През кой месец от бремеността приготвихте багажа за родилното?

  • 6 694
  • 130
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • някъде
  • Мнения: 4 955
или в средата на 8-мия или в началото на 9-тия, не помня точно Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 645
В началото на осмия. После през седмица проверявах дали не съм пропуснала нещо. Laughing Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 22 430
Аз докато се наканя да го приготвя и родих. ))
Това беше в края на седмият месец. )
Съответно отидох да раждам без багаж. )
Взех си само чехли и нощница - това имах. )

# 64
  • София
  • Мнения: 242
В края на 7-ми, началото на 8-ми. Винаги предпочитам да съм готова предварително.  Peace

# 65
  • Мнения: 139
И аз предпочитам да съм готова предварително,
но тогава бях много, много предпазлива (да не ми сервира съдбата нещо неочаквано).
Както дрехите и всичко необходимо за бебето започнах да купувам в деветия месец,
така и багажа стегнах вечерта преди да започнат болките newsm78 - нямах представа, че ще се събудя с болки newsm78

# 66
  • Мнения: 789
Kъм края на осмият започнах малко по малко да си къпъвам нещата от списъкът,който ми даде консултиращият ме гинеколог.Не можех да си купя всичко отведнъж и за това започнах малко по-от рано.

# 67
  • Мнения: 176
Някъде към деветия месец, защото ми казаха, че може да родя доста по- рано, но преносих с 4 дни.

# 68
  • Мнения: 1 311
Още не е готов  Laughing

P.S. Имам 7 дни до термин  Wink

# 69
  • Мнения: 56
В началото на деветия месец.

# 70
  • Мнения: 105
В началото на 9-тия, но имам позната, която си го беше стегнала още в 5-тия. Казваше, че за добро или лошо, все ще и потрябва!

# 71
  • Мнения: 476
Не съм приготвяла. Изтекоха ми водите, влезнах в банята да се оправям и през това време дадох наставления на мъжът ми какво да ми сложи в раничката. (не ползвах нищо освен бельото от тоя багаж)  Hug

# 72
  • Мнения: 1 440
Ами в края на 8-ми месец.

# 73
  • Мнения: 1 186
Ами в края на 8-ми месец.
И аз така.... Peace

# 74
  • Мнения: 4 668
В края на седмия месец бях напълно готова и с багажа и с всички покупки за бебето  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт