Отговори
# 270
  • Мнения: 500
http://www.vbox7.com/play:79b810d4
Това предаване как съм го изтървала? Mr. Green

# 271
  • Мнения: 256
Танче да ти е жива и здрава сестричката Hug                                                                                                                                                                                            Аз съм си  smile3501 всичко ще бъде наред                                                                                                                                                           

# 272
  • Мнения: 2 774
Поздрав с едно доста старо парче от далееечната 1968 http://vbox7.com/play:f607481a

# 273
  • Мнения: 3 219
Здравейте и от мен, днес не съм се включвала, ама мъжо реши да чистим в нас и направо ме побърка, после свекъра беше на гости, че чак сега сядам Crazy.
Танче, Честит Рожден Ден на систъра и от мен, да е много здрава и едно бебче и желая !!!

# 274
  • Мнения: 23
ot 6pionkata, sestri4kata na Tania edno golqqqmo mersi na vsi4ki, mnogo ste mili  Hug haaaaa, to4no sega vidqh posledniq pozdrav i strahotnoto pojelanie.......4e ne6to toq pat ne stava barzo, ve4e 3 meseca se ma4im  Thinking

# 275
  • Мнения: 3 219
АААА,те хубавите работи бавно стават, няма страшно Hug

# 276
  • Мнения: 500
Добро утро!Лека и успешна седмица!  bouquet

# 277
  • Мнения: 201
Успешна седмица на всички и от мен!
Честит рожден ден на патерица на rusolqvka!   bouquet
Аз съм си, желая ти бързо и безпроблемно да станеш оката и с другото око!   Hands Thumbsup
Мирка,  newsm10

# 278
Добро утро на всички весела и безпроблемна седмица. newsm03

# 279
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добро утро прекрасни мои !
Ох сега ставам и немога да си отворя още очите  Tired .
Ще се постарая след малко да прочета всичко което съм изтървала.
На патерици ....
 Честито на всички празнували и празнуващи. Здрави и щастливи много години.
 Hug  bouquet Heart Eyes Hug


Моля ви днес си изберете заглавие  за да мога да пусна другата тема !!  Peace Peace

# 280
  • Мнения: 441
Марге ,разсънвай се вече и пускай новата тема.Някъде по-напред бяха си харесали заглавие за новата тема и на мен ми харесва предложението   Peace
Аз да се оплача юкласната на Рени ме вика на разговор на 4 очи,нещо не е доволна от нея напоследък.Така,че се обличам и отивам да се червя в даскалото(боже какво доживях  ooooh!).

# 281
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Общо взето това са предложенията .... иберете едно и по-късно след обяд ще пусна темата  Peace

Разградлийки - волни птички
возят малчовци в шейнички.


"Дядо Коледа ни се закани,че в Разград най-много подаръци ще ни остави!"


 

 Най-нетърпеливите разградски дечица  вече си закичиха в стаята елхица.





Танче късмет на срещата с класната

# 282
  • Мнения: 3 219
Мисля,че до Коледните празници ще поизпишем поне две теми, така че предложенията все ще са си актуални Peace

# 283
  • Мнения: 292
На мен всички заглавия ми харесват Peace
Танче късмет Hug

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 12:39 от Mama na Gabi

# 284

Общи условия

Активация на акаунт