да поговорим за любовниците

  • 7 056
  • 122
  •   1
Отговори
колко черен е третият човек ,и доколко вината за една разпадаща се връзка е негова/нейна

# 1
  • Мнения: 1 111
 Обърка форума.Тук само за красоти си говорим, какви са тез черни теми за трети, четвърти и т.н.

# 2
да,късно видях че съм в другата тема,извинявам се за което smile3511

# 3
  • Мнения: 1 885
Аз си помислих, че е нарочно. Че някой тук трябва да го прочете  Rolling Eyes Grinning

# 4
ако някой иска да ми прати темата към отчаяни съпруги  smile3535

# 5
  • Мнения: 1 426
Вината е и на тримата, щом връзката е разпадаща няма нужда да се крепи на разклатени основи, взеки да се взима в ръце

# 6
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Хе-хе, много интересно звучи заглавието на темата, а в същото време - никакъв инетерес... Защо ли е така?

Може би защото няма конкретен казус. Забелязвам, че, когато някой разказва собствената си история за изневяра, болка и прочие, се включват много хора, а когато темата е зададена така общо... никой...

# 7
  • Мнения: 119
Вината е и на тримата, щом връзката е разпадаща няма нужда да се крепи на разклатени основи, взеки да се взима в ръце
smile3521и аз така мисля,щом единия тръгне да кръшка,явно нещо му липсва и запо4ва да го търси другаде

# 8
  • Мнения: 2 161
Любовниците нямат вина.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 891
Зависи от случката.

# 10
  • Мнения: 385
Когато ти си този на когото му изневеряват, любовника/любовницата се виновни,те са черни,гадни,ку...ви и т.н. когато обаче ти си любовника/любовницата тогава е различно,зависи кой в коя роля е.
А всъщност аз не разбирам защо трябва да има виновни всяко действие си има предистория,нещата се случват по някаква причина,те са следствие на отношенията вътре в семейството.Поне за мен е така.

# 11
Не е задължително да липсва нещо, особено пък на мъжете.На тях им липсват много неща по природа

# 12
  • Мнения: 3 641
Всеки носи отговорност за постъките си. А оправдания винаги  се намират Mr. Green
Въпросът е да отстояваш желанията и деянията си

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 09:41 от Jeny_J

# 13
Аз мисля,че когато на някого му липсва нещо е редно да седне и да поговори с партньора си.Изневярата ли е най-лесния начин човек да си набави това,което му липсва?Спред мен това си е постъпка,типична за страхливец,макар и да изглежда много смела.Аз съм помолила мъжа ми ако започнат да му минават такива мисли през главата да посъпи като мъж и да ме уведоми,обещала съм и че сцени ,рев и тръшкане няма да има.Предпочитам да говоря за всичко,за да оправя нещата ако мога(а иначе плачът е спонтанен и понякога човек плаче дори да не му се иска).В случай на изневяра мисля,че всички са виновни,но най-голяма вина има този,който не е седнал да разреши проблема си предварително(ако трябва и да се разведе дори),а е тръгнал да си развява г..а ,защото, видиш ли, нещо му било липсвало.Като му липсва да си го набави по малко по-достоен начин.

# 14
  • Мнения: 90
Любовниците нямат вина.
Подкрепям това мнение. Peace

Общи условия

Активация на акаунт