Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора

вече в наш апартамент

Мнения: 125
Здравейте,родих преди 9м. и като че ли от тогава започна да ми съхне устата страшно много ,имало е моменти когато не мога да говоря нормално ,защото когато поема въздух съвсем изсъхва.Знае ли някой към какъв специалист да се обърна и от какво може да е това?А от преди 7г. ,когато родих първата си дъщеря започна да ме боли в областа на черния дроб ,ходих на гастроентеролог и ми каза,че нищо ми няма ,само завъртяна жлъчка ,но мен продължава да ме наболява от време на време .Не зная дали имат връзка двете неща.
Цитирай

Нова Загора

Мнения: 526
Пусни си изследвания на кръвта за диабет, а  изследвания на злъчката
Цитирай


Мнения: 570
Също смятам,че е хубаво да си направиш изсл.за диабет.А също така при кърмене се получава пресъхване на устата.
Цитирай

Sofia

Мнения: 8 053
И аз си помислих за диабет. Пусни си изследвания.
Цитирай

Под тепетата

Мнения: 322
Също диабет-късмет. bouquet
Цитирай

София

Мнения: 146
Може и да е, но може да не е (по-вероятно ако нямаш фамилна обремененост) диабет, има и други синдроми с такъв симптом.
Цитирай

вече в наш апартамент

Мнения: 125
Никой от семейството ми не е имал диабет.Затова малко се очудих на предположенията ви.Тази седмица,ако се освободя ще отида да си направя изследвания.Благодаря ви.
Цитирай

ГОре на черешата...

Мнения: 8 549
Кърмиш ли?
Ако да, организмът ти има нужда от много вода. Аз съм така - постоянно съм жадна.
Най-добре е все пак консултация с ендокринолог. Вижте и щитовидната жлеза.
Цитирай
 И аз имам непрекъсната нужда от вода и си направих изследвания за захар и бях на границата, при повторни изследвания всичко беше наред, но явно на моменти ми се вдига захарта и при мен това е причина за жаждата.дано всичко да е наред при теб.
Цитирай

Пловдив

Мнения: 1 149
съгласна с горните мнения+ ако приемаш медикаменти може да се появи съхнене на устата като страничен ефект.А може би просто не приемаш достатъчно вода.Консултирай се с GP какво да си изследваш и дано нищо ти няма Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора