Откъде уред/ съд/ за фондю?

  • 13 073
  • 14
  •   1
Отговори
Простете, ако не е тук мястото на въпроса ми, но  си помислих, че повече отговори ще получа....все пак, тук сте събрани все отбрани кулинарки  bouquet...Ами това ми е питането- откъде? Става дума за луксозен комплект/ за подарък е/, ведно с всичките му там джиджавки- дължи вилички и др. Моля, помогнете ми, защото мъжа ми е обещал, а поводът е наистина важен! и, ако може, какви горе- долу са цените? Благодаря предварително и вкусна вечеря на всички! Laughing

# 1
  • Мнения: 413
Привет
Преди ден получих рекламното списания на Универсал за декември-януари. Има фондю пълен комплекс 23 части, превеждам " от дърво и метал - тенджерка от метал с дървени дръжки,6 керамични чинийки, вилички, лъжички с дървени дръжки, нагревател, помощна вилица с дълга дръжки.   - Цена 39,90 евро - Наистина е готин, даже и аз се замислих дали да не си го купя
Проблема е че това е във Виена
 сайте е www.universal.at

# 2
Много ти благодаря, Клементина! Сайта е страхотен, разгледах го и много си харесах дрешките за медхенс Grinning, но наистина не ми върши работа да поръчвам от Виена.......пък и ми е спешно! Благодаря ти отново, много си мила, а фондю-то на снимката изглежда стилно- няма какво да се чудиш, ами си купи!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 4 571
В Метро гледах скоро.

# 4
  • Мнения: 506
на ул.Ангел Кънчев /малко след пресечката с Н.Рилски посока Солунска/ има един малък магазин /нещо като ТСМ/,там съм виждала на витрината

# 5
  • София
  • Мнения: 7 753
В магазините на ТСМ съм виждала. 

# 6
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
В магазин на ТСМ съм виждала последно.
Преди време бях виждала и в магазин на "Брабантия", но цената беше 400 и...
Мисля, че и в "Бонжур"-ите се продаваха някакви.

# 7
  • Мнения: 2 529
В Метро има

# 8
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Аз съм от Варна и такова нещо съм виждала в магазина на "Солинген-Цветко Георгиев и син", но при нас са 2 магазините-в единия основно козметика и фриз.принадлежности, в другия много готина кухнеска посуда. В София имат магазин на "Княз Борис" 155 /поне така пише на етикета на едно кремче оттам/.

# 9
  • Мнения: 1 209
в метро, големият бе около 94 лв. фондюкасролата с 6  купи4ки , вилици и поставки за тях. но не беше особено луксозен, а по-обикновен.

# 10
  • Мнения: 899
В Бонжурите има луксозен комплект, за подарък. Мънички, от керамика, много симпатични има също и на Шишман, в отсечката между Славянска и Аксаков. Едно миниатюрно луксозно магазинче.

# 11
Моят е от едно място за изхвърляне на ненужни вещи в Щатите. Беше си опакован. Чудя им се на тия хора защо пазаруват неща, които не им трябват?
Упс, може да е било подарък.

Тук ги има в Метро, около 80лв

# 12
# 13
Страхотни сте! Много, много благодаря на всички!  bouquet Ами, това е - впускам се в действие, ще посетя всички посочени магазини- дано харесам! newsm51

# 14

Общи условия

Активация на акаунт