло при вас #Crazy
 бе явно тоз дейвентър е сбъркан Whistling Mr. Green

Milenski72

на мен около 30 градуса най ми харесва Crazy

ПП
първа щоТ аз мно'о пиша Mr. Green

Цитирай

Cтраната на лалетата...

току що пак заваля за минутка сняг #Crazy  ooooh!
Цитирай

Nederland/Hoofddorp

Миленски , вярно е много ученето . Всиччки учебници трябва да си ги учим в къщи . На училище само упражнения , проекти и презентации . Отделно стаж и интернет обучение  ooooh!

Милика , аз гледам Айдолс , защото един мой колега участва , но като цяло намирам Гордън за голяяяяяяяяма лига ... много ме дразни  Sick
Цитирай

сред вятърните мелници

я, на бързо да се разпиша  Flutter

Звезди, мерси за новата темата  bouquet Hug
Цитирай

NL

да се запиша  bowuu

megan79
нали шЪ си напечеш д-то и заради мен Praynig Hug

ъхъъъъ Mr. Green
Цитирай

Eemnes, NL

Звездичке  и тука не е "капнала" снежинка, но си е доста студено, брррр. Меги печи се и за мене  Hug
Уф, пак като се заточат празниците....  chef bowuu
Сара как е бебо?
Цитирай

София

Hug
За всички взели и не взели участие в бг изложението на 11ти ноември, рапорт за събитието от един бг студент в Делфт:
http://hhmodern.blogspot.com/

Mr. Green
Цитирай

сред вятърните мелници

Hug
За всички взели и не взели участие в бг изложението на 11ти ноември, рапорт за събитието от един бг студент в Делфт:
http://hhmodern.blogspot.com/ Mr. Green

доста се посмях се 35 35 35
откровено казано и аз се възхитих на "Чубрица" дето се състой предимно от холандци и как играят хора (за песните не останах). та, докато ги гледах си мислех как аз освен едно право хоро, друго не мога да тропна Embarassed
виж, кебапчета и други вкусотии пропуснах от съображения за сигурност Thinking
Цитирай

NL

Hug

Mr. Green

hahaha hahaha 35 35 hahaha 35 hahaha

Снощи имах видение hahaha,т.е сън Crazy...вече съм сигурна че ще имам момиче Party Party Mr. Green,и пак ще преносвам май.. Thinking
Цитирай

Холандия

С тези хубавици, които се народиха и очевидно са на пыт да се родят , быдещите свекырви (като мен) само могат да се радват  Hug хе хе хе.
Миленски, и аз се почудих на кебапчетата, обаче бях умряла от глад , и страх не страх....уважих няколко кебапчета Laughing. В интерес на истината нямаше неприятни ефекти (освен отново отдалечаване от желаната талийка)  Rolling Eyes.
Цитирай

NL

Звезди мерси за новата тема.Как сте вие?
Изглежда на това изложение почти всички сте ходили.
Меган а ти момиче или момче искаш да бъде?Да попечеш коремчето хубаво в Мексико.
Илче то май така излиза.Голяма конкуренция ще пада за младежите.
А вие като свекърви добре да се представите Mr. Green.
Цитирай

Somewhere over the rainbow

Hug

Mr. Green
Посмях се от сърце.Много приятно пише този младеж.
Това описание на кебапчетата в бели пластмасови чинийки ме върна назад в детството, когато ходех с баба ми насам -натам с влак и на гарата тя ядеше винаги 3-ка кебапчета с един пухкав бях хляв. Аз пък тога не вкусвах кебапче.Будала съм била. Сега ми се вътрят из главата едни кебапчета  Mr. Green . Дори и притоплени!
Мегън, за мен си топни гъзо в океана...щях и една текила да ти заръчам да изпиеш, ама нали си трудна...другия път, хайде.  Mr. Green
Цитирай

Холандия

Милика - стараем се, стараем, моят младеж на 1.5 год вчера се учи да прави кекс   chef, много му се удава быркането на яйца   tooth
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 284 отговора