Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

Какво събитие в страната ви е ядосало през последните години както французин, когато му вдигат стажа за пенсия?

Възможно ли е да се ядосате въобще?

http://dnes.dir.bg/2007/11/14/news2333277.html
Франция парализирана от стачка/14 ноември 2007

ПП Комшията каза: въвеждането на винетките и ЕС-данъкът  върху ракията...
Комшийката - левчето, дето й прибират от детските заради задължението да си ги тегли от банкомат...

Цитирай

Германия

Българинът много неща могат да го вбесят еднолично, но почти нищо не може да го накара да излезе и да вилнее по стачки като французите.

Волски търпелив народ сме ...  Rolling Eyes
Цитирай

Българинът много неща могат да го вбесят еднолично...

А твоята класация?
Теб какво те ядоса най-много през последните няколко години?
Цитирай

София

То едно да беше .......................
Тук в БГ роман можеш да напишеш какво те изкарва извън нерви
По-лесно май е да напишем какво не ни ядосва  Thinking
Цитирай

Германия

Конкретно ме докарва до сляп бяс надписването на сметките за ток.

Имаше период, когато две сами момичета плащахме най-голяма сметка от целия блок, даже повече от семействата с малки деца, при икономично ползване. Обадих се в НЕК да дойдат да ми проверят електромера. Заявиха ми, че трябва да го откача, да го занеса в Метрологията и да си го взема после, и цялата тая работа ще ми струва 80 лв. И като си представих колко "старателно" ще го проверят ... и при положение, че електромера беше нов, електронен и официално тяхна собственост, следователно и тяхна отговорност ... загубих контрол, изкрещях им "Абе вие луди ли сте?" и затворих телефона Mad
Цитирай

Конкретно ме докарва до сляп бяс надписването на сметките за ток...

Един французин би казал: "Ядосан съм, че продадоха електроразпределителните дружества на някакви си чичовци отвън. Без неустойки в договорите, без да се знае за какви пари и защо".

Щеше да го каже преди събитието и нямаше да си ги даде.
Както в момента не иска да даде правото си на по-ранно пенсиониране. Понеже си е негово и му принадлежи отпреди.
Цитирай

Франсетата са уникални мързеливци,
нормално е да не им изнася да бачкат
до смърт. Работна седмица 35 часа, в
Германия 42. Ще стана французойка.
Цитирай

Франсетата са уникални мързеливци...

И тия, дето ходят из турските курорти, крещят ужасно невъзпитано... хе хе.

Тънка подробност: реформата, заради която стачкуват сега, засяга общо около 500 000 души в някои държавни фирми. За сравнение в частния сектор във Франция работят 18 милиона души.

И все пак стачкуват така, че парализират страната. Задръстванията се простират цели 300 километра. А президентът им се страхува от евентуална продължителна “война“, сравнима с конфликта от 1995 г.

Ядосани са значи. А политиците се страхуват, защото и преди са се ядосвали.
Та за това попитах вас нещо ядосва ли ви?

Поне за Сашка Васева разбрах:

http://life.dir.bg/2007/11/13/news2328494.html
Сашка Васева се ядосала на фотомонтаж от кръста на горе във вестник и публикува оригинални голи снимки

Цитирай

София

Последно ме ядоса безумното поведение на даскалите, днес на родителската видях, че ама никак не съм изключение, чак ми дожаля за тях.  Сега вече родителите наистина почват да ИЗИСКВАТ!
Цитирай

в тълпата

Липсата на справедливост за уязвимите. Дебелокожие по етажите на властта.
Цитирай

София

Стачката на учителите - промени ми живота, защото се махнах от професията. Следваща стъпка - аут от държавата. Тук и без това на никого не са му притрябвали даскали.
Цитирай

Варна

Нищо...
Цитирай

София

Стачката на учителите - промени ми живота, защото се махнах от професията. Следваща стъпка - аут от държавата. Тук и без това на никого не са му притрябвали даскали.

Ааайде сега нема нужда от емоционални изяви. Как точно се отказа като си в майчинство?
Цитирай

София

франсетата просто си отстояват яростно завоюваните вече права. това им е национален навик, който горещо адмирирам. мързелът е движеща сила на прогреса.
само че, тоя път не познаха - трябваше да мислят повече, когато си избраха Саркози.

а българинът за 18 години е доказал, че никаква форма на социално ограбване не може да го ядоса така, че да излезе масово на улицата. затова и ще си пати.
Цитирай

.....................

Толкова много са, няма смисъл..........
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора