Влади Карамазов - фенклуб

  • 14 022
  • 158
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 838
Предлагам тук да пишем всички фенки (и фенове) на най-чаровния и сексапилен водещ на "Сървайвър", който освен всичко това е и невероятно талантлив актьор! Можем да публикуваме статии за него, интервюта, снимков материал, или просто да обменяме впечатления.

# 1
  • Мнения: 1 371
Хайде и аз тук!  Flutter

# 2
  • София
  • Мнения: 3 838
За мен лично той е най-хубавото нещо в целия "Сървайвър".

# 3
  • Мнения: 4 668
Много сте бързи бе  Laughing Човек докато се обърне и фенклуб  Laughing

Явно в този клуб ще сме жени с вкус , които харесват елегантни и интелигентни мъже  Peace
Ето една снимка на която го харесвам   -

# 4
  • Мнения: 1 371
Само Влади, Влади: 


Аз си признавам, че незнам нищо за него, тъй че очаквам инфо от вас.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 838
И аз да се включа с малко снимки:

# 6
  • Мнения: 4 668
На 28 години е ! Най - талантливият и обещаваш млад актъор ! Фен на марковите дрехи ! Няма приятелка ... за сега ! Обича много да пътува по най - екзотични дестинации ...

Това , което на мен много ми харесва в него е , че има самочувствие и си знае цената  Peace
Харесвам такива мъже !  Hug

Карамазов е псевдоним , не се казва така ...

# 7
  • София
  • Мнения: 3 838
От Би Ти Ви предпочели звездата от "Рибарят и неговата душа" пред останалите кандидати, защото се представил най-добре на кастинга, импровизирал отлично и притежава безспорен талант.

Карамазов, за когото фамилното име е всъщност псевдоним, вдъхновен от романа на Ф.М.Достоевски "Братя Карамазови", е завършил актьорско майсторство в НАТФИЗ в последния клас на проф. Надежда Сейкова.

Веднага след дипломирането си през 2001 г. е поканен да започне работа на щат в трупата на Народния театър "Иван Вазов" (NationalTheatre.bg).

За изминалите пет години е изпълнявал над 30 роли, сред които са Ерик Ларсен в "Енигматични вариации" от Е. Е. Шмит и Рогожин в "Идиот" по Достоевски в Учебния театър.

На сцената на Народния е бил Ромео в "Ромео и Жулиета", Валентино в "Както ви е угодно, или Дванайсета нощ", Флоризел в "Зимна приказка" и Рос в "Макбет" от У. Шекспир.

Превъплъщавал се е още като Леандро в "Кралят елен" от К. Гоци, Мейкъл в "Магбед" от Й. Йонеско, Хоров в "Службогонците" по Иван Вазов.

Ролята на Иван Сенебирски в "Албена" по Йордан Йовков му носи номинация за "Аскеер 2003" като изгряваща звезда.

Играл е също на сцената на Сатиричния театър и Театър 199, където е звездата в "Рибарят и неговата душа" - постановка на Мариус Куркински по Оскар Уайлд.

Карамазов се оказва голям почитател на островното риалити и признава, че има авантюристичен и приключенски дух.

Обожава пътешествията, предпочита непопулярните дестинации и до момента е обиколил близо 40 държави в Азия, Европа и Америка.

Има опит като тв водещ от първите издания на предаването за пътешественици "Без багаж" по Нова.

Назоваван като един от съвременните секссимволи у нас, наскоро той се включи и в кампания за профилактика на безплодието.

Новият водещ на "Сървайвър БГ" е преминал всички тестове и изпитания, на които бяха подложени и избраните участници във втория сезон, съобщават още от Би Ти Ви (bTV.bg).

"В деня на кастинга имах премиера и закъснях... След като бях избран, за пореден път се убедих, че когато човек иска нещо много силно, то се случва", коментира актьорът.

http://www.nationaltheatre.bg/bg/main.php?Team_ID=9
http://mcnetko.net/index.php?gr_id=497&prf=498

# 8
  • Мнения: 3 641
За мен лично той е най-хубавото нещо в целия "Сървайвър".
Напълно съгласна. Харесва ми определeно, мъжествено и завладяващо излъчване има, както и хубав буден поглед. Такива мъже харесваm Grinning

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 13:27 от Jeny_J

# 9
  • Мнения: 1 111
Е добре де,щом Карамазов  е псевдоним ,то тогава Влади каква фамилия има...
Serpentine , явно си му голяма фенка щом имаш такава информация за него Peace
хареса ми и логото ти - за циците и чорапите Crazy

# 10
  • Мнения: 4 668
Пиши в гугъл името му и ще ти излезе всичко - ще има да си четеш  Laughing

Хайде стига сте скромничили   Embarassed - Казвайте си - бихте ли се " прежалили " за една - две , че и повече нощи с него ?
То ясно , че ССФ такива неща не прави и мъжът и е най - най , но аз честно си казвам , че на Карамазов не бих му простила  Laughing Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 3 838
Когато общуваш с Владо Карамазов, трябва непрекъснато да си напомняш, че това е едно от най-популярните лица на родна почва. И то не защото не изглежда като звезда. Просто държането му е толкова непринудено, че някак естествено забравяш за това, че е един от най-добрите актьори в България и водещ на втория сезон на реалито ”Survivor Експедиция Робинзон”. Във външния му вид няма нищо, което да загатва за препятствията, които е срещнал на Карибите. Само от блузата му небрежно се подават група слончета – татуировки, които Владо вече иска да заличи. Както се оказва по-късно – за да създаде нови и да допълни колекцията си от красиви рисунки по тялото си.

5 неща, които не знаете за него:
1. Истинското му име е Владимир Александров. Псевдонимът Карамазов е измислен от режисьорката Лилия Абаджиева още на първото му представление в Народния театър. Взето е от романа на Достоевски “Братя Карамазови”.
2. Завършил е Техникума по обществено хранене, но не може да готви. Едно от нещата, които прави добре, е лазаня, но рядко стъпва в кухнята.
3. Докато бил студент в НАТФИЗ, работил и като модел в агенция X-Ground. Сега вече е оставил модата и приема да снима фотосесии само за приятели.
4. Обича маркови дрехи – adidas, Energy, QUICKSILVER са едни от любимите му.
5. Пада си и по парфюмите – любими са му Irresistible на GIVENCHY и Black XS на PACO RABANNE.

За Survivor, глада и насекомите...
Кое е най-голямото предизвикателство в Survivor?
Като зрител, никога не съм предполагал, че ще е толкова трудно там. Това е начин да се пробваш сам себе си – дали не си лигльо, дали си издръжлив. Гладът е един от най-големите проблеми. Всички знаеха, че ще гладуват, но едно е на теория, друго – на практика. Аз съм гладувал 2 дни и зная, че на втория ден вече не можех да издържам. А да гладуваш 12 дни, колкото участниците, това граничи със смърт. Те не ядоха абсолютно нищо, само пиха вода. Онова, което си намираха и слагаха в устата си, ги караше само да повръщат.

Как се променя психиката на човек, когато е подложен на всичко това?
Няколко човека направо полудяха. Психолозите бяха постоянно около тях, всеки ден. Лекарите накрая казаха, че 12-ият ден е крайната точка, до която можем да ги оставим без храна. И започнахме постепенно да ги захранваме – с протеини, ядки. Голям проблем бяха и насекомите, които заварихме там. Никой не ги очакваше. Те хапят, оставят огромна плюска, след това става рана и от раната – белег. Кошмарна история.

Как се поддържаше хигиената там?
Няма хигиена. Това е едно от най-трудните неща. Единственото, с което разполат жените, са превръзки за месечния им цикъл. Въпросът е, че в такива условия и той не идва. Защото е стресова ситуацията. Доколкото аз зная, на никоя жена не й дойде.

За какво не бяхте подготвен самият вие?
Гледах ги тези хора и изпитвах жал към тях на моменти. На мен също ми беше трудно, бях по цял ден на снимки, но вечер се прибирах, имах какво да ям и можех да се изкъпя. Докато те – не. А и самият сценарий не беше лесен – ние ги побърквахме по всякакъв начин.

Открихте ли за себе си каква е формулата за оцеляване в такава стресова ситуация?
Аз си мисля, че не мога да оцелея в такава стресова ситуация. Мислил съм си, че съм перфектният участник в Survivor, но като отидох и видях какво е, се убедих, че не съм. Просто е много тежко. Хигиената е едно от нещата, които няма да мога да издържа. Гладът – също. Видях обаче, че човешките взаимоотношения, приятелството са най-важни за оцеляването в каквато и да било обстановка. Ако намериш човека, който да е близо до теб и да ти помага, ще победиш.

За късмета, слабостите и приятелите...
Смятате ли, че сте роден под щастлива звезда?

Аз имам късмет в живота си – особено в професионално отношение. Много съм работил за него, но мисля, че се получи. Случиха ми се нещата, както трябва – първо завърших НАТФИЗ, на другия ден след дипломирането отидох в Народния театър, там ми дадоха големи роли, дойдоха при мен и любимите ми приятели. С Юлиан Вергов съм на всяко едно представление. Той е най-близкият ми човек – знае всичко за мен, казва ми какво да правя. Ако не е той, аз няма да бъда аз! Захари Бахаров, също. Често съм отказвал роли само защото не съм с тях на сцена.

Чувствате ли се зависим от приятелите си?
По едно време се изплаших и си казах: “Какво става с мен?! Толкова свикнах с приятелите си, че не мога да живея живота си самостоятелно”. Моята професия е обширна, мога да правя много неща и същевременно отказвам добри проекти. “Аз съм се разлигавил много! Това не може да продължава! Един ден ще ми предложат голяма роля във филм и аз ще откажа, защото не съм с моите приятели!”, си мислих аз. Тогава дойде Survivor и реших да замина. Беше голямо изпитание за мен, защото аз отидох на Карибите с хора, които изобщо не познавам – те са телевизионери, а аз съм театрал. В театъра имаме един акъл, в телевизията е друг.

Посъветвахте ли се с някого за решението си?
С Юлиан. Той каза: “Заминавай! Ти трябва да го направиш!”. И аз го направих. С течение на времето станах близък с доста хора от екипа на шоуто – Евтим Милошев е един от тях. Той има откровени лидерски способности, много му се възхищавам. И не само с него. Всички много ми помагаха. Преодолях слабостта си и успях да се адаптирам сред тези хора, почувствах се добре. Когато се върнах, бях горд със себе си.

Приятелите ви ли са номер едно в живота ви?
Да, те са номер едно. По цял ден сме заедно, работим едно и също нещо, вълнуват ни едни и същи неща, проблемите ни са едни и същи. Зодия Телец съм, на 27 април съм роден, много издръжлив характер съм, но като видя неуредици, почвам да мрънкам. И точно тогава моите приятели ме разбират. Което много ми помага и ме радва.

За ”Без багаж”, емоциите и цитатите
Преди време водехте предаването “Без багаж” по Нова телевизия. Защо се отказахте от него?

Много исках да водя това предаване, но видях, че то отнема твърде много време, а и не се разбрах толкова добре с хората, които го правят. За мен театърът е приоритет. Каквото и да правя, с каквото и да се занимавам, сцената ще бъде винаги номер едно. Тогава пак говорих с Юлиан, той застана зад мен, точно след 1 месец му казах, че вече не издържам. Посъветва ме да спра. И аз се оттеглих.

Как се определяте – като емоционален или рационален?
Аз съм много емоционален и изпадам в кризи и депресии. На настроения съм – спонтанен съм и ако нещо не ми хареса, крещя като луд. После ми минава, често съжалявам за някои неща, които съм казал.
Как може да се овладее тази емоционалност?
Поначало съм силен характер, не може някой лесно да ме събори с приказки и клюки. Но понеже си зная, че емоционалността е един от проблемите в моя характер, реших, че трябва да се променя. С годините успях да се овладея, сега съм по-прибран. Гледам да броя до 10, преди да закрещя.

Имате ли си любим цитат от представление?
От всяко представление, в което играя, имам любим цитат. В “Идеалния мъж” моят герой казва, че “младостта не е суета, а изкуство”. Много ми харесва. Бях чел в един форум как човек от публиката искал да извади тефтерче и да си записва всеки афоризъм на Оскар Уайлд в това представление. В “Любовта шега не бива” моят герой е всъщност героиня, която забременява и има монолог за живота: “Някога пред прага на гроба ще се обърна назад и ще кажа, че не съм живял като лицемер. Аз обичах!”.

За пътешествията, Тайланд и метросексуалността
Разкажете ни за вашата страст към пътуванията?

Обожавам да пътувам и съм пътувал много – в Европа, Азия, къде ли не! Бил съм в Индия, Пакистан, Индонезия, Тайланд. В Тайланд е пълна лудница. Това е огромна, различна страна. Там можеш да видиш хора от целия свят. Има много красиви тайландки, има и много травестити, които са по-красиви и от жените. По нищо не можеш да ги различиш от тях. Ходил съм на тайландски масаж, на foot масаж (на краката). Аз съм много любопитен човек – ядох всичко, което може да се яде в тази страна, опитах всичко, което може да се опита – ходил съм на всякакви дискотеки, стриптийз барове, на островите.

Кое най-много ви впечатли там?
 Ако си бял мъж в Тайланд, си нещо повече. Ако си красив бял мъж, ти си Бог за тях. Всички врати ти се отварят за всичко. Мой много добър приятел е модел там. От него зная, че ако си модел, значи може и президент да станеш. Клякат ти в краката, моделите са канени на най-престижните партита. Красивите жени по не се котират, защото там има много красиви тайландки. Това е унисекс общество. Мъжете са префинени, изнежени, не можеш да видиш чичка с мустаци и шкембенце. Може би затова жените харесват повече мъжкарите, които ходят в Тайланд.

Възприемате ли модата на метросексуалните мъже?
Да. Мисля, че няма нищо лошо в това. Не понасям косми, примерно. Но не ходя на козметици. Слагам си понякога крем за лице, защото кожата ми е много суха. Не харесвам да си слагам лак за нокти, например. Маникюристи са виждали ръцете ми и ми казват, че имам хубави нокти, но съм ги съсипал, защото ги ям.

Разкажете някоя екзотична случка?
В Тайланд ме мислеха за много популярен човек и навсякъде искаха да се снимат с мен. Вървях си по улиците и хората ме спираха за снимка. Сигурно ме асоциираха с някого, така си го обяснявам.

За срещите, мечтите и парите
Какво може да ви накара да се ядосате?

Ядосвам се, когато карам кола. Много агресивен шофьор съм, много се изнервям. Ставам в добро настроение, качвам се в колата и след половин час съм в хиперистерия.

С кого искате среща?
С Ал Пачино и Никита Михалков. Ал Пачино може би ще го питам за Шекспир – той е голям негов познавач. На Никита Михалков бих му се подмазал да ме вземе за някоя роля. Много искам да участвам в негов филм.

Спортувате ли нещо?
Спортувам от време на време. Защото Юлиан спортува. Ходя да плувам и на фитнес. Ако ме хване някой, който е супер добър в плуването обаче, ще ме побърка.

Какво са парите за вас?
Нищо. Интересуват ме тогава, когато видя, че съм си свършил добре работата. Отказвал съм проекти за много пари – мога да живея и с 2 лева, и с 20 000 лева. Оставал съм много месеци без никакви пари, но съм имал и периоди с много пари. Гледал съм да си купя нещо по-голямо, като кола например. Слава Богу, взех си червено “Алфа Ромео”.

За какво мечтаете?
Да бъда след време актьор със стойностни роли. Не искам да се занимавам с халтура. Сега Survivor е единственото нещо, с което телевизия може да ме изкуши. Телевизията е твърде комерсиална, аз не се определям като такъв. Искам да правя неща, които са по-стойностни, макар и видени от по-малко хора.

За любовта и идеалния живот
Не обичате да ви определят като “секс символ”?

Ненавиждам. Няма смисъл.

Имате ли си приятелка в момента?
Не. Но за мен любовта е нещо много значимо. Досега не съм имал дълги връзки и по начало любовите ми са били с хора извън театъра. Професията е много важна за мен и ме ангажира изцяло. Ето защо, любовта понякога ми е пречила за работата. Без любов обаче не може. Мисля, че голямата любов ми предстои. А и аз искам деца. Много си мисля за това нещо.

Какъв е идеалният живот за вас?
Да си намерил човека, с когото да живееш, да си намерил добрите приятели, да имаш хубава къща и да се занимаваш с това, с което искаш да се занимаваш.

Това е интервю от списание Beauty.

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 14:15 от Serpentine

# 12
  • София
  • Мнения: 3 838
http://www.tialoto.bg/article.php?id=5530

Хайде стига сте скромничили   Embarassed - Казвайте си - бихте ли се " прежалили " за една - две , че и повече нощи с него ?
То ясно , че ССФ такива неща не прави и мъжът и е най - най , но аз честно си казвам , че на Карамазов не бих му простила  Laughing Laughing

Ами аз не съм ССФ, нямам мъж, така че - Влади, идвай, чакам те с отворени обятия!  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 3 641
Само да добавя,че всички всички актриси от Народния, също не биха се колебали много. Информацията е от тяхна колежка, която ми сподели ,че всички били луднал и по него. Ама, то и има за какво Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 3 838
http://www.bul-news.com/bg//2580

Ето още две снимки:

   

Клипче с негово участие: Ти гониш

Сега да ви питам - гледали ли сте постановки с него? Аз откакто се запалих, изгледах на един дъх "Рибарят и неговата душа" в 199, "Хъшове", "Идеалният мъж" и "Отело" в Народния, другата седмица ще гледам "С любовта шега не бива".

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 15:39 от Serpentine

# 15
  • София
  • Мнения: 4 052
За мен лично той е най-хубавото нещо в целия "Сървайвър".
Напълно съгласна. Харесва ми определeно, мъжествено и завладяващо излъчване има, както и хубав буден поглед. Такива мъже харесваm Grinning
А от гласа му...тръпки ме побиват, тембърът му е страшен.

# 16
  • Мнения: 3 211
записвам се и аз

# 17
  • Мнения: 202
Мнооооогоооооооооо го харесвам!
Излъчва сила и сексапил.
Много красив мъж.

# 18
  • Мнения: 4 668
Хммм ... нещо ни е мъничко фен клубчето  Thinking Което не е лошо , в крайна сметка  Wink

Как ли е в леглото ?
Сигурно е нежен и силен едновременно ... Много ме кефи ! Има предизвикателство в него !

Актрисите от Народния нямат шанс според мен  Naughty Не ми прилича на мъж , който ще се забърка с колежка , още повече пък актриса . Те всичките са много или малко луди ... Той изглежда доста стъпил на земята ...

Хайде стига съм писала глупости  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 3 294
Пу за мен.... Grinning
Много е яко момчето....браво от мен...трудно харесвам някого,но за него се пречупих от раз  Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 217
Ще му скъсам шошоните. Embarassed Party Mr. Green smile3508  love001

# 21
  • Мнения: 4 668
Ей това е приказка  smile3521
И аз бих му ги скъсала  Laughing... Момчето е много готино и наистина много ме кефи самочувствието и увереността му !

# 22
  • София
  • Мнения: 3 838
Другата седмица имам рожден ден. Пожелавам си да прекарам една нощ с него!

# 23
  • Мнения: 3 641
Другата седмица имам рожден ден. Пожелавам си да прекарам една нощ с него!
Serpentine, аз ти пожелавам много невероятни нощи с него. Ако може и предварително да ти го честитя  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 3 838
Другата седмица имам рожден ден. Пожелавам си да прекарам една нощ с него!
Serpentine, аз ти пожелавам много невероятни нощи с него. Ако може и предварително да ти го честитя  bouquet

Много ти благодаря!  Heart Eyes

# 25
  • London, baby
  • Мнения: 800
Ох, и аз го харесвам  Heart Eyes Още като беше в предаването "Без багаж", много готин мъж... пуу да му се невиди. Той трябваше да е водещ в "Островът на изкушенията".
Кой знае какъв е в леглото...  newsm78 , ама ако имам възможност хич няма да му мисля  Whistling Crazy

# 26
  • Мнения: 6 417
Само да добавя,че всички всички актриси от Народния, също не биха се колебали много. Информацията е от тяхна колежка, която ми сподели ,че всички били луднал и по него. Ама, то и има за какво Laughing
А сподели ли ти, че той не си пада по жени?  Thinking

# 27
  • Мнения: 3 641
Тц, не верва ми се Simple Smile Той и е партньор в много постановки, но май не е забелязала такова нещо, ама знае ли се ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 210
Serpentine, ти ми провали спокойния сън с тези снимки.. Бива ли такова нещо  Mr. Green
Много ми харесва, но и на мен ми се струва, че жените не са му особено интересни - но нямам достоверни свидетелства за това Laughing
Ако иска, може да ни убеди в противното - само една ако я "огрее", я на колко хора ще разкаже  Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 127


Много е готин... ама кой е Юлиан а? А?
За съжаление Шушон е абсолютно права Cry

# 30
  • Мнения: 6 417
Знам, знам  Tired Аз харесам ли някой мъж, винаги се оказва обратен  Crossing Arms

# 31
  • София
  • Мнения: 3 838
Не мисля. Бисексуален може би, но едва ли закоравял хомо. Иначе и аз открай време си падам по обратни.

Много е готин... ама кой е Юлиан а? А?

Юлиян Вергов.

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 01:05 от Serpentine

# 32
  • Мнения: 7 474
Много ми харесва, даже доста повече от много  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 668
Честно казано ...възможно е да не не си пада по жени  Thinking имам и аз такова кофти чувство ...
Обаче  Naughty поведението му е доста мъжкарско / според мен / погледа , държането , някой жестове ... съвсем не са като на обратен  Thinking

Ако иска, може да ни убеди в противното - само една ако я "огрее", я на колко хора ще разкаже  Joy
Еми , така си е  Laughing

# 34
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Яяяя, какво имало тука. Mr. Green
Срам нямате ейййй,изнасилихте момчето само с приказки......не,че ако ми падне и аз ще го пожаля де.  Mr. Greenkiss

# 35
  • Мнения: 1 475
Само да добавя,че всички всички актриси от Народния, също не биха се колебали много. Информацията е от тяхна колежка, която ми сподели ,че всички били луднал и по него. Ама, то и има за какво Laughing
А сподели ли ти, че той не си пада по жени?  Thinking

Той е първи братовчед на една приятелка, брат му също е много хубав и в никакъв случай не е гей!!

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 10:36 от marsiana

# 36
  • Мнения: 3 641
Ох, знаех си аз, ще спя спокойно след тази новина Grinning

# 37
# 38
  • Мнения: 78
Още една фенка на Карамазов! Гледала съм го в някой театрални постановки, последно в Иделаният мъж по Оскар Уайлд. Още тогава ми направи впечатления...има страхотно излъчване. Аз също съм чула за съмненията, че е гей и дори, че Мариус Куркински бил лудо влюбен в него ама....все пак е готин.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 838
Още една фенка на Карамазов! Гледала съм го в някой театрални постановки, последно в Иделаният мъж по Оскар Уайлд. Още тогава ми направи впечатления...има страхотно излъчване. Аз също съм чула за съмненията, че е гей и дори, че Мариус Куркински бил лудо влюбен в него ама....все пак е готин.

Той май главно оттам идва тоя слух - че Мариус бил влюбен в него. Да, ама това не значи, че и Влади е влюбен в Мариус, все пак.

# 40
  • София
  • Мнения: 4 052
Само да добавя,че всички всички актриси от Народния, също не биха се колебали много. Информацията е от тяхна колежка, която ми сподели ,че всички били луднал и по него. Ама, то и има за какво Laughing
А сподели ли ти, че той не си пада по жени?  Thinking

Той е първи братовчед на една приятелка, брат му също е много хубав и в никакъв случай не е гей!!
И аз мисля, че не е гей. И на двамата с мъжа ми ни направи впечатление, как се загледа в задника на Джина в играта с търга.

# 41
  • Мнения: 1 371
Я, колко много фенки вече са се насъбрали тука.   Twisted Evil

Ако в "Горещо" има и тази година номинации за най-красив мъж, мисля, че този ще превземе класацията.  Peace

# 42
  • софия
  • Мнения: 105
Хайде и аз се присъединявам към клуба GrinningМного е готин Владо фенка съм му още когато го гледах за първи път в Ромео и Жулиета

# 43
  • Мнения: 2 386
Много е готин, хем не харесвам такива красавци по принцип..

Гласчето му ми разтреперва колената. Чета интервютата сега и се смея на историята с Куркински..
Как един красив мъж не остана хетеро в клюките на тая държава, бе?!

# 44
  • Мнения: 126
За Влади мога да кажа само,че колкото е хубав и на снимки и на живо,характерът му понякога е ужасен Close Познавам го лично и мога да кажа,че на моменти се държи ужасно,а на моменти добре-не можеш да го познаеш.За мен той е човекът с две лица  Peace
А самочувствието му е до небето...не,че няма защо де Simple Smile

# 45
  • София
  • Мнения: 3 838
И аз така съм чувала.

# 46
  • Мнения: 4 668
Те всички актъори са много или малко откачени ...  Simple Smile лично мнение , не искам никой да обидя .
Колкото до самочувствието ... много ги обичам такива  Twisted Evil

# 47
  • София
  • Мнения: 3 838
Другия месец предстои премиерата на "Празникът на Бакхус" в Народния театър, където Влади ще участва.

# 48
  • Мнения: 3 641
Другия месец предстои премиерата на "Празникът на Бакхус" в Народния театър, където Влади ще участва.
От сега да купуваме билети,че гледай свършили и ние сме останали на сухо Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 3 058
Записвам се в редиците на фенките, дето тайно си мечтаят да ги огрее  Joy

 
Срам нямате ейййй,изнасилихте момчето само с приказки......не,че ако ми падне и аз ще го пожаля де. Mr. Greenkiss
Ма какво момче само...как да го пожалиш  Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 6 011
 wavey
Пишете ме и мен тук.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 884
Фен-фен Mr. Green Той и Станиславчо ми пълнят очичките в Сървайвър Flutter

# 52
  • София
  • Мнения: 3 058
Надникнах във форума на сайта на сървайвър и там видях тема-предложение да вземат да клонират Владко  Joy
Та - колко копия да им поръчаме  Mr. Green За мен едно - или не, по-добре 2, за всеки случай  Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 3 838
Ето мерките му, взех ги от сайта на Ексграунд:

Ръст: 183cm
Гръдна обиколка: 100cm
Талия: 80cm
Ханш: 97cm
Обувки: 44
Цвят на косата: тъмно кестенява
Цвят на очите: зелени

# 54
  • София
  • Мнения: 4 052
Ето мерките му, взех ги от сайта на Ексграунд:

Ръст: 183cm
Гръдна обиколка: 100cm
Талия: 80cm
Ханш: 97cm
Обувки: 44
Цвят на косата: тъмно кестенява
Цвят на очите: зелени

Joy Joy Joy ще ме уморите (с ударение на О-то)

# 55
  • София
  • Мнения: 3 838
Ами ако някоя от нас реши да му направи подарък, подобна информация може да бъде много полезна.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз мисля да му взема коледно бельо и гръдната обиколка ми е важна  Joy
Ох, до къде го докарах doh

# 57
  • Мнения: 114
абе момичета осъзнайте се ТОИ е 100% ГЕИ знам го от източник в БТВ smile3511

# 58
  • Мнения: 132
И на мен ми харесва Party

# 59
  • Мнения: 4 668
абе момичета осъзнайте се ТОИ е 100% ГЕИ знам го от източник в БТВ smile3511
Гейовете не може ли да са готини  Laughing  Heart Eyes

# 60
  • Мнения: 114
абе то маи всички хубави  hahaha мъже са геиове

# 61
  • Мнения: 3 641
Напротив всички хубави мъже се набедени за гейове Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 3 838
Напротив всички хубави мъже се набедени за гейове Simple Smile

Да, това е по-вярно.

# 63
  • Мнения: 4 668
Напротив всички хубави мъже се набедени за гейове Simple Smile
Ами ... така е , защото гроздето е кисело  и хайде - гей Mr. Green
Без да искам да прозвучи като някакво хвалене , ама моят мъж също е много хубав  Rolling Eyes е какво , да го набедим и него ли  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 3 838
Точно това си помислих и аз - гроздето явно е кисело, та затова. Между другото, скоро четох едно много интересно интервю, където Влади отговаря на въпроси за това, какво харесва и не харесва в жените. Та там споделя, че най-голямо внимание от частите на женското тяло отделя на краката, не харесва силно гримирани жени тип "чалгаджийки", и такива с много изправени коси, а любим от женските парфюми му е "Light Blue" на Долче и Габана. Забелязала съм, че във всяко интервю много набляга на това, че мечтае да има деца.

# 65
  • Мнения: 4 668
Serpentine  - ей сега "доброжелателите" ще кажат , че го прави , за да се прикрие  Joy 

# 66
  • София
  • Мнения: 3 838
Аз няма да се харесам на Влади. Ходя винаги гримирана, понякога и повече от необходимото, изправям си косата често, и Лайт Блу не ползвам. Трябва да променя имиджа си.  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 4 668
Аз пък обратно - не се гримирам ... е вярно , изправям си косата и имам някъде едно Лайт Блу , ама съм заета вече  Joy , така че действай ти  Peace ще смениш малко имиджа , заслужава си  Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 1 210
Еее... как може да оставим темата на 2ра стр.  alert

Малко инфо за автомобилните му предпочитания от MotorShow: кара Alfa Romeo GTV. Би си купил Maserati Quattroporte и GranSport, ако има 1 млн.
Ако вие имате - това е още една идея за Коледа, аз май ще пасувам  Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 3 838
Да, червено Алфа Ромео GTV. Допада ми идеята му за Мазерати, ама бая ще трябва да се постарае, за да му направя такъв подарък. Също така майка му Юлия Александрова беше кметица на район Илиянци, не знам дали все още е, някой ако знае, да каже. Напоследък в жълтата преса написаха, че бил от ромски произход. Не ми се вярва, такъв хубав циганин няма  Naughty

# 70
  • Мнения: 133
абе то маи всички хубави  hahaha мъже са геиове


или женени !!!

# 71
  • Мнения: 133
Напротив всички хубави мъже се набедени за гейове Simple Smile
Ами ... така е , защото гроздето е кисело  и хайде - гей Mr. Green
Без да искам да прозвучи като някакво хвалене , ама моят мъж също е много хубав  Rolling Eyes е какво , да го набедим и него ли  Mr. Green


или женени пипинка !!!

# 72
  • София
  • Мнения: 3 838
Категорично не съм съгласна - Орлин от бившата група Каффе например не е нито гей, нито е женен.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 161
Момичета малко офф , във връзка с мъжете да ви кажа една  приказка :
 " Мъжете са като градски тоалетни - хубавите са заети   а свободните са осрани. "
 Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 668
MadGirl   Mr. Green готин лаф , ще го запомня ...

Сега помолих мъжа ми да каже какво мисли за Владо и той каза , че според него въобще не е гей момчето . Също така каза , че тези глупости ги разпространява някоя грозна жена на която не и се е отворил парашута  Laughing

# 75
  • София
  • Мнения: 4 751
Категорично не съм съгласна - Орлин от бившата група Каффе например не е нито гей, нито е женен.
Ах, бях го забравила него  Blush И двамата са големи хубавци. Последният път като засякох Владо обаче беше с много гадна прическа. ...Иии въпреки това беше мноооооооооооооооого готин  Heart Eyes Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 6 011
Как може някой да то помисли за гей, чак ми е чудно!? Може би наистина някоя грозна жена избива комплекси.
И на предаването се вижда повече от добре, че всеки път когато Джина му обърне гръб му иде да и разкъса прашките с поглед! Къв, гей, кви пет лева.

# 77
  • Мнения: 669
Гледала съм го в няколко постановки-добър е ,но не мога да кажа най-добрия. Говорили сме веднъж и ми направи много лошо впечатление-през цялото време гледаше иронично и се подсмихваше(може би защото в този момент поздравявахме Юлиян Вергов за изпълнението му в "С любовта шега не бива" в което и Карамазов играе, но  на мен той не ми хареса особено). Много голямо самочувствие има и изглежда горделив.
Естествено, това е мнение от една среща, сигурно се държи по друг начин с познатите, може да не сме му харесали, но като цяло за мен това не е интересен и възбуждащ мъж. По-скоро красавец с голямо самочувствие и вирнат нос. Grinning

# 78
  • София
  • Мнения: 3 838
Утре ще гледам "С любовта шега не бива".

# 79
  • Мнения: 669
На мен ми хареса.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 838
Днес гледах нашето момче в "С любовта шега не бива", перфектен е!
Вижте и това клипче с негово участие: http://vbox7.com/play:f53c2efa

# 81
  • Мнения: 669
В този клип най-естествени са ми Ани Салич и Лора Крумова. Peace

# 82
# 83
  • София
  • Мнения: 3 838
В новия брой на списание Joy - Влади Карамазов позволява да надникнем в личния му албум!

# 84
  • София
  • Мнения: 1 210
Видях броя на Joy, но мислех, че е от миналия месец и не докладвах  Laughing
И като малък може да бъде разпознат, че е той-характерна му е физиономията.
В новия брой на Слава пише, че е на 1-во място в класацията им за 50-те най-красиви (има и 1-2 снимки). Айде, бегом към РЕП-овете Mr. Green

# 85
  • Мнения: 133
из нета
Режисьорът и актьор Мариус Куркински и водещият на "Сървайвър" Владимир Карамазов се събраха отново заедно.

Режисьорът с мека китка никога не е криел любовта си към Карамазов, за това и отново драпа с пълна сила да възстанови спектакъла "С любовта шега не бива", където се подвизава Владо.

В съсловието се говореше, че спектакълът паднал преди 2 години заради това, че актрисата Александра Василева беше бременна и роди. "Айде сега не е заради нея, винаги можеше да се намери друга за нейната роля.

Мариус просто искаше да бъде с Владо Карамазов, който имаше ангажименти в киното и телевизията и сега отново са заедно" казаха артисти от Народния.

Ние не упрекваме Куркински за избора си, Владо е наистина симпатичен мъж и си има своите дадености. Очакваме с нетърпение развръзката на гей сагата...





и още 1 клюка
Интересни искри припламнали между Владимир Карамазов и един от най-сексапилните мъже в „Сървайвър” – фитнес инструктура Станислав. Водещият на риалити шоуто, за когото упорито се говори, че има сексуални предпочитания към двата пола, видимо си паднал по Финдо, който е женен и дори има дете.

Симпатиите на Владо към Станислав станаха достояние и на всички зрители, след като Карамазов подари свой гердан на оцеляващия участник.

„Изгубил си е ума по него като ученичка. Все го хвали колко е мъжествен, колко е издържлив... След края на предаването не спира да търси всякакъв вид контакт с него, като му звъни за срещи на кафе”, издават близки до хлътналия Владо.

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 00:24 от penasim

# 86
  • София
  • Мнения: 2 884
 newsm78 аз пък не мисля , че е гей Rolling Eyes Не мога да си го представя с Мариус ooooh!

# 87
  • София
  • Мнения: 3 838
Същото издание скоро беше написало, че Влади бил от ромски произход. Не им вярвам на тези. Често сами си противоречат в нещата, които пишат. И да, хубаво, нека Мариус си харесва Влади, така да бъде, ама значи ли това, че чувствата са взаимни?
И още нещо - преди време харесвах един друг бг актьор, също на тази възраст, с типично гейско излъчване. И всички се избиваха да ме убеждават, че той бил гей (също участва в постановка на Мариус и има и доста приятели гейове), та го срещнах в събота - еми момчето си има приятелка, и са заедно вече 2 години. Та вече думичка не вярвам на подобни слухове. Вярвам само на това, което видя с очите си.

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 13:17 от Serpentine

# 88
  • Мнения: 1 371
...Режисьорът и актьор Мариус Куркински и водещият на "Сървайвър" Владимир Карамазов се събраха отново заедно....
...Интересни искри припламнали между Владимир Карамазов и един от най-сексапилните мъже в „Сървайвър” – фитнес инструктура Станислав.
.....„Изгубил си е ума по него като ученичка. Все го хвали колко е мъжествен, колко е издържлив... След края на предаването не спира да търси всякакъв вид контакт с него, като му звъни за срещи на кафе”, издават близки до хлътналия Владо.

Това ме разби!
А бе , хора, вие вярвате ли на тези глупости?  ooooh!

# 89
  • Мнения: 49
Да, аз вярвам и отдавна знам, че е гей. Какво толкова. Гей е

# 90
  • Мнения: 4 668
Мариус Куркински го познавам лично . Той не само е гей , той направо си е жена  Confused
Но подобна квалификация за Владо Карамазов ми се струва смешна !

Малко като приказката " Като ти кажат ,ч е сетра ти е к..ва , ходи обяснявай , че нямаш сестра ... "
Пак казвам - набеден е от злобни и грозни жени  Mr. Green Със сигурност !

# 91
  • Мнения: 525
Изпълнението му в "Идеалният мъж" беше един път..  bouquet
Фен съм на таланта и начинът, по който го изразява.

# 92
  • Мнения: 1 371
Мариус Куркински го познавам лично . Той не само е гей , той направо си е жена  Confused
Но подобна квалификация за Владо Карамазов ми се струва смешна !

Малко като приказката " Като ти кажат ,ч е сетра ти е к..ва , ходи обяснявай , че нямаш сестра ... "
Пак казвам - набеден е от злобни и грозни жени  Mr. Green Със сигурност !

Напълно съм съгласна! 

Кажете ми коя постановка дават в момента с него? Впечатления?

# 93
  • София
  • Мнения: 3 838
В момента са 6 постановките с него - "Отело", "Идеалният мъж", "С любовта шега не бива", "Крал Лир" и "Хъшове" в Народния театър, и "Рибарят и неговата душа" в Театър 199. Гледала съм всичко без "Крал Лир". Най-много ми допадна в "Отело" (където играе Дездемона, много е сладък в рокличка  Heart Eyes), самата постановка също е много оригинална и си заслужава да се види, на камерна сцена е. Хареса ми и в "С любовта шега не бива", "Идеалният мъж" малко скучна ми се стори, в "Хъшове" ролята му е малка и епизодична - появява се само в началото. Този месец предстои премиерата на "Празникът на Бакхус" отново в Народния театър, на камерна сцена, непременно ще ходя да го гледам и там.

# 94
  • Мнения: 1 371
В момента са 6 постановките с него - "Отело", "Идеалният мъж", "С любовта шега не бива", "Крал Лир" и "Хъшове" в Народния театър, и "Рибарят и неговата душа" в Театър 199. Гледала съм всичко без "Крал Лир". Най-много ми допадна в "Отело" (където играе Дездемона, много е сладък в рокличка  Heart Eyes), самата постановка също е много оригинална и си заслужава да се види, на камерна сцена е. Хареса ми и в "С любовта шега не бива", "Идеалният мъж" малко скучна ми се стори, в "Хъшове" ролята му е малка и епизодична - появява се само в началото. Този месец предстои премиерата на "Празникът на Бакхус" отново в Народния театър, на камерна сцена, непременно ще ходя да го гледам и там.

Е, ама ти знаеш всичко.  Heart Eyes

Пуснали ли са билети за "Празникът на Бакхус"? Кога е премиерата? Мисля, че вече е късно за тази година за билети, но януари....

# 95
  • София
  • Мнения: 3 838
На 13-ти, 14-ти, 20-ти и 28-ми декември ще се играе "Празникът на Бакхус", но не знам дали има билети - днес ако не ме мързи, може да се замъкна да попитам. Все ми се иска да му занеса цветя някой път, ама пусти срам...  Embarassed

# 96
  • Мнения: 1 371
На 13-ти, 14-ти, 20-ти и 28-ми декември ще се играе "Празникът на Бакхус", но не знам дали има билети - днес ако не ме мързи, може да се замъкна да попитам. Все ми се иска да му занеса цветя някой път, ама пусти срам...  Embarassed

Е, стига, де.

Току виж сте се харесали....    Flutter

Няма нищо срамно в това да поднесеш цветя на любимия си актьор.   bouquet

Ако случайно ходиш (аз едва ли, но може и да мина) сподели после дали има, че и ние да се сдобием с билети.

# 97
  • Мнения: 49
Мариус Куркински го познавам лично . Той не само е гей , той направо си е жена  Confused
Но подобна квалификация за Владо Карамазов ми се струва смешна !

Малко като приказката " Като ти кажат ,ч е сетра ти е к..ва , ходи обяснявай , че нямаш сестра ... "
Пак казвам - набеден е от злобни и грозни жени  Mr. Green Със сигурност !

Не съм нито злобна, нито грозна. И не виждам нищо лошо в това да си гей. Вие по какво съдите, че не е? По външния вид?  newsm12

# 98
  • Мнения: 4 668
Мариус Куркински го познавам лично . Той не само е гей , той направо си е жена  Confused
Но подобна квалификация за Владо Карамазов ми се струва смешна !

Малко като приказката " Като ти кажат ,ч е сетра ти е к..ва , ходи обяснявай , че нямаш сестра ... "
Пак казвам - набеден е от злобни и грозни жени  Mr. Green Със сигурност !

Не съм нито злобна, нито грозна. И не виждам нищо лошо в това да си гей. Вие по какво съдите, че не е? По външния вид?  newsm12

А ти защо реши , че визирам теб в тази квалификация ... или гузен негонен бяга !  Laughing

За да твърдеш подобно нещо за някой , което си е грозна обида все пак би трябвало да си на 100 % сигурна . А ти не си ! Видяла ли си го с мъж ? Или просто си плюеш по форумите ?



# 99
  • Мнения: 49
А ти защо реши , че визирам теб в тази квалификация ... или гузен негонен бяга !  Laughing

За да твърдеш подобно нещо за някой , което си е грозна обида все пак би трябвало да си на 100 % сигурна . А ти не си ! Видяла ли си го с мъж ? Или просто си плюеш по форумите ?


да, а ти?

пс: 1. да ги гей не е обида, още по-малко грозна. да твърдиш за някой, че е гей също /може да е неразбиране, но не и обида/ 
      2. да кажеш, че нечие мнение е "плюене по форумите"  - е това е обида

# 100
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
а пък аз сънувах , че съм спечелила вечеря с него - беше изискано перфектен и гелосан - много бързо се събудих .аххххх - вместо кола да бяха обявили и такваз награда - щях да прахосам някой лев - пък кой знае можеше и на живо да спечеля ....мечтииии

# 101
  • София
  • Мнения: 3 838
Днес си взех билети за премиерата на "Празникът на Бакхус" на 14-ти, там ще съм на първия ред!  Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 1 371
Темата се превърна в : Гей ли е или не  Карамазов? Много Ви моля, не се карайте.

Аз пък съм го виждала с жена. 


Днес си взех билети за премиерата на "Празникът на Бакхус" на 14-ти, там ще съм на първия ред!  Heart Eyes

Хайде, може да се видим там.  Simple Smile Аз утре ще отида да купя билети. Но тъй като предпочитам място на първия, втория ред и аз, може би няма да е за 14 декември.
 

# 103
  • Мнения: 508
Определено ми харесва този водещ smile3501

# 104
  • Мнения: 4 292
Владо е страхотен! Много красив мъж с много сексапилен глас. От гласа му направо ме побиват тръпки.  Embarassed
И не вярвам, че е гей. Държането мму е твърде мъжкарско, въпреки, че това не е гаранция. Но склонна да смятам тези приказки за грозни клюки.

# 105
  • Мнения: 508
Владо е страхотен! Много красив мъж с много сексапилен глас. От гласа му направо ме побиват тръпки.  Embarassed
И не вярвам, че е гей. Държането мму е твърде мъжкарско, въпреки, че това не е гаранция. Но склонна да смятам тези приказки за грозни клюки.
Peace

# 106
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Брех! Заинтригувахте ме Wink
Малко не ми е във възрастовата категория момчето, ма нейсе, сега май е модерно така Laughing, Деми Мур и Аштън Кътчър са нелоша двойка.
Дали пък да не отида на театър Mr. Green

# 107
  • Мнения: 1 938
Аз пък се чудех защо всичките ми приятелки са се захласнали по Сървайвър, а то за какво (или по-точно - заради кого) било... Laughing

# 108
  • София
  • Мнения: 3 838
Е, Сървайвър свърши. Снощи според мен се представи чудесно. Ще ми липсва, определено. Надявам се той да е водещият и на Сървайвър 3.

# 109
  • Мнения: 250
май само зодията не му споменахте в клуба Simple Smile))

и аз си го харесвам, но понякога е малко лигав

# 110
  • София
  • Мнения: 3 838
Зодията е Телец.

# 111
  • Мнения: 3 641
ТЕЛЕц, ау и пловинкта е от тази зодия и хич не е лесен характер. Темерут, инат....
Страхотно се представи на финала н аСървайвър, просто нямам думу. Някак те завладявя погледът, усмивката, жестовете. А, какъв чувствен глас Crazy

# 112
  • София
  • Мнения: 1 481
В последният брой на сп. Ева има класация на 30те най-секси мъже (според аудиторията на списанието). На 14то място е Владо Карамазов, когото аз също много харесвам.  В скоби до името му се мъдри следният коментар:"ако поне малко се занимаваше с жени...".

Може ли някой хубав мъж да не е гей или да не бъде набеден за такъв  Tired

# 113
  • Мнения: 721
Е, Сървайвър свърши. Снощи според мен се представи чудесно. Ще ми липсва, определено. Надявам се той да е водещият и на Сървайвър 3.

и аз  Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 3 838
В последният брой на сп. Ева има класация на 30те най-секси мъже (според аудиторията на списанието). На 14то място е Владо Карамазов, когото аз също много харесвам.  В скоби до името му се мъдри следният коментар:"ако поне малко се занимаваше с жени...".

Може ли някой хубав мъж да не е гей или да не бъде набеден за такъв  Tired

Защо едва на 14-то място? Това е срамота, що за неадекватни са читателките на това списание?!!! И това, че не се занимава с жени, значи ли априори, че компенсира с мъже? Ама че простотия, нямам думи...
И кой е на първо място в тая класация? Не ми казвайте, че е някой от сорта на Бойко Борисов!

# 115
  • София
  • Мнения: 1 481
На десето е бат' Бойко   tooth, на първо е Джордж Клуни, т.е. класацията не е само за българи. Другите българи са Асен Блатечки на 15-то, Бербатов на 16-то, Деян Донков на 17-то, Юлиян Вергов на 22-ро, Слави Трифонов на 25-то, Дидо от Д-2 на 30-то.

# 116
  • София
  • Мнения: 3 838
Еми ето, знаех си, Бойко пак е преди Влади, кви са тия жени, бре?  Joy
Ето и поредната безсмислена статия, посветена на него:
http://kliuki.net/view-article.php?t=2900

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 23:22 от Serpentine

# 117
  • Мнения: 4 668
Браво  Hug Зодия Телец ...
Мъжете , които познавам родени под този знак , всички до един са изключителни - успели , чаровни , много обаятелни ... Хора , които много си угаждат наистина . И са страхотни мъжкари  Grinning
Освен това са инати , със самочувствие / но не без покритие / и всичките са доста хубави  Peace

И синът ми е тази зодия  Peace

# 118
  • Мнения: 187
Много красив мъж.
 newsm03

# 119
  • Мнения: 593
Мммммммммммммммм! Убавец мамин! Пу-пу-пу, да ни е жив и здрав!

# 120
  • Варна
  • Мнения: 472
Хайде и аз да се запиша в клуба  Heart Eyes

Определено Сървайвър тази година спечели с този водещ. Миналата година Камен ми беше невероятно неприятен и фалшив.  Sick

# 121
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Един от най-сексапилните български мъже.
Много ми харесва физически.
Не бих му простила  Mr. Green

# 122
  • Мнения: 250
чакайте да ви вдъхна малко кураж Simple Smile

ВЛАДО КАРАМАЗОВ СКАЧА НА БОЙ, АКО ГО НАРЕКАТ ГЕЙ

http://kliuki.net/view-article.php?t=2953

# 123
  • София
  • Мнения: 3 838
И аз го четох това днес. Тая жълта преса си противоречи сама постоянно. В едното издание той е заклет гей, в следващото вече скача на бой.

# 124
  • Мнения: 187
чакайте да ви вдъхна малко кураж Simple Smile

ВЛАДО КАРАМАЗОВ СКАЧА НА БОЙ, АКО ГО НАРЕКАТ ГЕЙ

http://kliuki.net/view-article.php?t=2953

в България всеки красив мъж е гей според жълтата преса smile3514
да вземат да измислят нещо друго smile3506

# 125
  • София
  • Мнения: 3 838
Ето една страхотна снимка:

# 126
  • София
  • Мнения: 3 838
Днес мина премиерата на "Празникът на Бакхус". Влади беше страхотен, както винаги, но самата постановка не ме впечатли особено и беше много кратка.

# 127
  • Мнения: 1 685
Аз пък се чудех защо всичките ми приятелки са се захласнали по Сървайвър, а то за какво (или по-точно - заради кого) било... Laughing
Peace
И аз за това само го гледах-макар че ме дразнеше отвреме навреме с "декламациите"си Laughing

А по отношение на ориентацията му/сексуалната Laughing/ в някакво интервю сам беше казал че е "асексуален" по-скоро ooooh!

# 128
Браво  Hug Зодия Телец ...
Мъжете , които познавам родени под този знак , всички до един са изключителни - успели , чаровни , много обаятелни ... Хора , които много си угаждат наистина . И са страхотни мъжкари  Grinning
Освен това са инати , със самочувствие / но не без покритие / и всичките са доста хубави  Peace

И синът ми е тази зодия  Peace


Колко наивно - да вярваш, че качествените характеристики, личностните черти и строго индивидуалните особености, чието изграждане се формира след сложен микс от наследствени гени, подходяща среда и (по Ричард Бах) "неизбродими разклоняващи се пътеки на битието" може да се обясни с произволното разположение на няколко звездни обекта в нощта на раждането...  Laughing

"Убедеността в нещо е много по-силна от истината за него!" - Ницше за една дебела книга с кръст отгоре.

# 129
  • Мнения: 4 668
Аз може и да съм наивна , може и да не съм , но комплексарите поне ги надушвам отдалеч  Mr. Green Вече те хващам аудист ли си , какъв си в няколко теми да се правиш на отворен ... не върви , поне не тук  hahaha

# 130
  • София
  • Мнения: 3 838
Днес гледахте ли в БиТиВи новините, Влади е избран за лице на 2007 с гласуване на зрителите. Имаше интервю с него в гримьорната на Народния театър. Каза нещо, от сорта на, че искал да се види в ролята на баща.

# 131
  • Мнения: 126
Аз гласувах за него и съм мн. доволна,че е спечелил.

# 132
  • София
  • Мнения: 3 838
Току що получи номинация за най-горещ мъж в предаването на Венета Райкова. Стискаме палци!

# 133
  • Мнения: 1 775
Честито на най-горещия мъж на 2007. Коя е дамата вдясно от Венета?

# 134
  • Мнения: 4 435
Юлияна Кънчева.

# 135
  • Мнения: 1 775
Всъщност имах предвид вдясно на екрана. Както и да е, разбрах, че е Емилия. Не я познах, защото я помня още като гърбаво зле изрусено девойче.

Карамазов обра призовете тази година Grinning.

# 136
  • Мнения: 250
Хайде, да ни е честито избирането му за най-горещ мъж на годината. Мисля си ,че нямаше никаква конкуренция по отношение на избора му.

Между другото (извинявайте не е по темата) ама мацката от Сървайвър страшно ми приличаше на трите близначки от Биг Брадър.

# 137
  • София
  • Мнения: 6 011
Между другото (извинявайте не е по темата) ама мацката от Сървайвър страшно ми приличаше на трите близначки от Биг Брадър.
Златка от Острова на изкушенията имаш предвид, нали? Мъжа ми през цялото време повтаряше същото. Laughing

# 138
  • Мнения: 5 103
Серпентинке много си ми симпатична знаеш , но ще те разочаровам , моя приятелка играе в една от постановките с него /име няма да кажа/ и се заговоихме бил гей на 99% и вярвам, но все пак остава 1%.

# 139
  • София
  • Мнения: 3 838
Ако ще и транссексуален да е, когато харесваш даден човек, го приемаш такъв, какъвто е.
Щом ще говорим отново за сексуалната му ориентация, макар че я разнищихме по-напред в темата, ето отново малко жълта преса:

Какво свързва Владо Карамазов и Юлиян Вергов?

# 140
  • Мнения: 250
Гей, нормален- няма значение. Важното е, че е красив мъж и можеш да си поплакнеш окото с него . Simple Smile

# 141
  • София
  • Мнения: 3 838
Гей, нормален- няма значение. Важното е, че е красив мъж и можеш да си поплакнеш окото с него . Simple Smile

За красотата съм съгласна, но това гей и нормален някак странно ми прозвуча - да си гей е точно толкова нормално, колкото и да си хетеросексуален.

# 142
...комплексарите поне ги надушвам отдалеч  Mr. Green ...


Стана ми интересно. Бих те запитал, как точно миришат комплексарите, но както когато стоиш твърде дълго в армейска тоалетна и преставаш да забелязваш кафявия цвят, така и когато живееш с комплексар и попиваш ароматите му, не след дълго свикваш с миризмата, тя става обичайна, а обичайното има способността да остава незабелязано. Така че се съмнявам, че знаеш как точно миришат комплексите. И аз не знам. Сигурно защото и аз нямам сетива за своите. Но няколко бледи дебютантки, с чувствителен нюх като твоя, но с далеч по-мек профил от твоя, са споделяли, че съм миришел подчертано на мускули и мускус - субстанция, която наистина вече няма от къде да познаваш...

# 143
  • Мнения: 5 103
Ако ти издействам уж случайна среща с него , ще има ли почерпка за мене Mr. Green

# 144
  • Мнения: 4 435
Между другото (извинявайте не е по темата) ама мацката от Сървайвър страшно ми приличаше на трите близначки от Биг Брадър.
Златка от Острова на изкушенията имаш предвид, нали? Мъжа ми през цялото време повтаряше същото. Laughing

Божеее  ooooh!,ако става дума за Златка се излагате.Мацката е много красива и няма общо с тия изроди.Т'ва че са руси е единственото общо.

# 145
  • София
  • Мнения: 3 838
Ако ти издействам уж случайна среща с него , ще има ли почерпка за мене Mr. Green

Няма никакъв проблем.

# 146
  • София
  • Мнения: 6 011
Между другото (извинявайте не е по темата) ама мацката от Сървайвър страшно ми приличаше на трите близначки от Биг Брадър.
Златка от Острова на изкушенията имаш предвид, нали? Мъжа ми през цялото време повтаряше същото. Laughing

Божеее  ooooh!,ако става дума за Златка се излагате.Мацката е много красива и няма общо с тия изроди.Т'ва че са руси е единственото общо.
Абе въобще не се излагаме, честно.
Аз тризначките не мога да ги дишам, много са ми противни и прости, но снощи направо си бяха като четиризначки. Знам ли, може да ги е гримирал един човек.
Не става дума за характери, интелект /или липсата му/ или нещо такова, а за визията им снощи.

# 147
  • Мнения: 14
Харесвам го и аз, само с едно нещо ме подразни - в Сървайвър подчертано изговаряше 'неприкосновеННост'. Страшно съм дребнава. Embarassed

# 148
Харесвам го и аз, само с едно нещо ме подразни - в Сървайвър подчертано изговаряше 'неприкосновеННост'. Страшно съм дребнава. Embarassed



Ти си дребнава, пък човекът е ларж - не се скъпи на "н"-та Simple Smile

# 149
  • Мнения: 4 668
Но няколко бледи дебютантки, с чувствителен нюх като твоя, но с далеч по-мек профил от твоя, са споделяли, че съм миришел подчертано на мускули и мускус
hahaha
Затвърди ми мнението на 100 % ... за повечето от мъжете , които блеят в подчертано женски форуми и търсят начин да блеснат ... Защото иначе няма къде да им се случи  Thinking
И страдат , заради малки атрибути , плешивост , увиснали коремчета ... диоптри ... и се опитват да го компенсират , като се правят , че много са чели и мечтаят за дебютантки и въображаеми мускули  Laughing Еххх мечти , мечти ...

Хайде , стига спам в хубавата тема . Отивай да тренираш , белким някоя девойка те забележи , колкото и да си незначителен  Mr. Green

# 150
Владко наистина е голям сладур.

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 21:44 от баба зелка

# 151
  • Мнения: 4 435
Хоп и Slav4e Av4e   пак се обади. Златка и мацка боже каква пародия. А що се отнася до Владко наистина е голям сладур.

Ти проблем ли имаш с мене?

# 152
Не бе Славче просто констатирам че във всяка тема се включваш.

# 153
hahaha
...И страдат , заради малки атрибути , плешивост , увиснали коремчета ... диоптри ... и се опитват да го компенсират , като се правят , че много са чели и мечтаят за дебютантки и въображаеми мускули  Laughing Еххх мечти , мечти ... [/quote]

Засегна ме и се оттеглям да страдам.
Страдание и Старание са икони, на които Тяло и Ум принасят жертви.
Едното иска тестостерон, другото - няколко диоптъра.
Острия ум е за сметка на острото зрение, здравото тяло е за сметка на къдриците.
Сигурно имаш чудесно зрение и прекрасна коса...
...С немирни игриви кичури, които често влизат в очите ти и не ти позволяват да видиш, че между дума и запетая не се слага интервал...


Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 10:23 от аудист

# 154
  • Мнения: 131
В новия брой на списание Joy - Влади Карамазов позволява да надникнем в личния му албум!
Pls., ако имаш възможност, качи снимки в тази тема!

Ако ти издействам уж случайна среща с него , ще има ли почерпка за мене Mr. Green
И аз искаммммммм... Praynig Laughing

Аз съм го виждала на живо (извън представленията) и няма вид на гей, нито походка, нито маниери на гей. Предлагам да се спре с това, гей ли е или не е (във всеки форум, където има тема за него, все това се обсъжда). Нека се наслаждаваме на играта и красотата му, без да мислим за тези неща.

дъщеря на Miamy_Heat

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 16:40 от Miamy_Heat

# 155
# 156
# 157
# 158
kakvoto i da se govori za nego 2 ne6ta ne mogat da se otrekat-privlekatelen muj i igrae taka kakto bi trqbvalo da igrae edin istinski aktior!

Общи условия

Активация на акаунт