Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 15 ноем. 2007, 10:49 ч.

съхнене на устата

  • 4 535
  • 9
  •   1
Отговори
  • вече в наш апартамент
  • Мнения: 125
Здравейте,родих преди 9м. и като че ли от тогава започна да ми съхне устата страшно много ,имало е моменти когато не мога да говоря нормално ,защото когато поема въздух съвсем изсъхва.Знае ли някой към какъв специалист да се обърна и от какво може да е това?А от преди 7г. ,когато родих първата си дъщеря започна да ме боли в областа на черния дроб ,ходих на гастроентеролог и ми каза,че нищо ми няма ,само завъртяна жлъчка ,но мен продължава да ме наболява от време на време .Не зная дали имат връзка двете неща.

# 1
  • Нова Загора
  • Мнения: 526
Пусни си изследвания на кръвта за диабет, а  изследвания на злъчката

# 2
  • Мнения: 725
Също смятам,че е хубаво да си направиш изсл.за диабет.А също така при кърмене се получава пресъхване на устата.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 176
И аз си помислих за диабет. Пусни си изследвания.

# 4
  • Под тепетата
  • Мнения: 331
Също диабет-късмет.  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 146
Може и да е, но може да не е (по-вероятно ако нямаш фамилна обремененост) диабет, има и други синдроми с такъв симптом.

# 6
  • вече в наш апартамент
  • Мнения: 125
Никой от семейството ми не е имал диабет.Затова малко се очудих на предположенията ви.Тази седмица,ако се освободя ще отида да си направя изследвания.Благодаря ви.

# 7
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 421
Кърмиш ли?
Ако да, организмът ти има нужда от много вода. Аз съм така - постоянно съм жадна.
Най-добре е все пак консултация с ендокринолог. Вижте и щитовидната жлеза.

# 8
 И аз имам непрекъсната нужда от вода и си направих изследвания за захар и бях на границата, при повторни изследвания всичко беше наред, но явно на моменти ми се вдига захарта и при мен това е причина за жаждата.дано всичко да е наред при теб.

# 9
  • Мнения: 3 205
съгласна с горните мнения+ ако приемаш медикаменти може да се появи съхнене на устата като страничен ефект.А може би просто не приемаш достатъчно вода.Консултирай се с GP какво да си изследваш и дано нищо ти няма Simple Smile



Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт