Ние ще сме ЮЛСКИ мами, по-щастливи от нас няма!

  • 10 879
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 289
  Здрасти, мамета!! GrinningМай и аз ще ставам мама..Все още не е официално потвърдено, но на 26 .11 съм на лекар. До сега 9 дни закъснение и 2 положителни теста. Ох, забравих да се представя - Весела на 27г. от Варна Hug
  Бебока не е планиран , но не е нежелан. Едно ми е мило, още след първия тест...Ще видим, още не смея нищо да казвам на 100%. За мен това е първа бременност в живота ми и следя всяко усещане...За сега усещанията са глад и заспиване в 21.00 вечер- нещо странно за таласъм като мен.  LaughingОх, да ми стискате палци до понеделник.., че ми е едно.. И аз не знам какво мие Crazy.. Grinning Много целувки от мен и усмихнат ден.. Hug
 

# 286
  • София
  • Мнения: 1 946
Скъпа Vessi_to, добра дошла! Бързам да съм първата, дето ще ти пожелае лека и безпроблемна бременност!  Hug
Да знаеш обаче, че в тази темичка вече не пишем, защото сме стигнали лимита от 15 страници. Имаме си нова:


Ще те чакам да пишеш там! На първа страница има списък с мамите, термина, годините им и коя бременност е. Пиши, за да те включат.  Hug

# 287
  • Мнения: 39
Май и аз ще се запиша,но първо да съм сигурна.Имам две черти,но .....

# 288
  • Мнения: 631
Благодаря на мама Ивончето че е окрила техническата ми грешка правилно би трябвало термина ми да е на 7 Юли 2008г което си е 07,07 ,08 а не 07,08,2008 както бях сбъркала неволно.
Утре съм се записала за преглед при доктор.
пожелайте ми всичко да е наред

# 289
  • София
  • Мнения: 1 946
Мила, просто никой не пише сега в тази тема, защото има нова. Пиши тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242579.new#new

Общи условия

Активация на акаунт