ОТЗИВИ НА МАРКАТА " CROWN".

  • 60 941
  • 29
  •   2
Отговори
 зНАЕТЕ ЛИ НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА НЕЯ,КАЧЕСТВЕНИ ЛИ СА ПРОДУКТИТЕ Й,ЗАЩОТО СЪМ СЕ СПРЯЛА НА НЯКОИ НЕЩА.

# 1
  • Мнения: 385
В къщи телевизора е CROWN и си работи перфектно,други уреди с тази марка не сме купували.

# 2
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
В къщи телевизора е CROWN и си работи перфектно,други уреди с тази марка не сме купували.
Ние също. Имаме само телевизор от тази марка и работи много добре. Peace

# 3
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Имаме микровълнова фурна на тази фирма и съм доволна

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
търговска марка на фирма "Зора".
Същото като Елит, Нео, Беко и т.н.
Не те съветвам  Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 215
Зависи от вида техника ... сподели какво си харесала ?
Например телевизорите Crown се произвеждат в Турция в завод, който произвежда за няколко световноизвестни марки като Samsung и мога да ти ги препоръчам - сполучливи са.
Като този завод се води с по-добро качество от завода, който произвежда марките Елит и Нео ...
Не робувай на марка.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 672
Нямам никакъв уред Crown. Дори никога не съм се замисляла да се купи, нали само в Зора ги предлагат?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 826
търговска марка на фирма "Зора".
Същото като Елит, Нео, Беко и т.н.
Не те съветвам  Naughty

И мое мнение. Peace

# 8
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не знам нищо за нея, но не бих си купила нищо.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Само тостер сме купували на тази марка.Изгоря на втория месец.Въобще не съм се занимавала с гаранций.Хвърлих го и повече нищо от тази марка.

# 10
  • Мнения: 59
имаме такъв телевизор и работи добре

# 11
  • MJF
  • Мнения: 8 570
не робувам на марки.по едно и също време миналия декември си купихме доста хора около мен електроуреди.все на промоции.голямо мислене и обикаляне и пренасяне.аз имам от тогава керамични котлони и фурна за вграждане crown т.е. тези са ми от 1 година.останалите си купиха горение, но аз преди това от 2000г имам хладилник и малка печка-2 котлона и фурна crown никакви проблеми с тях 6 години.сега ги ползват мои роднини и да чукам на дърво си работят както трябва.едната печка горене купена декември вече има ремонт.така че съм убедена че е ? на късмет.

# 12
  • Мнения: 1 877
Миналата година си взехме уредба за 100лв. - не изкара и месец.Носихме я в гаранционния сервиз,обаче не успяха да я ремонтират качествено и сега вече изобщо не работи....Така че мнението за тази марка ми е отрицателно!!!

# 13
  • Мнения: 374
Миналата година по Коледа си купихме тип система за домашно кино. Още като я включихме вкъщи, тоноколоните не тръгнаха. После започна да скапва дисковете, така че това е най-несполучливата ни покупка.

# 14
  • Мнения: 18
Май  само телевизорите им са сполучливи, аз имам и също съм доволна!

Общи условия

Активация на акаунт