Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Цитат
STRIVATE LE6TA V KAFEMELA4KA.NA PAMU4NO PAR4E NAPRASKVATE MALKO SPIRT,PORASVATE SMLQNATA LE6TA I VARHU NEQ OTNOVO SPIRT NAPRASKAN,NAMAZVATE HODILATA NA DETETO S OLIO ILI ZEHTIN NAI-DOBRE,STAPVA VARHU LE6TATA I SPIRTA,VRAZVATE NA GLEZENITE I SLAGATE 4ORAP4ETA!SPI SE PREZ NO6TTA,TOVA SE POVTARQ NQKOLKO NO6TI,DOKATO DETETO VIDIMO SE PODOBRI.TAKA SE LEKUVA DORI BRONHOPNEVMONIQ BEZ ANTIBIOTICI!OPITAJTE!

СТРИВАТЕ ЛЕЩА В КАФЕМЕЛАЧКА.НА ПАМУЧНО ПАРЧЕ НАПРАСКВАТЕ МАЛКО СПИРТ,ПОРъСВАТЕ СМЛЯНАТА ЛЕЩА И ВЪРХУ НЕЯ ОТНОВО СПИРТ НАПРАСКАН,НАМАЗВАТЕ ХОДИЛАТА НА ДЕТЕТО С ОЛИО ИЛИ ЗЕХТИН НАй-ДОБРЕ,СТъПВА ВЪРХУ ЛЕЩАТА И СПИРТА,ВРЪЗВАТЕ НА ГЛЕЗЕНИТЕ И СЛАГАТЕ чОРАПЧЕТА!СПИ СЕ ПРЕЗ НОЩТА,ТОВА СЕ ПОВТАРЯ НЯКОЛКО НОЩИ,ДОКАТО ДЕТЕТО ВИДИМО СЕ ПОДОБРИ.ТАКА СЕ ЛЕКУВА ДОРИ БРОНХОПНЕВМОНИЯ БЕЗ АНТИБИОТИЦИ!ОПИТАЙТЕ!

Моля, пишете на Кирилица!
« Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 09:17 от Ellypr »
Цитирай

През девет форума в десети

То хубаво лекува настинки, ама после няма ли да лекуваме цироза при толкоз спирт, бе?  Shocked newsm78
Цитирай

Карлово

Спиртът - ясен, ама тази леща за какво е? Едно време мене ме лекуваха все с компреси - вълна с ракия и антибиотик не знаех какво е до 11 години, пък брат ми беше все с инжекции, ама за моето дете не съм и помислила.
Цитирай

в мъжки прегръдки

Кой се е излекувал с тази рецепта?
И защо трябваше да крещиш "LE6TAAAAAA" ?
Цитирай

Абсурдистан

Да и мен ме интересува защо трябва да се крещи лещаааааа и някой дали я е изпитвал тази рецепта.
Цитирай
не крещя,а искам просто да привлека внимание,та да може пове4е мами да го про4етат...аз лекувам детето си така,много ефикасно,антибиотици не ползваме.и спирта не се пие,а се пръска върху пар4ето и после върху ле6тата... Laughing..и аз не знам защо то4но ле6та,може би удължава действието на спирта,загрява и понеже на ходилата има то4ки,отговарящи за органите по цялото тяло,може би масажира и стимулира кръвообрашението...не искам да философствам...който иска да опита,не ме укорявайте...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.